• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

17.10.2024

22:38

U studiju Informera tajac! Jovana Jeremić se povlači sa malih ekrana: Evo čime će se baviti (VIDEO)

Zoran Sinko

Estrada

U studiju Informera tajac! Jovana Jeremić se povlači sa malih ekrana: Evo čime će se baviti (VIDEO)

Podeli vest

Popularna voditeljka priznala je da ne planira da "gnjavi publiku svojim likom i delom" celog života.

Jedinstvena i uvek iskrena Jovana Jeremić otvorila je dušu kao nikada do sada u emisiji "4 i po žene" i govorila o svom životu, odnosu sa partnerom, željama i planovima. Popularna "kraljica šera" otkrila je čime će se baviti kada završi televizijsku karijeru. 

- Jednog dana kad budem u godinama kao Sofija Loren, planiram da pišem knjige. Nije mi cilj da gnjavim ljude svojim likom i delom čitav život, nisam toliki paćenik. Ja sam uglavnom sve o sebi javno rekla, ali stvari se zaboravljaju, poenta je da sve sažmem u jedno delo - rekla je Jovana.

Foto: Zoran Sinko

 

Voditeljka je angažovala devojku koja je prati i beleži sve njene izjave i intervjue, a taj materijal će  joj poslužiti kao osnova za knjigu.

- Da ne bih pola stvari koje sam rekla zaboravila, angažovala sam devojku koja sve to zapisuje i prikuplja. U sećanju su mi ostali samo oni "jovanizmi" koji su zaživeli na Instagramu, ali ima mnogo toga što sam ja rekla, a nisu svi čuli. Tako da će se sve to jednog dana naći u mojoj knjizi - otkrila je Jeremićeva.

Foto: Zoran Sinko

 

Iako o sebi rado govori, tuđe tajne ne iznosi u javnosti. 

- Ogorčena sam na zloupotrebu naše profesije! Ima mnogo ljudi koji se predstavljaju kao eskluzivci a u stvari suobični nameštači dogovorenih priča i naslovnih strana. Mi koji smo velike zvezde i imamo ozbiljne karijere, znamo da šta znači biti ozbiljan novinar, a ozbiljan novinar zna tuđe tajne ali ćuti o tome jer zna granicu dobrog ukusa. I meni su nameštali afrere u pisanim medijima, zbog jedne takve sam podnela tužbu, dečko je osuđen - ispričala je Jovana na Informer TV.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Zvezda reagovala posle bruke u Kragujevcu? Štoper pred potpisom, poznati svi detalji
Crvena zvezda

Zvezda reagovala posle bruke u Kragujevcu? Štoper pred potpisom, poznati svi detalji

Fudbalski klub Crvena zvezda nakon debakla u Kragujevcu protiv Radničkog želi što pre da reši goruće pitanje u defanzivi i obezbedi potpis švajcarskog štopera Gregorija Vitriha (30), koji nastupa za austrijski Šturm. Više je nego očigledno da srpski prvak pod hitno mora da rekonstruiše odbranu, a prema poslednjim informacijama, već je spreman ugovor za iskusnog defanzivca, koji bi od leta trebalo da bude tandem sa reprezentativcem Srbije Milošem Veljkovićem (29).

24.04.2025

11:50

Teški dani na "Marakani"! Crvena zvezda ovo nije doživela 10 godina
Crvena zvezda

Teški dani na "Marakani"! Crvena zvezda ovo nije doživela 10 godina

Fudbaleri Crvene zvezde u sredu popodne poraženi su u Kragujevcu od Radničkog sa čak 4:1 u 2. kolu plej-ofa Superlige Srbije, a navijačima srpskog prvaka kroz glavu je prošao poraz od čačanskog Borca iz 2015. godine. Tada su crveno-beli na "Marakani" izgubili od Čačana sa čak 5:1, a u pitanju je bila utakmica šesnaestine finala Kupa Srbije.

24.04.2025

12:55

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin