Muzička zvezda Jelena Karleuša oglasila se nakon što se na oglasnoj tabli jedne beogradske gimnazije pojavio spisak pevača čija je muzika zabranjena na antisrpskim protestima.
Jelena Karleuša odgovorila je na sramotne višegodišnje prozivke opozicionog miljenika Ivana Ivanovića. Muzička zvezda se osvrnula na Ivanovićevo poređenje nje i Svetlane Cece Ražnatović, podsetivši ga da je gledanost njegove emisije godinama na nivou statističke greške.
17.01.2025
10:33
Diskretna šminka i preplanuli ten dodatno su doprinosili šarmu pop zvezde, a njen isklesani stomak nije ostavio nikog ravnodušnim.
- MaJKa - napisala je Jelena Karleuša u opisu objave na društvenoj mreži Instagram.
Jelena Karleuša otvoreno je govorila o simpatijama koje oseća prema košarkašu Nikoli Jovanoviću, sa kojim je poslednjih meseci povezuju. Muzička zvezda je priznala da joj se sportista dopada, kao i to da je zgodan mladić.
Pevačica Jelena Karleuša oglasila se putem društvene mreže Instagram povodom godišnjice smrti komandanta Srpske dobrovoljačke garde, Željka Ražnatovića Arkana.
16.01.2025
10:28
Podsetimo, Jelena Karleuša našla se na spisku pevača čiju je muziku zabranjeno puštati na protestima. Regionalna diva se tim povodom oglasila i pomenutu listu nazvala fašističkom.
- Bolesnici prave spiskove kao za vreme Hitlera?! Stavljaju mrtvu Merimu Njegomir na spisak?! Uostalom, kakva, bre, muzika na navodnim protestima zbog nastradalih? Oni puštaju muziku?! Imaju di-džeja?! Ponoviću, ima nas sedam miliona, vreme je da se srpski narod digne protiv fašizma plaćenog od strane CIA-e. Ako im je prošlo u Siriji, Afganistanu, Iraku, Libiji, kod nas vala neće - rekla je Jelena Karleuša za Informer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Muzička zvezda Jelena Karleuša oglasila se nakon što se na oglasnoj tabli jedne beogradske gimnazije pojavio spisak pevača čija je muzika zabranjena na antisrpskim protestima.
Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.
Rusija smatra da je izjava visoke predstavnice Evropske unije Kaje Kalas o Grenlandu zapravo odbijanje EU da prizna nezavisnost Kosova, poručila je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"
Zbog stavljanja u funkciju novog cevovoda u opštini Zemun, u utorak, 23. decembra od 9 do 18 sati, bez vode će ostati potrošači u Širokom putu, Vojvode Novaka, kao i u svim njihovim pripadajućim ulicama.
Javno preduzeće „Putevi Srbije" spremno i organizovano dočekuje predstojeće praznike, kada se očekuje pojačan intenzitet saobraćaja na srpskim autoputevima.
Mesecima je Beograd poprište kriminalnih obračuna, a policija je za petama maskiranim pucačima koji su se nakon izvršenog zločina dali u beg u nepoznatim pravcima.
Izmene koje su Ukrajina i njeni evropski saveznici uneli u američki mirovni plan ne doprinose postizanju mira, poručio je glavni spoljnopolitički savetnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Stjuardesa je pronađena masakrirana u sobi hotela sa pet zvezdica u Dubaiju, nakon što je izbodena najmanje 15 puta makazama, dok je njen bivši suprug uhapšen.
Rusija i Iran intenziviraju radove na Međunarodnom transportnom koridoru Sever-Jug (INSTC), koji povezuje Rusiju i Južnu Aziju preko Irana i skraćuje vreme transporta za gotovo polovinu u odnosu na tradicionalne morske rute.
Milioni gledalaca iz nedelje u nedelju gledalo je svaku epizodu serije "Tvrđava" koja govori o turbulentnim devedesetim godinama i pogromu Srba iz Hrvatske u ustaškoj akciji "Oluja".
Botanički vrt Hamburg-Vandsbek već više od 20 godina bira "otrovnu biljku godine", a za 2026. godinu ta neslavna titula pripala je pasulju, koji je uobičajena namirnica na trpezama, uključujući i Srbiju.
Visina ljudi nije samo statistika ona je odraz života, ishrane i genetike naroda. Neke zemlje, poput Holandije, poznate su po svojoj visini, dok druge, poput Gvatemale, imaju niže proseke.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar