Brojne javne ličnosti oglasile nakon što se dogodio zemljotres u Turskoj, a jedna od mnogih je i pop diva, pevačica Jelena Karleuša koja se tim povodom oglasila i poslala poruku podrške.
06.02.2023
20:36
- Pa šta reći. Iznenađenje!! Ne možemo da opišemo koliko smo srećni što vam kažemo da ćemo da postanemo mama i tata. Dugo smo sanjali o ovom trenutku... još uvek se trudimo da u to poverujemo! Dok gledamo ultrazvučnu sliku zagledamo u sebe i shvatamo da je naša najveća želja konačno stvarnost. Srce nam puca od sreće! Toliko smo zahvalni za život… Jedva čekamo da zajedno doživimo ovo novo ogromno putovanje kao da čekamo najlepši zalazak sunca na svetu! Vole te tata i mama - napisala je uzbuđena Dženi Martin.
Foto: Printscreen
Usledile su brojne čestitke u komentarima, a objava je raznežila sve.
Uroš Jovčić je najpoznatiji po ulozi u filmu "Montevideo" gde je igrao mladog fudbalera.
Foto: Printscreen
Tokom snimanja ovog ostvarenja, na Tenerifima je upoznao upravo Dženi, koja je tada imala samo 15 godina, a on 21.
Odmah je znao da je Dženi ona prava, kako je u više navrata javno isticao, jer je od samog početka nju video kao svoju buduću ženu.
Ljubav im je u početku bila platonska, da bi potom otpočeli romansu, a ona se zbog njega preselila u srpsku prestonicu gde su započeli zajednički život.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Brojne javne ličnosti oglasile nakon što se dogodio zemljotres u Turskoj, a jedna od mnogih je i pop diva, pevačica Jelena Karleuša koja se tim povodom oglasila i poslala poruku podrške.
Poznati novinar Uroš Piper još jednom je raskrinkao blokadere, otkrivši ko je u stvari četvrti kandidat na njihovoj blokaderskoj listi s kojom planiraju da izađu na naredne izbore.
Opozicionar i profesor Miloš Ković oštro je kritikovao takozvanu studentsku listu, poručivši da nema poverenja u ljude koji stoje iza nje, ali i da je čitava priča daleko od autentičnog studentskog pokreta.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Preduzeće "Srbijavoz" objavilo je danas da je došlo do prekida saobraćaja voza na relaciji Subotica-Segedin zbog smetnje na infrastrukturnim kapacitetima.
Francuska firma Alstom potvrdila je isporuku 32 trodelna, bezvozačka Metropolis voza za beogradski metro, čime će biti omogućena pouzdana i visokokapacitetna vožnja.
Policija je uspešno identifikovala i uhapsila M. S. (35) iz okoline Merošine, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela silovanje i razbojništvo.
Muškarac M. S. (35) osumnjičen da je u noći između 31. marta i 1. aprila napao i obljubio devojku u okolini Merošine, uhapšen je danas. Osumjičenom je određeno zadržavanje.
Osnovno javno tužilaštvo u Prokuplju je obavešteno da je osmogodišnjakinja prijavila veroučitelja da je nepristojno dodirivao, te je naložena hitna istraga.
Tri dečaka i jedna devojčica ubijeni su u vrtiću u glavnom gradu Ugande, Kampali, rekao je portparol policije, dodajući da je osumnjičeni tokom jutarnjeg napada koristio više noževa.
Red za ruske energente je veoma dugačak, izjavio je Kiril Dmitrijev, šef Ruskog fonda za direktne investicije i specijalni izaslanik ruskog predsednika Vladimira Putina.
U rijalitiju Elita 9 došlo je do žestoke svađe između Stanije Dobrojević i Maje Marinković, a u centru sukoba našao se biznismen Predrag Raspopović Peca, poznat kao Peca Vijagra.
Novinar i bivši rijaliti učesnik Marko Đedović oglasio se iz bolnice nakon intervencije na želucu, otkrivši detalje zahvata i trenutno zdravstveno stanje.
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović oglasio se nakon što je pušten iz pritvora i izneo niz tvrdnji o odnosu sa bivšom partnerkom Kristinom Spalević.
Legenda narodne muzike konačno stiže na Tašmajdan: Publika će pevati „Dao bih ovo malo života“, „Anđelija“, „Jedna žena plave kose“ i mnoge druge hitove
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar