• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Telegraf

26.01.2025

17:36

Reper na čiji koncert je upala policija sin je osuđenog kriminalca: Šmrk je planirao Senidu da ispoliva kiselinom, a onda je završio iza rešetaka

ATAIMAGES

Estrada

Reper na čiji koncert je upala policija sin je osuđenog kriminalca: Šmrk je planirao Senidu da ispoliva kiselinom, a onda je završio iza rešetaka

Podeli vest

Admir Aranutović, poznatiji kao Šmrk i osuđeni kriminalac, otac je popularnog repera Inasa.

Reper Inas Arnautović držao je koncert 25. januara u krcatom "Domu mladih" u Sarajevu, međutim, pred sam kraj stigla je dojava o bombi, zbog čega je nastup odmah prekinut, policija je uletela u lokal, a publika i izvođači evakuisani.

Inače, javnost je Inasa upoznala pre nekoliko godina kada je započeo svoju karijeru i često su ga podržavali Jala Brat i Buba Koreli. Oni su se spojili preko menadžemnta, odnosno Admira Aranutovića Šmrka, koji je menadžer popularnog dvojca, a Inasov je otac.

Šmrk osuđen na 12 meseci zatvora

Početkom decembra 2024. godine, Opšinski sud u Sarajevu osudio je Admira Arnautovića zvanog Šmrk na ukupno 12 meseci zatvora - devet meseci zatvora za nanošenje teške telesne povrede, te tri meseca za nanošenje lakše telesne povrede.

Foto: ATAIMAGES

 

Podsetimo, optužnica je teretila Šmrka da je 20. juna 2024. godine, pre ponoći, zajedno sa Admirom Jahovićem, Aldenom Velićem, Edvinom Muminovićem i Muhameda Bakije, ispred jednog ugostiteljskog objekta u sarajevskoj opštini Centar, pretukao dvojicu državljanina Ujedinjenih Arapskih Emirata i Jemena nakon kraće rasprave.

Hteo da povredi Senidu

Inače, Admir Arnautović Šmrk, uhapšen je i u septembru 2022. godine u sklopu akcije "Bumerang" koja se odnosila na organizovani kriminal, pranje novca i druga krivična dela, a tada su otkriveni novi strašni detalji u vezi njegove kriminalne grupe, a vezani su za popularnu pevačicu Senidu Hajdarpašić.

Naime, on je sa članovima svoje bande navodno planirao da teško fizički povredi pevačicu Senidu, tako što bi je ranio, prebio ili joj bacio kiselinu u lice.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim
Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim

Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov je, reagujući na zahtev nevladinih organizacija Venecijanskoj komisiji da se ispita usklađenost njegovog postupanja sa ustanovljenim principima ponašanja, istakao da će poštovati sve eventualne postupke koji bi se pred tom komisijom protiv njega vodili, kao i svaku odluku ili meru ako bude doneta i poručio da ga neće ućutkati u borbi za vladavinu prava i demokratiju ni po cenu da ostane i bez članstva u Venecijanskoj komisiji i funkcije u Ustavnom sudu.

04.04.2026

16:42

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put
Politika

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić čestitala je danas Dan studenata 4. april svim studentima i poželela da se nikada više ne ponovo blokade na fakultetima, poručivši da će država vratiti obrazovanje na pravi put i upozorila da je zbog blokada nažalost u 2025. godini diplomiralo 11.500 manje studenata nego 2024. godine, što je direktno uticalo na njihovu budućnost.

04.04.2026

15:38

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin