Nenad Marinković Gastoz danas je vidno iznerviran izašao iz zgrade Pinka.
Nenad Marinković Gastoz danas je sa svojom partnerkom Anđelom Đuričić stigao ispred zgrade Pinka, a kada su domaći mediji pomislili da ulazi u novu sezonu "Elite 9", rijaliti igrač ih je odmah demantovao.
- Došao sam samo da uzmem novac, ne bavim se više rijalitijem, nemojte da me snimate, nema potrebe, sa ovim sam završio. Ne zanima me više ništa, ne interesuje me - rekao je Gastoz nakon što je izašao iz Pinka, a preneo Alo.
Foto: Nora Šabanović
Nenad Marinković Gastoz
Dok je Gastoz vidno uznemiren utrčao u automobil, Anđela je ćutke prošla, pa su mnogi pomislili da ju je bilo sramota zbog reakcije svog momka.
Rijaliti učesnica Anđela Đuričić je podelila snimak iz stana pohvalila se kako joj Nenad Marinković Gastoz sve ugađa i nije mu teško da joj spremi ručak.
Pobednik "Elite 8" Nenad Marinković Gastoz je u šali blago udario svoju devojku Anđelu Đuričić po obrazu, što je nju iznenadilo i zbunjeno ga je pogledala.
Zorica Dukić, bivša devojka rijaliti učesnika Nenada Marinkovića Gastoza, otvoreno je govorila o odrastanju i iskustvima iz perioda kada je bila okružena ljudima iz sveta kriminala.
Taksista iz Beograda uključio se uživo u program i podelio neobičnu situaciju sa rijaliti učesnikom Nenadom Marinkovićem Gastozom, za kog tvrdi da je u njegovom vozilu izvršio malu nuždu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rijaliti učesnica Anđela Đuričić je podelila snimak iz stana pohvalila se kako joj Nenad Marinković Gastoz sve ugađa i nije mu teško da joj spremi ručak.
Vladan Đokić, uzurpator na poziciji rektora Beogradskog univerziteta, prvi na blokaderskoj listi, baškari se u Bigovu u jednom od najskupljih restorana.
Nadležni organi u Rumuniji danas sprovode opsežnu intervenciju na Dunavu kako bi se održalo snabdevanje vodom neophodno za rad nuklearne elektrane Černavoda i pripremaju detonaciju stenovite formacije, prenose lokalni mediji.
Snimak nekadašnjeg predsednika Srbije i lidera Demokratske stranke (DS) Borisa Tadića, koji je nastao u jednom supermarketu na Dedinju u Beogradu, izazvao je haos na društvenoj mreži Iks.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je iz Mrkonjić grada novi snimak na društvenoj mreži Instagram, koji je u trenu izazvao veliki broj reakcija.
Sasvim "slučajno" mesec dana uoči izricanja presude pred Specijalnim sudom u Hagu Hašimu Tačiju i komandantima OVK, v.d. premijera tzv. Kosova Aljbin Kurti imenovao je Agrona Ljimanija, jednog od bivših komandanata tzv. OVK, za predsednika vladine Komisije za nestala lica.
Ludilo, bezobzirnost i potpuni gubitak ljudskosti u redovima blokadera dotakli su apsolutno dno kada su građani koji su organizovali humanitarnu akciju za pomoć našoj sugrađanki Tanji Mitrović, doživeli nezapamćeno šikaniranje, uvrede i brutalne napade i to samo zato što su zamolili blokadere da učestvuju u spasavanju jednog života.
Blokaderska novinarka Jelka Jovanović javno je i bez trunke blama potvrdila da opozicioni lešinari u potpunosti stoje iza skandaloznog i razornog ekonomskog plana Dejana Šoškića - plana koji predviđa potpunu propast srpskog dinara, dramatičan pad plata i udar na džepove svih građana Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da zbog suše i kotacija nafte imamo ogromne probleme u energetici, ali da građani još ne moraju da brinu zbog toga.
Zbog letnjeg špica na Koridoru 10 i granicama vladaju ogromne gužve, a na Gradini se čeka i do pet sati, pa AMSS apeluje na vozače da pravovremeno odmaraju.
Na obalu Sicilije isplivalo je više od 700.000 evra koje su kupači pokušali da pokupe, dok je policija je zaplenila novac i gliser, a istraga o poreklu gotovine je u toku.
Jedina mađarska nuklearna elektrana Pakš mogla bi da bude zatvorena duže od mesec dana, zbog pada nivoa Dunava, izjavio je danas mađarski premijer Peter Mađar.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
Tigrica, nimfa i rozela važe za jedne od najboljih papagaja za početnike, jer se dobro prilagođavaju životu u stanu, nisu preterano bučni i lako se pripitome.
Bodi mist je ovog leta jedan od najpopularnijih kozmetičkih proizvoda jer pruža lagan, osvežavajući miris, ne opterećuje kožu i idealan je za visoke temperature.
Rak penisa je retka, ali ozbiljna maligna bolest koja se često otkrije tek u kasnijoj fazi. Iskustvo Stivena Hamila pokazuje koliko zanemarivanje prvih znakova može dovesti do teških posledica.
Pirinčana voda, koju mnogi svakodnevno bacaju, može biti jednostavan trik za negu sobnih biljaka i pomoći da cveće u saksiji izgleda zdravije i bujnije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.