Ko smo i odakle smo! Miroslav Ilić, Milomir Marić i Miljko Živojinović u emisiji "Život kao takav" govore o vaspitanju i nasleđu koje su im preci ostavili u amanet
Podeli vest
Emisiju "Život kao takav" možete pogledati u nedelju 3.3.2024. u 18 časova na Informer TV
Na putu samospoznaje, suočavamo se s misterijom našeg porekla, otkrivajući da smo više od zbira naših bioloških delova - mi smo priča koja se neprekidno piše u dijalogu sa svetom oko nas. Oslikavamo sebe kao deo beskonačnog univerzuma. Na putovanju ka spoznaji, razotkrivamo slojeve svoje duše, istražujući korene našeg bića i pronalazeći odgovore na pitanje koje nas večito intrigira - ko smo i odakle smo? O ovim temama ali i o viteštvu i junaštvu i tome šta u kulturološkom smislu čini naš DNK, biće reči u novoj epizodi emisije "Život tako takav" nastale pod okriljem MirDan produkcije, a koja se emituje na Informer TV. U nedelju 3. marta od 18 časova gosti Danijele Kremić biće novinar i publicista Milomir Marić, folk pevač Miroslav Ilić i Miljko Živojinović.
U medijima je kao bomba odjeknula vest o tome da Ana Nikolić izdaje pesmu koja pripada njenoj koleginici, a sada je za Informer kompozitor numere Danijel Pavlović otkrio kako je došlo do zabune.
Sin velikana srpskog glumišta Velimira Bate Živojinovića otkriva koja je veza njegove porodice sa neka-dašnjim predsednikom srpske vlade Nikolom Pašićem. Od Miroslava Ilića smo saznali da je još 80-tih godina odbio ponudu da se po njegovoj pesmi "Zavoleh devojku iz grada" snimi film u kojem bi tumačio glavnu ulogu. Slavuj iz Mrčajevaca vojnu knjižicu svog poklojnog dede čuva kao amajliju. Milomir Marić otkriva kako je branio Arkana nakon dokumentarnog filma novinarke CNN, Kristijan Amanpur, ali i šta je sve morao da uradi da bi došao do građe za svoju knjigu "Deca komunizma".
Emisiju "Život kao takav" možete pogledati u nedelju 3.3.2024. u 18 časova na Informer TV, dok je repriza na programu naredne subote 9.3. u 14 sati.
Rijaliti učesnici Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš uživaju u ljubavi, ali se čini da bivšem košarkašu ipak smeta to što njegova izabranica nije informisana o osnovnim stvarima iz svakodnevnog života.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U medijima je kao bomba odjeknula vest o tome da Ana Nikolić izdaje pesmu koja pripada njenoj koleginici, a sada je za Informer kompozitor numere Danijel Pavlović otkrio kako je došlo do zabune.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić dočekao je danas predsednika Švajcarske Konfederacije Gi Parmelana, koji će boraviti u zvaničnoj poseti Srbiji 28. i 29. aprila 2026. godine.
Udarne pesnice tajkunske antisrpske televzije N1, Žaklina Tatalović i Mladen Savatović, danas su zakukali na sav glas na društvenoj mreži Iks, objavivši, najblaže rečeno, patetične poruke.
Ekskluzivni intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića čuvenim britanskim novinarima i nekadašnjim diplomatama, Alisteru Kembelu i Roriju Stjuartu, odjeknuo je u čitavom svetu, a posebno u Ruskoj Federaciji, gde mediji te zemlje masovno dele segmente rzgovora, a posebno jednu izjavu šefa naše države.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.
Rezervisani su prostor ispred Doma Narodne skupštine, Trg Nikole Pašića, kao i okolne ulice do Trga Republike. Glišić je dodao da je prijava skupa podneta u skladu sa propisima i u zakonskom roku.
Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.
U naučnom istraživanju, objavljenom u časopisu "Nature Communications Psychology", navodi se da snovi oponašanju trenutke iz svakodnevnog života, a obične scene pretvaraju u živopisne prizore.
Kantonalni sud u Bihaću odredio je jednomesečni pritvor ženi iz Velike Kladuše koja se sumnjiči da je bacila trudnu ćerku sa balkona, pri čemu je nastradalo njeno nerođeno dete, potvrđeno je za Srpskainfo iz Kantonalnog tužilaštva USK.
Policija je u saradnji sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu, u brzoј i efikasnoј akciјi, identifikova i uhapsila L.Č. (22) zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo teško ubistvo.
Kina polako potiskuje Rusiju u oblasti Srednje Azije, pre svega Kirgistanu i to u trenucima kada je Moskva pod teretom sad već četvorogodišnjeg rata u Ukrajini.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Ako još nemate plan za Prvi maj, dva jezera u komšiluku izdvajaju se kao savršene destinacije za kratak beg iz grada Bledsko jezero u Slovenija i Ohridsko jezero u Severna Makedonija.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar