Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

05.10.2024

18:04

Jovana Jeremić prevazišla sebe! Dobila vilu, auto i "roleks", a sada želi ovo za rođendan! (FOTO)

Shutterstock/Nikola Babić

Estrada

Jovana Jeremić prevazišla sebe! Dobila vilu, auto i "roleks", a sada želi ovo za rođendan! (FOTO)

Podeli vest

Jovana Jeremić je izrazila neobičnu želju.

Voditeljka Jovana Jeremić uvek s ponosom ističe svoj horoskopski znak, ali i podznak - lav. S obzirom na to da lav simbolizuje snagu i moć koju ona kao "kraljica šera" svakako poseduje, u svom stanu takođe ima detalje sa likom ove životinje, a sada želi da ode korak dalje kada je u pitanju dekoracija njenog doma.

Foto: Nikola Babić

 

Naime, Jovana je na svom Instagram profilu objavila fotku prepariranog lava u napadu, a u opisu je napisala:

Foto: Printscreen/Instagram/jeremicjovana

 

- E, ovakav isti mi treba za rođendan - napisala je Jovana.

Iako Jeremićeva ima dovoljno para da sebi sve može sama da obezbedi sigurno se ne bi bunila da ovakav poklon dobije od svog dečka Dragana Stankovića, a da li će joj se i ova želja ispuniti ostaje nam da vidimo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine
Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta predložio je državnim organima Srbije, povodom 84 godine od osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske (NDH), da se 10. april proglasi za Dan sećanja na genocid nad Srbima u NDH sa ciljem, kako je naveo, da ta tema postane sastavni deo kulurnog obrasca i identiteta srpskog naroda, a posebno mlađih generacija.

10.04.2026

20:22

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin