• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

28.04.2026

00:02

"Lupio mi je šamar i počeo je da me davi": Jezive scene u Eliti, Bora nasrnuo na Boginju

Printscreen

Rijaliti

"Lupio mi je šamar i počeo je da me davi": Jezive scene u Eliti, Bora nasrnuo na Boginju

Zadrugarka Tanja Stijelja, poznatija kao Boginja ušla je u žestok sukob sa Borom Santanom zbog čega je moralo da reaguje i obezbeđenje u rijalitiju.

Naime, njih dvoje prvo su krenuli sa teškim uvredama, a onda je došlo do fizičkog obračuna, kao i jezivih pretnji. 

- Idem kući. Kada ode obezbeđenje, razvaliću te kao konja. Sad se pakujem, a posle izlazim da ti bijem sestru i brata i bratovu decu i snajku. Sve ću vas tući - vikao je Bora dok mu je Boginja pretila sudom.

Foto: Printscreen

 

Bora je potom istakao da će sa zadovoljstvom platiti kaznu od 200.000 dinara, nakon čega je, uprkos upozorenjima, nastavio da upućuje uvrede na račun učesnice.

- Je*em li ti oca onog lopova. Što vas nisu pobili sve - besneo je Santana.

- To će država da te tuži, neću ja - uzvratila mu je Tanja.

Foto: Printscreen

 

Boginja je potom ispričala svojim cimerima da je Bora Santana fizički nasrnuo na nju, navodeći da je situacija eskalirala u trenutku sukoba u rijaliti programu.

- Ja sam legla u krevet i on je došao, lupio mi je šamar i počeo da me davi - navodila je ona.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta
Live TV

Specijalno izdanje Dnevnika zapadne Srbije koje se ne propušta

Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.

25.06.2026

09:55

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?
Live TV

Đokiću, vredi li sve ovo ljudskog života?

Jahja Ferhatović, analitičar i Samir Tandir, predsednik Bošnjačko-srpskog saveza gostujući u Info jutru komentarisali su pokušaj samoubistva Nadžije Mavrić, studentkinje iz Novog Pazara.

24.06.2026

10:33

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin