Karleuša otpisala Vojaža zbog Cece! Hvalila ga, on je razočarao: "Mali zuba" mi je otpao od srca, Nući je simptičan
Podeli vest
JK redovno bez zadrške govori o svojim kolegama, a sada je otkrila da joj je Vojaž, nakon stihova u kojima pominje Cecu Ražnatović, pao u očima!
Muzička senzacija Jelena Karleuša bila je gost jedne emisije, kada je istakla da je u poslednje vreme, uprkos sukobu koji su imali, njene simpatije pokupio Nući, dok je njegovog kolegu Vojaža, kojeg je ranije često hvalila, takoreći "otpisala".
Na društvenoj mreži TikTok osvanuo je snimak u kojem se tvrdi da je sestra Aneli Ahmić stan koji se nalazi na sajtu za iznajmiljivanje predstavila kao svoj!
- Postao mi je Nući nešto simpatičan u poslednje vreme. Pošto znam da je zajedno sa onim "malim zubom" (Vojaž, prim. aut.). Taj mali mi je bio simpatičniji, ali u poslednje vreme, otkad pominje Cecu u nekoj pesmi... Definitivno ovaj mali sad ima sve simpatije. Onaj mi je otpao od srca - rekla je JK na Kurir TV.
Podsetimo, Mihailo Veruović Vojaž nedavno je putem TikToka predstavio deo svoje nove pesme, a u jednom stihu pominje i pevačicu Cecu Ražnatović.
On se, naime, u numeri pohvalio time što je Ceca posetila njegov beogradski koncert.
- Ovu kajlu tu na vratu sam po meri pravio i u kraju kad me vide stvarno viču: "Alal vera!" Stvarno kad ti kažem ovde nema koga ne znam i na poslednji moj koncert brate došla je i Ceca - glase stihovi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na društvenoj mreži TikTok osvanuo je snimak u kojem se tvrdi da je sestra Aneli Ahmić stan koji se nalazi na sajtu za iznajmiljivanje predstavila kao svoj!
Premijer Albanije Edi Rama izjavio je da je sudski proces protiv bivših lidera terorističke OVK u Specijalnom sudu u Hagu "farsa i teška nepravda, ne samo prema pojedincima već prema celom narodu Kosovu".
Prof. dr Vojislav Šešelj istakao je kako je siguran da u vezi sa slučajem "Generalštab" postoji ozbiljna zavera i da je neophodno da predsednik Srbije Aleksandar Vučić angažuje tim stručnjaka i podnese prijave.
Pukovnik Veselin Šljivančanin govorio je o svom učešću u ratu, geopolitičkoj situaciji u svetu, ali i o tome da li mu je bilo teže na ratištu ili Haškom tribunalu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić ugostio je na večeri lidera Slovačke Republike Petera Pelegrinija koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti Srbiji.
Desetogodišnjak iz Osjeka u petak je teško povređen nakon što mu je petarda eksplodirala u ruci. Lekari su bili prinuđeni da mu amputiraju dva prsta leve ruke.
Određena dokumenta imaju neograničen rok važenja i instutucije ih prihvataju isključivo u originalnim formatima, pa je važno držati ih uvek na sigurnom.
Uveliko je počela sezona novogodišnjih praznika, a s njom i povećani troškovi. Zbog toga stručnjaci upozoravaju na ključne korake koji mogu pomoći da se uštedi novac i očuva kućni budžet koliko god je to moguće.
Smeštajni kapaciteti širom Srbije za najluđu noć gotovo su popunjeni, a nekolicina privatnih apartmana i hotela još uvek nudi smeštaj čija cena se kreće od 2.000 do čak 270.000 dinara, u zavisnosti od grada.
Jevto Jevtić, navodni vođa navijača "Taurunum bojs" iz Zemuna, koji je brutalno napadnut u sačekuši u petak oko 23 časa, kada je na njegovo vozilo ispaljen rafal metaka, od ranije je dobro poznat policiji.
Državljanin Srbije uhapšen je u okolini Bolonje zbog ilegalnog uzgajanja i prodaje čak 200 štenaca rase maltipu, mešanaca maltezera i pudlice, koje je prodavao po ceni od 800 evra po štenetu.
Na društvenim mrežama danas se pojavio snimak na kojem se vide ruski tenkovi koji u borbenim dejstvima u Ukrajini koriste dodatni oklop napravljen od transportnih kontejnera.
Izraelski ministar nacionalne bezbednosti Itamar Ben-Gvir izneo je novi radikalni predlog, navodeći da bi palestinski zatvorenici trebalo da budu smešteni u objektima okruženim - krokodilima.
Dokumenti otkrivaju da je FBI 1996. godine primio prijavu Marije Farmer, slikarke koja je radila za Džefrija Epstina, da je on ukrao gole fotografije njenih sestara i tražio slike devojčica pored bazena, ali da tada nije preduzeo značajne mere.
Dok hiljade turista i dalje posećuju Rovaniemi u potrazi za Deda Mrazom i vožnjama sa irvasima, finski grad u Laponiji postaje sve važnija lokacija za međunarodne vojne aktivnosti.
Ruski predsednik Vladimir Putin koristio je veze sa saudijskim prestolonaslednikom Mohamedom bin Salmanom kako bi Stiva Vitkofa odredio za svog preferiranog sagovornika iz Trampove administracije, objavio je Vol Strit Žurnal.
Još jedan video napravljen veštačkom inteligencijom na kome su prikazani setovi i glumci iz najpoznatijih domaćih filmova i serija postao je viralan na društvenim mrežama.
Holivud je u šoku nakon što su Rob Reiner i njegova supruga Mišel Singer Rajner brutalno ubijeni, a za zločin joptužen njihov sin Nik kome je dijagnostifikovana šizofrenija.
Tokom snimanja čuvene uvodne scene filma "Vrisak" glumica Dru Barimor je, ni ne znajući, pozvala 911, a policija ozbiljno poverovala da se odvija stvarni zločin.
Novo istraživanje otkriva da su najpoželjniji elementi u intimnim odnosima reči ohrabrenja, konkretno "sviđa mi se to", koje 76% ispitanika smatra najuzbudljivijima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar