• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

10.12.2019

08:08

(VIDEO/FOTO) MILJANA VRIŠTALA I RAZBIJALA SVE REDOM! Odlepila zbog Marije jer je uradila OVO! HAOS U ZADRUZI!

Rijaliti

(VIDEO/FOTO) MILJANA VRIŠTALA I RAZBIJALA SVE REDOM! Odlepila zbog Marije jer je uradila OVO! HAOS U ZADRUZI!

Podeli vest

Marija Kulić je nastavila svoju svađu sa Vladimirom Tomovićem na stepeništu ispred Bele kuće, a u svađu su umešali i Lazara Čolića Zolu i njegov odnos sa Miljanom Kulić

Sve to je posmatrala Miljana ispred paba, pa je počela da histeriše i urla na svoju majku i lomi čaše.

PRVI PUT ZATRESLI JORGAN PLANINU! Dejan i Dalila u AKCIJI - pali strasni poljupci i zagrljaji, a onda... PRŠTI STRAST (VIDEO)

 - Ja te molim da mene više ne uzimaš u usta i da me sa njim ne uzimaš u usta, izaći ću odavde zbog tebe. Sram te bilo!  - urlala je Miljana.

POSTOJI MOGUĆNOST DA SAM TRUDNA! Miljana Kulić opet ŠOKIRA - besna, urla na njega! Tresla se cela Zadruga! (VIDEO)

- Ne skreći pažnju. Rekla si mi da ga ne vređam - uzvratila joj je Marija.

Foto: printscreen

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
psihijatar

pre 6 godina

A još kad se nakekeči na ove štikle, a ne ume da ide ni bosa......

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin