• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/D.G.

31.05.2024

09:10

Anabela iskreno o zetu posle skandala sa komšijama: Evo šta pevačica najviše ceni kod Miljkovića

ATAIMAGES

Estrada

Anabela iskreno o zetu posle skandala sa komšijama: Evo šta pevačica najviše ceni kod Miljkovića

Podeli vest

Tašta Marka Miljkovića, pevačica Anabela Atijas, ispričala je koje tri vrline najviše ceni kod svog zeta.

Bivši zadrugar Marko Miljković, proveo je sredinom meseca 40 sati u samici zbog sukoba sa komšijama kojima je na terasu bacio 60 jaja i napada na službeno lice. Posle ovog skandala Marko se nije mnogo pojavljivao, niti je govorio o celom slučaju, iako se ova priča našala u žiži javnosti.

Foto: Printscreen/You Tube/Sikter Tube

 

Njegova supruga Luna Đogani, u emisiji "Bunker" sada je ugostila svoju majku i pevačicu, Anabelu Atijas, koju je između ostalog pitala da navede tri Markove vrline.

- Kao prvo, veliki borac, ambiciozan, ima potrebu konstantno da stvara, gde god ga baciš, on se snalazi. Drugo, volim što apsolutno nema problem da radi ni za 5, a ni za 5.555 evra i treće što učestvuje u odgajanju svoje dece i što sa njima gradi jedan fenomenalan odnos - rekla je Anabela.

Foto: Peđa Milosavljević

 

Ona se kratko osvrnula i na nedavni problem koji su Marko i Luna imali sa komšijama.

- Treba biti smiren, i ovo sve kad se dešavalo, sebi sam govorila budi samo smirena, sve će biti dobro. Njima sada trebaš smirena, i tako je i bilo, na kraju je sve dobro - rekla je Anabela.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin