Učesnici "Zadruge 5" Dalila Dragojević i Filip Car prepustili su se strastima, nakon čega su imali žestok odnos pred svima u spavaćoj sobi
06.02.2022
08:37
- Samu sebe sam ubeđivala da nije to to (na početku), da ne osećam ništa. Rekla sam (Dejanu): "Ne znam šta da ti kažem, ja sam uradila šta sam uradila i nemam volju da ti se objašnjavam". Pa ono kad vidim, zaljubila sam se, moglo je i tebi da se desi. Nisam mogla da se oduprem, mislila sam da je zaj*bancija... Kad više nisam mogla, rekla sam i to je to - dodala je Dragojevićka.
Foto: Printscreen You Tube
Dalila i Filip
- Sve se desilo u zaj*banciji nekoj? - pitao je Car.
- Pa da, onda hajde tamo, hajde ovamo, posle bazen, pab... Izolacija, predstave, lisice, ćao... - dodala je ona.
- Ja sam mislio da ti u tim razgovorima njega hraniš da budete zajedno, da želiš da budete zajedno - govorio je on.
- Ja sam sebi uvek govorila: Kako sam dopustila da budem sa čovekom kao što si ti? Da sve ostavim i krenem za tobom. Onda kada sam gledala, kako... Onda mi se vraćao Miki, koji mi je govorio da tebi može da dune. Kako sam mogla? Da sam znala, ne bih uradila nikad u životu, da mi se desi ljubav od 20 dana, posle koje ću biti izvređana. Ja sam tebi verovala najviše na svetu. U tebe sam gledala kao u... Kao i sad. Šta imam da ti zaobilazim? Niko nije mogao da me vrati osim tebe, i ti ne treba da se praviš lud na te stvari. To je tako kako jeste - istakla je Dragojevićka.
POGLEDAJTE NOVU INFORMEROVU EMISIJU "ZADRUGARI NA SKENERU":
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpska trobojka osvanula je na jednom od najviših objekata u Abu Dabiju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, a tim povodom se oglasio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se trenutno nalazi u poseti toj zemlji, istakavši kako mu je srce puno.
Predsednik Slobodne Crne Gore, Vladislav Dajković, saopštio je danas na konferenciji za medije u Skupštini Glavnog grada da je smenjen jer je javno podržao Srbe u Crnoj Gori, naglasivši da ta stranka od danas više nije deo vlasti u Podgorici.
Mark Brnović, koji je preminuo 13. januara, bio je imenovan za kandidata za ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, ali je njegova kandidatura kasnije povučena.
Mark Brnović, koji je danas preminuo, bio je imenovan za kandidata za ambasadora Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji, ali je njegova kandidatura kasnije povučena. Izvor iz SAD otkrio je ko je stajao iza te odluke.
Tokom prelaska Exatlon poligona sa sunđerima takmičarka Amela Melagi se povredila, a njen saborac sa kojim je u svađi, Boško Marinković, je odmah pritrčao da je uhvati u naručje!
Učesnica Plavog tima Anabela Zonai, iznenadila je sve takmičare kada je zbog povrede Amele Melegi, sačekala Elicu Erski da uđe u igru bez prednosti koju je imala.
Nakon prepirke tokom borbe u Exatlonu takmičar Boško Marinković održao je lekciju ljudskosti, nakon što je odlučio da prećuti na prozivke svoje saigračice Amele Melagi.
Opasne nesuglasice probudile su se u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, kada je Amela Melegi ušla u ozbiljnu raspravu sa svim članovima svog Crvenog tima.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Ministar finansija Siniša Mali u novogodišnjem izdanju emisije "amidži šou" otkrio je da Srbija ima 310 milijardi dinara na računu i čak 29 milijardi evra deviznih rezervi.
Ana Živković (28) iz Vučja, majka dvogodišnjeg Dimitrija, ali i supruga, ima 28 godina i vodi hrabru bitku sa teškom i progresivnom bolešću - multiplom sklerozom.
Zahvaljujući brzoj intervenciji policije iz Obrenovca, izbegnut je ozbiljan incident koji je mogao da preraste u krvoproliće u selu Mislođin jutros oko dva sata posle ponoći.
Takozvana kosovska policija traga za trojicom muškaraca osumnjičenih za pokušaj ubistva u pucnjavi koja se dogodila u kafiću u Dečanima, a u kojoj je ranjeno dvojica Srbi i jedan Albanac.
Žena (68) koja je teško povređena 27. decembra na Novom Beogradu kada ju je, kako se sumnja, Tihomir Krstić (46) brutalno izbo nožem u ulazu stambene zgrade u kojoj živi, puštena je iz bolnice na kućno lečenje.
Zauzimanje Kramatorska i Slavjanska od strane ruske vojske dogodiće se u narednih nekoliko meseci, izjavio je bivši savetnik ukrajinskog predsednika Aleksej Arestovič u razgovoru na kanalu novinara Aleksandra Šelesta.
Nemačka priprema inicijativu za pokretanje zajedničke NATO misije na Arktiku, sa ciljem da se ublaže tenzije sa Sjedinjenim Američkim Državama izazvane izjavama o Grenlandu, objavio je Blumberg pozivajući se na dva izvora upoznata sa razgovorima.
Za ukrajinske pilote lovaca MiG-29, koji deluju od prvih dana ruskih vojnih operacija duž istočne linije fronta, svaka misija predstavlja kombinaciju preciznog proračuna i instinkta za preživljavanje.
Nemačke oružane snage našle su se usred ozbiljnog skandala koji uključuje seksualno uznemiravanje, ekstremno desničarsko ponašanje i upotrebu narkotika u jednoj od svojih najelitnijih jedinica, u trenutku kada Berlin pokušava da ojača Bundesver i poveća broj regruta, navodi Fajnenšal Tajms.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Godine 1962. godine kratkometražni animirani film "Surogat" Dušana Vukotića osvojio je Oskara i time postao prvi neamerički animirani film koji je dobio tu nagradu.
Glumica Milica Milša Isaković godinama je gradila karijeru i ostavila veliki trag, ali je malo poznato da je ćerka nagtađivanog književnika Antonija Isakovića.
Milioni korisnika Instagrama iznenada su primili mejlove za resetovanje lozinke zbog tehničkog kvara izazvanog API incidentom iz 2024. godine. Iz Instagrama poručuju da bezbednost naloga nije ugrožena, iako su se u međuvremenu pojavili navodi da se povezani podaci nude na prodaju na dark vebu.
Po astrološkim najavama, početak 2026. godine donosi snažan zaokret kada je novac u pitanju, a Blizanci i Strelčevi bi mogli da budu najveći dobitnici.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar