• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
K. L.

Novinar

29.12.2025

09:00

Ona je zauvek izbačena iz Elite: Usledio šok kada je prozvano njeno ime (VIDEO)

PrintScreen/Zadruga Official

Rijaliti

Ona je zauvek izbačena iz Elite: Usledio šok kada je prozvano njeno ime (VIDEO)

Podeli vest

Sinoć je "Elitu 9" napustila rijaliti učesnica Sara Šajić, nakon što je publika odlučila da joj dodeli najmanji broj glasova.

Veče u Beloj kući bilo je ispunjeno tenzijom i neizvesnošću. Voditelj Darko Tanasijević ušao je na imanje i uputio se pravo ka izolaciji, gde je okupio nominovane učesnike.

Na spisku za eliminaciju ove nedelje našli su se Nenad Macanović Bebica, Luka Vujović, Asmin Durdžić, Milena Kačavenda, Sara Šajić i Dušica Đokić.

Foto: PrintScreen/Zadruga Official

Sara Šajić

Nakon okupljanja, nominovani su prebačeni u diskoteku, gde je usledila igrica u organizaciji Velikog šefa. Atmosfera je bila napeta, a pobedu u igri odneo je Luka Vujović, koji je na taj način dodatno učvrstio svoju poziciju u rijalitiju. Ipak, to nije promenilo konačnu odluku publike.

Ubrzo potom, Darko Tanasijević saopštio je zvanične rezultate glasanja. Sara Šajić osvojila je najmanje glasova i zauvek napustila Belu kuću.

Foto: PrintScreen/Zadruga Official

Elita 9

Odmah nakon izlaska iz rijalitija, Sara se pojavila u studiju kod voditeljke Dušica Jakovljević, gde je podelila prve utiske. Iako je na licu imala osmeh, nije krila iznenađenje zbog trenutka u kom je ispala.

- Nisam očekivala da ću ispasti za Novu godinu, ali veoma sam zadovoljna - priznala je Sara odmah po dolasku u studio.

BONUS VIDEO

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin