• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

06.08.2022

11:30

MILJANA HITNO PREBAČENA U BEOGRAD! Sve krenulo nizbrdo! ZDRAVSTVENO STANJE KULIĆEVE SE NAGLO POGORŠALO!

printscreen

Rijaliti

MILJANA HITNO PREBAČENA U BEOGRAD! Sve krenulo nizbrdo! ZDRAVSTVENO STANJE KULIĆEVE SE NAGLO POGORŠALO!

Podeli vest

Zdravstveno stanje rijaliti zvezde Miljane Kulić naglo se pogoršalo, pa je premeštena u Beograd, gde će nastaviti sa adekvatnim lečenjem

Miljani Kulić pozlilo je nakon operacije smanjenja želuca u Turskoj, pa se od subote nalazi u Kliničkom centru u Nišu.

Foto: Printscreen

Miljana Kulić

Nju su tamo operisali niški lekari, a tokom tok zahvata Kulićevoj je izvađena slezina. Posle borbe za njen život, bivša zadrugarka je sa intenzivne nege prebačena na poluintezivnu negu, međutim stanje joj se juče ponovo pogoršalo.

Kako Pink.rs saznaje, Miljana je danas prebačena u Beograd, gde će lekari nastaviti da brinu o njenom zdravlju i pruže joj neophodnu pomoć.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Nada

pre 3 godine

Sta uradise sa detetom samo zbog para - prokleti nikada im nije dosta !

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin