"Plaćao sam 20.000 evra, samo da ne snima za sajt za odrasle": Asmin demolirao Staniju
Podeli vest
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić ispričao je kako je mesečno plaćao bivšoj devojci Staniji Dobrojević 20.000 evra, samo kako ne bi snimala za sajt za odrasle.
Asmin Durdžić izneo je niz kontroverznih tvrdnji o bivšoj devojci Staniji Dobrojević u emisiji "Pitanja novinara" u "Eliti". Tom prilikom otvoreno je govorio o odnosu sa Stanijom, ali i uporedio je sa Majom Marinković.
Učesnica rijaliti programa "Elita" Aneli Ahmić otvoreno je govorila o odnosu sa bivšim partnerom Asminom Durdžijem, ali i tenzijama sa starletom Stanijom Dobrojević.
Starleta Stanija Dobrojević reagovala je na Asminove ponižavajuće tvrdnje o njoj i njihovoj vezi i poručila da Durdžić "prodaje intimu i izvrće istinu".
23.01.2026
08:25
Na pitanje voditelja Darka Tanasijevića zbog čega mu je Maja iskrenija od Stanije, Asmin je bez ustručavanja izneo svoje mišljenje.
Starleta Stanija Dobrojević objavila je izazovnu fotografiju nakon ekstremnog boks treninga.
22.01.2026
06:01
Asmin Durdžić
- Maja sve prizna, nisam imao takvo mišljenje o njoj. Kod Stanije mi se nije sviđalo što ima 40 godina i stalno kači slike u tangama. Zamisli da neko ozbiljan želi da kupi njen brend ili da sarađuje s njom, a uđe na njen profil i vidi gole slike - rekao je Durdžić.
Foto: PrintScreen YouTube/Zadruga
Maja Marinković
On je potom izneo i teške optužbe na račun bivše partnerke, tvrdeći da joj je davao novac kako bi prestala da zarađuje na sajtu za odrasle.
- Ona zarađuje samo na sajtu za odrasle i od tih tableta za mršavljenje. Ja sam joj davao mesečnu zaradu samo da mi žena ne radi više. Dao sam joj 20.000 evra i hteo sam još 20.000, ali sam sad to prekrižio - izjavio je Asmin.
Foto: Privatna arhiva
Stanija Dobrojević
Voditelj ga je zatim podsetio na raniju izjavu da je Staniju planirao da ostavi još na početku veze.
- Uhvatilo sam je u jednoj laži na početku veze, ali sam preko toga prešao. Rekao sam joj sedam–osam stvari koje treba da ispoštuje ako želi da bude sa mnom i to je poštovala do pre nekoliko meseci - dodao je on.
U razgovor se uključila i Aneli, koja je poručila da je ovakav razvoj situacije očekivala.
- Znala sam da će doći do ovoga i da će početi da je gazi kao što je gazio mene. Zanima me kako ona sada sve ovo komentariše i volela bih da vidim njihovo suočavanje. Vidim da sve dolazi na moje. Čula sam i da je bila sa starijim čovekom. Kako je živela sve te godine u Majamiju, mislim da se od tih tableta ne živi. Nešto mi tu smrdi - rekla je Aneli koja je izjavila da bi volela da razgovara sa Stanijom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Za crnim stolom u "Eliti 9" nastao je opšti haos kada su Asmin Durdžić i Ivan Marinković udružili snage protiv Aneli Ahmić zbog čega je nasrnula na bivšeg.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić govorio je o svom odnosu sa bivšom Aneli Ahmić, sa kojom ima ćerku Noru, ističući da je odlučio da promeni pristup i prestane sa vređanjem.
Učesnica rijaliti programa "Elita" Aneli Ahmić otvoreno je govorila o odnosu sa bivšim partnerom Asminom Durdžijem, ali i tenzijama sa starletom Stanijom Dobrojević.
Prof. dr Vojislav Šešelj, lider radikala, analizirao je trenutnu zastrašujuću situaciju u svetu koja je nastala nakon američko-izraelskog vojnog udara na Iran, iznevši jezivu prognozu.
Tajkunska voditeljka Danica Vučenić, poznata po otvorenim napadima na vlast i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i zdušnoj podršci blokaderima, šokirala je svoje gledaoce.
Mirjanu Pajković, nekadašnju državnu sekretarku u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Crne Gore, čiji su eksplicitni snimci uzdrmali tu zemlju, ali i ceo region, policija je večeras pozvala na saslušanje u prostorije OB Podgorica.
Propali košarkaš i blokader sa dna kace Vladimir Štimac oglasio se ponovo na društvenoj mreži Iks i "briljirao", al' zamalo, u želji da se posluži ironijom i isprovocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas u Helsinkiju da je sa finskim zvaničnicima razgovarala o evropskim integracijama Srbije i problemima na evropskom putu, kao i o tome kako da Srbija u budućnosti dobije veću podršku od Finske koja, kako je rekla, za sada nije dala odobrenje za otvaranje Кastera 3.
Sportski rijaliti Exatlon Srbija koji je emitovan na našoj televiziji sa Dominikanske Republike, toliko se dopao nekima da su odlučili da organizuju nastavak i to u Srbiji.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Aleksandar Šešelj, zamenik predsednika SRS i Borko Kašanski, glavni urednik Srpskog telegrafa gostujući u Info jutru komentarisali su situaciju na političkoj sceni Srbije.
Da se arheološki nalazi ne iskopavaju uvek iz zemlje niti se pronalaze isključivo u pećinama i katakombama, govori i situacija iz Poljske u kojoj su oni, bukvalno, pali sa neba.
Na sajmu poljoprivrede u Šapcu posetioci su se najduže zadržavali na izložbi mašina i mehanizacije, a najviše merkali izložene traktore, pogotovo one kineske proizvodnje.
U Ministarstvu rudarstva i energetike danas je održan sastanak radi utvrđivanja prosečne veleprodajne cene naftnih derivata - Evro dizela i motornog benzina BMB 95.
M.S. (33) iz Požarevca optužen je da je, koristeći nalog sa lažnim imenom, slao poruke i upućivao video pozive u kojima je D.P. (57) pretio i zahtevao da mu dostavlja eksplicitne fotografije.
Na graničnom prelazu Kapitan Andrejevo u Bugarskoj presečen je veliki švercerski kanal. Carinici i granična policija zaplenili su gotovo 46 kilograma marihuane, vešto skrivene u automobilu sa srpskim registarskim tablicama.
Sedmi dan američko-izraelske operacije protiv Irana i uzvratnih udara Teherana na Izrael, američke baze, ali i druge lokacije u regionu Bliskog istoka. Pratite uživo na Informer.rs.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je iransko rukovodstvo „oslabljeno“ i da je Iranu potrebno novo vođstvo koje će imati dobre odnose sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom, čak i ako je reč o verskom lideru.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp objavio je da su se vodeći američki proizvođači oružja složili da višestruko povećaju proizvodnju nakon sastanka održanog ranije tog dana.
Fridrih II Veliki koji se često pominje u seriji "Katarina Velika" bio je treći kralj Pruske. Otac ga je u detinjstvu terao da gleda pogubljenje svog prijatelja.
Bamija, povrće poreklom iz istočne Afrike, sve češće se spominje kao prirodno rešenje za regulaciju nivoa holesterola u krvi. Stručnjaci ističu njene brojne koristi, ali i savetuju oprez kod osoba sa dijabetesom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar