• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D.S.

28.05.2022

07:34

ŠTIKLE PLUTALE JEZEROM Dalila nakon jezive svađe vadila stvari iz ledene vode, Car priša pa nastavio da pecka!

Printscreen/You Tube

Rijaliti

ŠTIKLE PLUTALE JEZEROM Dalila nakon jezive svađe vadila stvari iz ledene vode, Car priša pa nastavio da pecka!

Podeli vest

Dalila je nakon žestokog obračuna sa Carem odlučila da sve stvari pokupi iz jezera gde su bačene.

Dalila Dragojević, krenula je sa Filipom Carem ka izolaciji, te je tom prilikom primetila da joj nema štikli.

Foto: Printscreen/You Tube

Posumnjala je da je u toku jučerašnje svađe sa njim, on bacio u jezero kada je i nju izbacio sa stvarima iz izolacije. Kada ih je ugledala u jezeru, rekla je Caru da je ološ, pa ih je sama i izvukla.

Foto: Printscreen/You Tube

Kako je nastavila da gleda dalje u jezero, uvidela je da su na površini i čokoladice, kao i kremovi iz njihovih poklona, pa je Car prišao da joj pomogne da sve to izvuče.

Kako je vreme odmicalo, Dragojevićka je sama nastavila da istražuje jezero i nastavila je da vadi sve što je uspela da dohvati.

Foto: Printscreen/You Tube

 

- Šta je Tarzanka sa tim štapom? Žabu ćeš izvaditi - rekao je Car.

Kako će se na dalje odbvijati ostaje nam da ispratimo.

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DŽET-SET TOP 5":



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin