• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

06.01.2024

11:39

Veljko otišao da iseče badnjak sa Željkom: Ražnatović pozirao sa sinom, svi gledaju šta mališan drži u rukama (FOTO)

instagram/Shutterstock

Estrada

Veljko otišao da iseče badnjak sa Željkom: Ražnatović pozirao sa sinom, svi gledaju šta mališan drži u rukama (FOTO)

Podeli vest

Veljko Ražnatović, bokser i sin pevačice Cece Ražnatović, objavio je na svom Instagram profilu fotografiju sa sinom Željkom.

Naime, Veljko izuzetno poštuje tradiciju i pravoslavne običaje, a trudi se da u tom duhu vaspita i sina.

Zato je sa njim odmah ujutru otišao da našeče badnjak, kako običaj nalaže. Ražnatović je pozirao sa velikom sekirom u ruci, a i Željko je držao jednu, doduše znatno manju.

Bogdana Ražnatović, Veljkova supruga, ovekovečila je ovaj trenutak i objavila fotografiju na svom Instagram storiju.

Foto: Printscreen/Instagram

 

- Srećan Badnji dan - napisala je Bogdana u opisu objave.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin