• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Milan Dimitrijević

25.07.2024

21:20

JK za Informer nakon Editinih novih uvreda: "Ljuljeta može da dođe po moju veš mašinu, kupila sam novu!"

ATAIMAGES

Estrada

JK za Informer nakon Editinih novih uvreda: "Ljuljeta može da dođe po moju veš mašinu, kupila sam novu!"

Podeli vest

Pop diva Jelena Karleuša oglasila se za Informer nakon teških reči koje joj je Edita Aradinović uputila.

Sukob Jelene Karleuše i Edite Aradinović u aprilu 2024. godine punio je novinske stupce, a tom prilikom, mlada pevačica optužila je muzičku zvezdu da joj je "skinula" dečka.

JK je ove navode oštro demantovala, a nakon što je Adarinovićeva juče, 24. juna, za medije istakla da joj se na pomen imena "male od skandala" diže pritisak, mi smo divu kontaktirali.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Karleuša nije bila preterano raspoložena za razgovor, ali je, u svom stilu, Editi imala šta da poruči.

- Ljuljeta može da dođe po moju staru veš mašinu, kupila sam novu, a imam i novog dečka. Neka od*ebe! - bila je kratka Jelena Karleuša za Informer.

Podsetimo, u toku promocije Jelene Karleuše u Beogradu na vodi, pevačica Edita Aradinović iznela je niz šokantnih tvrdnji da je plavokosa diva bila intimna sa njenim dečkom.

Foto: ATAIMAGES

 

Nekoliko meseci kasnije, kada su se strasti smirile, Aradinovićeva je upitana da prokomentariše stariju koleginicu, takođe za Informer, rekla:

Puls mi skače, pritisak mi se diže na pomenu nje, ona nije vredna toga da je ja pominjem - rekla je Edita Aradinović.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin