Ekskluzivno! Verila se Jovana Jeremić: Voditeljka staje na ludi kamen, od Dragana dobila dijamant
Podeli vest
Verila se Jovana Jeremić (34), saznaje ekskluzivno Informer!
Voditeljka najgledanijeg jutarnjeg programa u zemlji od svog partnera Dragana Stankovića (47) dobila je dijamantski prsten, a prosidba se desila u najstrožoj tajnosti, 25. oktobra, na njen rođendan.
Voditeljka Jovana Jeremić kaže da je vezu sa partnerom Draganom Stankovićem podigla na viši nivo, a tom prilikom otkrila je da sprema nešto veliko, jer ona sa njim želi da osnuje porodicu.
Jovana Jeremić program koji vodi ovog jutra započela je drugačije nego inače. Voditeljka je bila skroz u crnom, a u svom obraćanju na početku emisije odmah je počela da govori o političaru Draganu Markoviću Palmi, koji je preminuo protekle večeri.
23.11.2024
12:03
Kako smo saznali od izvora bliskog temperamentnoj plavuši, njen emotivni partner, a uspešni biznismen, odlučio je da je iznenadi onda kada je to najmanje očekivala, a prosidba se desila pred članovima njihove najuže porodice.
- Jovana je oduvek govorila da joj je želja da ima dijamant, te da žena poput nje to i zaslužuje. I u intervjuima je često isticala da bi volela da je Dragan upravo dijamantskim prstenom zaprosi, kada za to dođe vreme, a on je, slušajući je, to i učinio - ispričao je izvor blizak ovom paru i dodao da je kada je ugledala plišanu kutijicu na svoj rođendan počela da plače.
Majka Željka Mitrovića, Milenija Mitrović, preminula je 16. novembra, a danas se na Novom groblju u Beogradu održava njena sahrana. Među prvima stigla je voditeljka Jovana Jeremić, u pratnji partnera, preduzetnika Dragana Stankovića.
Jovana Jeremić, poznata po svom oštrom jeziku, doživela je neočekivano iznenađenje tokom Jutarnjeg programa na televiziji "Pink".
17.11.2024
22:03
Foto: ATAIMAGES
- Sve joj je bilo jasno kada je Dragan kleknuo ispred nje i upitao je da se uda za njega. Stegla ga je jako i ponovila više puta: "DA, DA, DA!" Naravno, kako i običaji nalažu, zatražio je Jovaninu ruku i zvanično od njenog oca, a kada je dobio blagoslov intimno su proslavili veridbu u krugu porodice - ispričao je izvor za Informer.
Kako se sve to desilo krajem oktobra, a neposredno pred njihov put u Ameriku, gde je Jeremićeva izveštavala o predsedničkim izborima, dogovorili su se da o veridbi ne govore kako ona ne bi iskočila u prvi plan.
- Svesna je bila Jovana da bi svi mediji pisali samo o njenoj veridbi, umesto o njenom putu i novinarskom poduhvatu koji joj je bio veoma važan. Želela je da fokus bude na njenom poslu, a da tek kasnije javnost obaveste o svojim privatnim planovima - ispričao je za kraj naš izvor.
- Dragan je uradio nešto prelepo, ali me je zamolio da svi samo pretpostavljaju šta to može biti. Digli smo vezu na viši nivo, ja nisam žena koja će da gubi vreme s nekim ako to ne vodi ničemu, osim braku i porodici - istakla je ona, pa dodala:
- Ostavljam da pogađate šta je, već naslućujete šta radi muškarac partnerki pred svadbu, to je ono između. Sa ovim čovekom hoću porodicu, decu i mislim da će to uskoro i da mi se desi - rekla je Jovana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Voditeljka Jovana Jeremić kaže da je vezu sa partnerom Draganom Stankovićem podigla na viši nivo, a tom prilikom otkrila je da sprema nešto veliko, jer ona sa njim želi da osnuje porodicu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim najaktuelnijim temama i odgovarao na sva najvažnija pitanja u telefonskom uključenju na Informer TV.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Lažna država Kosovo na čijem je čelu samoprozvani premijer Aljbin Kurti podržala je bombardovanje Irana koje su rano jutros pokrenule Sjedinjene Američke Države (SAD) u saradnji sa Izraelom.
Predsedniku Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministru u Vladi Srbije Ivici Dačiću, koji je hospitalizovan zbog obostrane upale pluća, stigao je veliki broj telegrama i pisama podrške iz zemlje i inostranstva, saopštilo je rukovodstvo stranke.
Danska je jedna od najrazvijenijih zemalja Evrope koja redovno svima drugima drži lekcije iz demokratije, pa tako i Srbiji, posebno kada je u pitanju održavanje izbora, a evo kako glasanje izgleda u ovoj zemlji.
Lider SNS i savetnik predsednika republike, Miloš Vučević ocenio je da je svet ušao u period ozbiljne nestabilnosti, obeležen novim sukobima, ratovima i sve dubljim podelama među državama i narodima, poručivši da je u takvim okolnostima najvažnije da Srbija sačuva mir i stabilnost.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Vlada Republike Srpske proglasila je 1. mart Danom žalosti zbog tragičnih događaja koji su se dogodili na taj dan 1992. godine, a bili su povod za otpočinjanje tragičnog sukoba u BiH.
Muškarac M.K. iz Teslića učestvovao јe u saobraćaјnoј nesreći koјa se dogodila pre dve večeri oko јedan sat na magistralnom putu Banjaluka–Teslić u mestu Vrbanjci.
Biznismen i brat nekadašnjeg predsednika Crne Gore, Aco Đukanović, saslušavan je danas skoro pet sati u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću nakon čega mu je određeno zadržavanje do 72 sata.
Leskovčanin V.S. koji se teretio da je ukrao ikonu Bogorodice sa Hristom koju je 2024. godine u Srbiju doneo pokojni monah sa Hilandara Velikosimnik Simeon Krajnović pravnosnažno je oslobođen optužbe.
U Dohi, Dubaiju i Tel Avivu čuju se eksplozije i sirene za vazdušnu uzbunu, javljaju timovi CNN sa terena u Kataru, Ujedinjenim Arapskim Emiratima i Izraelu.
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se večeras povodom smrti Alija Hamneija, vrhovnog verskog vođe Irana, koji je, prema navodima, likvidiran u udarima koje su ranije danas izvele izraelske i američke snage.
Specijalni izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za međunarodna pitanja, Ričard Grenel, oglasio se na društvenoj mreži Iks nakon što je svet obišla šokantna informacija da je u Iranu ubijen vrhovni vođa te zemlje, ajatolah Ali Hamnei.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija "Otvorena vrata" odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Mnogi se svakodnevno oslanjaju na Viber, ali malo ko se upušta u dublja podešavanja same aplikacije. Ovo su skrivene opcje koje će vam unaprediti korišćenje.
Spavanje u čarapama deli mišljenja, a prema nekim isrtaživanjima može imati i prednosti i rizike, u zavisnosti od navika, udobnosti i zdravstvenog stanja osobe.
Evropljani sve više vole kratka putovanja, posebno vikend odmore i produžene praznike. Najtraženije destinacije kombinuju kulturu, dobru zabavu i opuštanje, što ih čini idealnim izborom za brzi beg iz svakodnevnice.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar