• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D. I.

11.02.2024

19:09

"Toma nam prilazi kaže da smo g**na!": Saša Popović prvi put o užasnim rečima koje im je uputio Zdravković, Breni je posebno teško palo

Zoran Sinko/Miloš Rafailović/printscr

Estrada

"Toma nam prilazi kaže da smo g**na!": Saša Popović prvi put o užasnim rečima koje im je uputio Zdravković, Breni je posebno teško palo

Podeli vest

Saša Popović jednom prilikom prepričao je situaciju sa Tomom Zdravkovićem u kojoj je legendarni pevač Lepoj Breni i njenom bendu uputio veoma ružne reči.

Iako poznat kao veliki umetnik i dobar čovek, Toma Zdravković imao je preku narav i ponekada nije birao reči kojima će se nekome obratiti.

Foto: Printscreen You Tube

 

Susret sa Lepom Brenom i "Slatkim grehom" bio je momenat kada je Toma pokazao upravo svoj temperament.

Naime, u to vreme su obožavali da sviraju i pevaju Tomine pesme, a kada se 1981. godine pojavio na vratima lokala gde su nastupali, nisu mogli da veruju svojim očima da ga zaista vide. Kako je Popović istakao, svima je bilo puno srce.

Foto: Printscreen You Tube

 

- To je bila još uvek bivša Jugoslavija, '81. godina. Dolazi Toma, jao! Tomine pesme smo najviše voleli da sviramo. Prilazi našem stolu i kaže: "Momci, čuo sam da svirate do j..." - počeo je Popović.

Foto: bhtv printscreen

 

 

Ipak, Toma im je to veče uputio brojne psovke.

- Brena ga dovela, ona je muzički urednik, sarađivala s RTS-om, seli za sto... Nama puno srce! I Lepa Brena i svi mi, dali smo sve od nas. Kad se završilo to veče, izlaze svi, Toma izlazi poslednji, prilazi nam i kaže: 'Znate šta ste vi? Vi ste pi**e, go**a, sve najgore, izvređao nas, mi u šoku, ne možemo da verujemo - otkrio je jednom prilikom za K1.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin