Ne razdvajaju se: Maja Marinković se sa ovim muškarcem provodi u Budvi (VIDEO)
Rijaliti učesnica Maja Marinković trenutno se baškari na moru, a društvo joj pravi voditelj Milan Milošević.
05.08.2025
17:56
ATAIMAGES
Rijaliti
Jedna od najkontroverznijih rijaliti zvezda, Maja Marinković od septembra će se ponovo useliti na imanje u Šimanovcima kao učesnica "Elite 9".
Marinkovićeva je poznata po žestokim verbalnim sukobima i fizičkim okršajima pred kamerama. Ona nema problem da se potuče, bez obzira da li joj je rival žena ili muškarac.
Foto: Printscreen/You Tube
Do žestokih okršaja i scena kakve se retko viđaju, tokom šest sezona u kojima je učestvovala uglavnom je dolazilo sa emotivnim partnerima.
Dok je bila u turbulentnoj vezi sa Markom Janjuševićem Janjušem svaka njihova svađa se završavala tako što bi se Maja zeletela u zid ili vrata i lupala glavom o njih. Ništa mirnije nije bilo ni sa Bilalom Brajovićem, Stanislavom Krofakom i Filipom Carem.
Upravo se sa Carem odigrao jedan od najskandaloznijih okršaja u rijalitiju. Nakon maratonske svađe Maja je počela da razbija staklo i lomi vrata, nakon čega je Car uhvatio za vrat i počeo da je davi. Svađa se nastavila i u spavaćoj sobi, a obezbeđenje nije moglo da ih smiri. Dok su ih razdvajali i članovi ozbezbeđenja su pali.
Filip je iz obračuna sa Marinkovićevom neretko izlazio unakaženog lica, a njihovi sukobi gotovo uvek su počinjali zbog ljubomore i temperamenta koji Maja nije mogla da kontroliše. Jednom prilikom toliko je izgubila glavu tokom svađe sa Filipom da je uletela u sobu za rehabilitaciju gde je dohvatila sa stola staklenu činiju i razbila je o svoju glavu.
Inače, Maja je baterije za "Elitu" ove godine punila na crnogorskom primorju, ali joj je početak letovanja preseo jer je pokradena.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svedoci smo svakodnevnih pokušaja omanjivanja javnosti od strane blokadera i antisrpske opozicije, koji pokušavaju lažima da prikažu kako je država u lošem stanju, ali uprkos tome rezultati i brojke govore i pokazuju sasvim suprotno.
24.12.2025
21:53
Nakon jučerašnje sednice Skupštine Grada tokom koje su iznete brojne poluinformacije a sve vezano za rad javnih preduzeća u Nišu i njihovo buduće fukcionisanje, oglasio se i prvi čovek Pokreta za narod i državu u Nišu, doc. dr Milan Lazarević koji je dao bezrezervnu podršku gradonačelniku Niša Dragoslavu Pavloviću.
24.12.2025
20:13
Dok opozicija i blokaderi svojim akcijama rade na tome da osujete rad aktuelne vlasti, predsednik Aleksandar Vučić obilazi novootvorene objekte i projekte, koji će život u Srbiji podići na viši nivo.
24.12.2025
20:00
Kopredsednica Zeleno-levog fronta Biljana Đorđević govorila je o tome da li će dati svoj potpis takozvanoj studentskoj listi 28. decembra.
24.12.2025
18:42
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će sutra radove na izgradnji Novog savskog mosta na Starom sajmištu u Beogradu.
24.12.2025
21:31
Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.
24.12.2025
19:35
OFAK produžio je rok za pregovore Naftnoj industriji Srbije do 24. marta 2026. godine.
24.12.2025
17:11
Planina Crni Vrh, smeštena u istočnoj Srbiji, tridesetak kilometara od Bora, predstavlja jednu od retkih zimskih destinacija koja je ostala van glavnih turističkih tokova, a u kojoj je cena noćenja već od 2.900 dinara.
24.12.2025
16:40
Arheolozi su, istražujući mumificirana tela u Sudanu, otkrili da su deca stara samo 18 meseci u regionu doline Nila pre 1.400 godina, imala tetovaže na licu.
24.12.2025
21:00
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras na putu Divci-Mionica kada je automobil sa puta sleteo u provaliju.
24.12.2025
22:58
U decembru 2016. godine u javnosti je odjeknula izjava Jovana Vukotića, koji je u bezbednosnim krugovima i medijima često označavan kao jedan od ključnih ljudi "škaljarskog klana", da "ima spisak crnogorskih policajaca koje plaća mafija".
24.12.2025
22:14
Večeras je u Apatinu došlo do požara u porodičnoj kući.
24.12.2025
22:15
U selu Gradac danas oko 19 časova došlo je do ozbiljnog incidenta i žestoke pucnjave između dve familije, što je uznemirilo meštane ovog kraja.
24.12.2025
19:59
U selu Gradac, kod Tutina večeras oko 19 časova je došlo do pucnjave u kojoj je jedna osoba ranjena, nezvanično saznaje Informer.
24.12.2025
19:26
Poslednji dani Džefrija Epstina protekli su u strahu i mukama, pokazuje nova dokumentacija Ministarstva pravde.
24.12.2025
22:00
Francuska kreće u izgradnju novog nosača aviona na nuklearni pogon, monumentalnog projekta čija se vrednost procenjuje na deset milijardi evra.
24.12.2025
21:25
Rusiji su potrebne garancije da se NATO neće dalje širiti na istok i da će Ukrajina zadržati svoj neutralni status ako se pridruži Evropskoj uniji.
24.12.2025
20:50
Šef beloruske kontraobaveštajne agencije odbacio je tvrdnje Volodimira Zelenskog da Kijev zna lokaciju ruskih raketa "orešnik" raspoređenih u Belorusiji.
24.12.2025
19:50
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je uočena veza između snimaka teritorije Ukrajine koje prave kineski sateliti i ruskih napada na objekte energetske infrastrukture.
24.12.2025
19:20
Film "Bitka na Neretvi" koji je premijerno prikazan 1969. godine koštao je između sedam i 12 miliona tadašnjih dolara. To je najskuplji film ikada snimljen na prostorima bivše Jugoslavije.
24.12.2025
09:57
Retko kome pođe za rukom da maestralno dočara ulogu problematičnog zavodnika, kao što je to uradio Lepomir Ivković u kultnoj seriji "Srećni ljudi".
24.12.2025
15:15
Mik Ejbrahams, legendarni muzičar i jedna od ključnih figura ranog zvuka britanskog roka, preminuo je u 82. godini života.
24.12.2025
14:18
Rasel Brend je optužen za još dva krivična dela, uključujući jedno silovanje, saopštila je Metropolitenska policija.
24.12.2025
14:11
Kao da je izašla iz ruske bajke, manekenka Gia Skova provezla se Njujorkom u kočiji, pretvarajući gradske ulice u modnu pozornicu praznične elegancije.
24.12.2025
18:20
Ove bejlis kuglice su savršen izbor kada poželite nešto slatko, bogato čokoladnim ukusom i kremaste teksture.
24.12.2025
20:20
Ako želite da ove godine vaša jelka izgleda elegantno i moderno, džinovske mašne su savršen izbor.
24.12.2025
19:40
Ako želite glamuroznu pozadinu koja na fotografijama izgleda kao profesionalni studio, postoji jedan jednostavan trik, za koji vam je potrebna ukrasna folija i malo vremena.
24.12.2025
17:40
Farmerke su uvek simbol udobnosti i ležernosti i nikad ne izlaze iz mode. Uz pravu kombinaciju boja i detalja, mogu izgledati i elegantno i sportski.
24.12.2025
22:20
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar