Mustafa Durdžić otac Asmina Durdžića smatra da njegov sin nije smeo da dozvoli da ga Maja Marinković dresira kao psa.
Maja i Asmin imali su burnu noć, a svađe i uvrede koje danima unazad traju u jednom momentu eksalirale su raskidom.
Aminov otac Mustafa veruje da će se njegov sin i Maja Marinković brzo pomiriti, ali smatra da njegov sin sebi nije smeo da dozvoli neke stvari.
Foto: PrintScreen/Zadruga Official
Asmin Durdžić i Maja Marinković
- Menjam mišljenje svaki drugi dan. Ja sam na godišnjem odmoru u Turskoj. Tu nemamo televiziju, tako da ja ništa ne znam šta se dešava. Pomiriće se oni. Nije mi krivo, šta ja imam s tim... Niti mi je krivo, niti mi je drago. On živi svoj život. Sinoć sam gostovao i emisiji i ja tamo Maju pohvalim, a vidim da se oni rastaše. Imati snaju jednu od najpopularnijih žena u bivšoj državi, zar to nije nešto vredno? Za tim treba žaliti, naravno - rekao je Mustafa Durdžić za Blic.
Asmin je nedavno izjavio da želi ženu koja neće gledati njegov novac, već samo njega, a njegov otac smatra da to neće lako naći.
Foto: PrintScreen/Zadruga Official
Asmin Durdžić i Stanija Dobrojević
- Ne verujem.. On je živeo jedan normalan život sve do 2020. godine. Imao je on puno devojaka koje ne interesuje novac. Mlade ljude ne interesuje novac, mlade devojke ne interesuje novac. Mlade ljude interesuje ljubav, zabava, život, jedan normalan život. Taj život kakav je on počeo da živi sa m Aneli i sa ovima koje su došle posle Aneli, a bila je jedna pre Aneli. To nije život, ne znam ni kako bih to nazvao. Mislim za moje shvatanje to nije život. On je imao i lepe devojke. Nije bila samo Aneli i te koje vi poznajete njegove devojke. On je imao jako lepe devojke, uspešne žene koje su danas pravnice i doktorke.. Ali je on negde u životu pogrešio. Okrenuo se za takvim ženama, za tim noćnim ženama. Nije on imao samo žene koje gledaju u novac - kaže Mustafa.
Foto: Red Tv
Melvida i Mustafa Durdžić
Kako ističe, da može da popriča sa Asminom savetovao bi mu kako da se ponaša.
- Kad bih ja mogao sa njim da sednem, da popijem čašu soka ili kafu pa da mu kažem: "Čoveče, jesi li ti svestan gde se nalaziš?" On je odvojen od realnog sveta, rekao bih mu: "Nije to život što se tamo živi. Pitao bih ga hoće li ga biti sram kad posle izađe među ljude kad se vrati nama ljudima s kojima radi, s kojima posluje takvo njegovo ponašanje." Kako jednog muškarca neće biti sramota da ga devojka tako dresira kao psa. Ne znam kako ozbiljan muškarac može tako nešto sebi dozvoliti. On vređa tog gospodina Filipa Cara. Mi čoveka ne poznajemo. On vređa svakoga. Pa jedan normalan čovek ne vređa nikoga. Jedan normalan čovek pruža svima ljubav, ljubaznost, a ne da širi mržnju i tu negativnu energiju i to sve zbog jedne devojke. To mi se ne sviđa - zaključio je Asminov otac.
Inače, nakon što im je sin zamerio loše reči o Maji, Mustafa i Melvida poručili su da nisu ništa loše mislili, već samo nisu imali pravu sliku o starleti.
Roditelji rijaliti učesnika Asmina Durdžića, Mustafa i Melvida, progovorili su o potencijalnoj snaji Maji Marinković i otkrili kako ništa loše o njoj nisu mislili, već da nisu imali pravu sliku o starleti.
Aktuelni zadrugari Maja Marinković i Asmin Durdžić redovno imaju vrele akcije pred kamerama rijaliti programa "Elita", a on joj je sada zamerio što je bila glasna.
Melvida Durdžić, majka Asmina Durdžića, uključila se u program emisije "Narod pita" i sramno je oplela po starleti Maji Marinković, koja je u vezi s njenim sinom.
Mustafa i Mevlida Durdžić, roditelji Asmina Durdžića, otvoreno su progovorili o porodičnom raskolu i odluci da prekinu komunikaciju sa sinom nakon završetka "Elite 9".
Žurka povodom završetka "Elite 9" bila je u znaku žestokog okršaja između rijaliti zvezda Maje Marinković i Asmina Durdžića koji je eskalirao tokom večeri zbog njegove izjave.
Pobednica "Elite 9" je Stanija Dobrojević, dok je drugo mesto zauzela Aneli Ahmić, a ukoliko niste gledali uživo prenos, pogledajte ovaj lajv i saznajte sve detalje večeri!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Roditelji rijaliti učesnika Asmina Durdžića, Mustafa i Melvida, progovorili su o potencijalnoj snaji Maji Marinković i otkrili kako ništa loše o njoj nisu mislili, već da nisu imali pravu sliku o starleti.
Godinama su ruske trupe istraživale ukrajinski garnizon u Nikolajevki u Donjeckoj oblasti na istoku Ukrajine, šaljući male timove infiltratora da pronađu liniju proboja. Međutim, 29. jula su prestali sa istragom.
Na Informer TV, ekskluzivno smo objavili nove dosijee sa spiska od 99 kandidata sa "studentske", blokaderske liste koje su oni sami "studenti", blokaderi-plenumaši predložili za "vetiranje", odnosno izbacivanje.
KFOR je najavio da će svoje brojno stanje na Kosovu i Metohiji (KiM) vratiti na nivo pre 2023. godine zbog navodnog "poboljšane bezbednosne situacije", uz optimizaciju rasporeda svojih snaga, što predstavlja ozbiljan bezbednosni rizik za Srbe.
Kristalno čista voda u bazenu sa pogledom koji neumoljivo podseća na švajcarske Alpe i to za samo 250 dinara dnevno, verovali ili ne, nalazi se u podnožju Suve planine.
Aleksandra Stefanović i Miloš Gvozdenović odlučili su da svoje sudbonosno "da" izgovore u Guči, prestonici trube, i to u Crkvi Svetog arhangela Gavrila, mestu koje je snažno povezano sa tradicijom i istorijom Dragačevskog sabora trubača.
Na seoskom groblju u Uzićima u opštini Požega, gde joj počivaju roditelji, pre dva dana je, kako se saznaje, sahranjena Vera Pitulić (41), koju je u noći između 18. i 19. jula u gradu Kerolton u severnom predgrađu Dalasa u američkoj državi Teksas, prema tvrdnjama tamošnjih istražnih organa, ubio njen emotivni partner Doni Benedikt (38).
Grupa od najmanje 50 stranih državljana, među kojima je najviše iz Ukrajine, privedena je u ponedeljak popodne u jednoj kući na Marezi, nadomak Podgorice.
Smrtna kazna u Srbiji ukinuta je 2002. godine kada je veliki broj najsurovih i najmonstruoznijih ubica promenom zakona umesto pred streljačkim strojem završio u zatvoru na 40 godina.
Oružane snage Rusije su tokom protekla 24 časa nanele udare po objektima energetske i transportne infrastrukture, kao i logističkim centrima koje koriste Oružane snage Ukrajine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Američki predsednik Donald Tramp i dalje želi da postigne dogovor sa Iranom, ali nije uveren da bi Teheran poštovao obaveze iz eventualnog sporazuma, dok američke vojne procene ukazuju da je strateški prioritet Irana sa nuklearnog programa preusmeren na Ormuski moreuz, objavio je danas NBC Njuz pozivajući se na američkog zvaničnika.
Predsednik Kolumbije Abelardo de la Esprijelja izjavio je da je u zemljotresu koji je pogodio severozapad Kolumbije, poginulo 111 ljudi, prenosi Skaj njuz.
Ako je piletina blago upila miris drugih namirnica iz frižidera, nemojte je odmah bacati. Isprobajte ovaj jednostavan trik i rešite se neprijatnog mirisa.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.