• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D.G.

12.04.2024

17:23

Toni provocira Draganu!? Uživa sa njenim kolegom, a u pozadini pesma: "Rastasmo se ko dve reke" (FOTO)

shutterstock/Informer

Estrada

Toni provocira Draganu!? Uživa sa njenim kolegom, a u pozadini pesma: "Rastasmo se ko dve reke" (FOTO)

Podeli vest

Od kada se saznalo da se razvodi, svaki korak Tonija Bijelića je pod lupom javnosti. Tako nije promaklo da se Draganin bivši u Beču sastao sa jednim njenim kolegom.

Razvod Dragane i Tonija estrada još ne prestaje da komentariše. Dok neki žele da ostanu nepristrasni i ne biraju strane, jer su uglavnom dobri i sa Draganom, ali i sa Tonijem, drugi nemaju problem da javno pokažu svoj stav.

Foto: printscreen/Instagram

 

Toni je na svom nalogu na Instagramu podelio fotografiju koju je prvi objavio Jašar Ahmedovski. Na slici su njih dvojica kako razgovaraju uz piće i cigaru i uživaju u prolećnom danu u jednom bečkom kafiću.

Toni je bio tip-top skockan, a mnogi su mišljenja da je ovom fotografijom poželeo da isprovocira bivšu, budući da mu je na faci blagi osmeh, a u pozadini Jašarova pesma "Rastasmo se kao dve reke".

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin