• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/M.D.-D.G.

25.11.2024

16:51

Sanja Kužet kao devojčica! Voditeljka pokazala savršenu liniju posle tri porođaja (VIDEO)

ATA Images

Estrada

Sanja Kužet kao devojčica! Voditeljka pokazala savršenu liniju posle tri porođaja (VIDEO)

Podeli vest

Sanja Kužet pojavila se na jednom prestoničkom događaju i pokazala da posle tri porođaja ima liniju na kojoj bi joj pozavidele mnoge devojke.

Regionalna zvezda Jelena Karleuša danas je u jednonom prestoničkom tržnom centru predstavila liniju svojih parfema i mirisa za telo, na kojoj je sa svojim timom dugo radila u strogoj tajnosti sve dok nije pronašla savršenu mirisnu notu.

Promociju je vodila Sanja Kužet koja se pojavila u elegantnoj crnoj toaleti i pokazala da je posle trećeg porođaja dovela liniju do savršenstva. Sanja je na sebi imala crni blejzer sa srebrnim detaljima i crnu suknju sa dugim izrezom koji je otkrilio njene vitke noge.

Podsetimo, Sanja se porodila 3. jula i na svet donela svoje treće dete, sina Vuka. Sanja ne krije koliko uživa u majčinstvu, a putem svog Instagram naloga često deli trenutke iz porodičnog doma i pokazuje kako provodi vreme sa svojim naslednicima.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin