MIKI ĐURIČIĆ DANAS ČEKA DETE, a u prošlosti je VOLEO POPULARNU PLAVUŠU koja je ćerka ovog BOGATOG ČOVEKA!
Podeli vest
Ovo ste sigurno zaboravili!
Miki Đuričić je nedavno potpisao ugovor za ulazak u "Zadrugu 4", a osuđen je i na nanogicu zbog nasilja u "Zadruzi 2", a malo ko zna da je u prošlosti voleo ćerku bogatog čoveka.
Ivan Marinković setio se da ima sina sa Miljanom Kulić, a spreman je i da uradi DNK test kako bi dokazao očinstvo i tražio starateljstvo nad malim Željkom
Naime, Mikiju je za vreme učešća u "Farmi" za oko zapala pevačica Aleksandra Džidža Stojković, ćerka čuvenog kompozitora Dragana Stojkovića Bosanca, ali kako ona nije prihvatila udvaranje, nije došlo do romanse.
Đuričić je priznao da je gajio osećanja prema Džidži, ali kako ta ljubav nije uspela, sa njom će ostati u prijateljskim odnosima.
- Priznajem da je na početku bilo nekog zaljubljivanja jer su mi osećanja bila pomešana zbog zatvorenog prostora i posebnih psihičkih uslova, ali kasnije sam shvatio da to nije to. Džidžu volim, cenim i poštujem i nastavićemo da se družimo kada izađe iz rijalitija, kao brat i sestra - rekao je on tada medijima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Nina
pre 5 godina
Ko forsira ovog sto je osudjen zbog nasilja nad zenama. Bruka. Covek stakom prebio Nadezdu Biljic i sad ga velicate. Suzanu Perovic osamario. Samarao Boru Santanu, tukao Lepog Micu. Sto o tome ne pisete? Od kad vi stitite i podrzavate takve ljude?
Ivan Marinković setio se da ima sina sa Miljanom Kulić, a spreman je i da uradi DNK test kako bi dokazao očinstvo i tražio starateljstvo nad malim Željkom
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u ponedeljak, 9. februara 2026. godine, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks, i tim povodom čestitao premijerki Japana na ubedljivoj izbornoj pobedi njene partije i formiranju vladajuće većine u Donjem domu parlamenta.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Voditeljka Exatlona Kristina Vasić odlučila je da se rashladi dok čeka početak borbe, a muški deo publike ostao je bez teksta kada je pokazala svoje izvajane noge.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
U Srbiji će danas ujutro i pre podne u većini regiona biti prisutna niska oblačnost i magla, koja će mestimično smanjivati vidljivost ispod 200 metara uz slab i promenljiv vetar. Najniža temperatura kretaće se od 0 do 5 stepeni, a najviša od 3 do 10 stepeni.
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, na osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" istekao je u ponoć.
Policija je došla u klub u Beton hali u kojem je nastupao Daniel Kajmakoski, zbog sumnje da je upravo neko odatle javio otmičarima kada je pevač napustio lokal.
Hapšenje dvoje stranih državljana u elitnom beogradskom naselju Senjak ponovo je otvorilo pitanje opasnosti od stranih plaćenika u balkanskim kriminalnim obračunima.
Niš je i dalje u šoku zbog brutalnog ubistva Aleksandre Š. (44), majke dvoje dece, koja je u petak 6. februara, oko 7.30 sati, likvidirana u klasičnoj sačekuši – na kućnom pragu, pred sam početak radnog dana.
Rusija je isporučila Alžiru borbeni avion pete generacije Su-57E, čime je ta severnoafrička zemlja postala prvi strani korisnik najnovijeg ruskog lovca, potvrđeno je nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak leta ovog aviona iznad teritorije Alžira.
Stanovnicima Belgorodske oblasti ponuđena je mogućnost privremenog odlaska u druge ruske regione zbog intenzivnih udara ukrajinske vojske, saopštile su regionalne vlasti.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Pet najnovijih predviđanja Dmitrija Medvedeva o Ukrajini, NATO-u, Evropskoj uniji i sudbini pojedinih svetskih lidera izazvalo je snažan odjek u međunarodnoj javnosti.
Malo ko zna da legendarna Emilija Popadić u kultnoj seriji "Bolji život" prvobitno nije bila namenjena Svetlani Ceci Bojković, već Dari Džokić, koja je ulogu odbila zbog pozorišnih obaveza.
Sinoć se na Prvom programu RTS-a emitovala poslednja epizoda serije „Radio Mileva", a publici je scena na kraju posebno izazvala emocije, ali i zbunjenost.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Let za London pretvorio se u pravu dramu kada je oženjeni putnik iz reda ispred Rašel Vajld odlučio da se upusti u flert sa nepoznatom devojkom, ne sluteći da ga neko snima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar