ZVEZDAN I KRISTIJAN OTKRILI DETALJE ODNOSA S POKOJNOM PEVAČICOM! Obojica smo ludo voleli Kseniju, bila je fatalna!
Podeli vest
Zvezdan Slavnić (46) i Kristijan Golubović (52) otkrili su u "Zadruzi 6" da su obojica voleli pokojnu Kseniju Pajčin
Sin košarkaške legende Zorana Moke Slavnića i jedini preživeli iz dokumentarca "Vidimo se u čitulji" ispričali su da su bili ludo zaljubljeni u pevačicu koju je pre 12 godina ubio njen tadašnji dečko Filip Kapisoda.
Zvezdan Slavnić u emisiji "Pretres nedelje" otkrio je detalje o najvećoj ljubavi sa pokojnom pevačicom Ksenijom Pajčin, a potom se osvrnuo i na glasine o odnosu sa glumicom Katarinom Radivojević. Ovim povodom se oglasio njegov otac, Zoran Moka Slavinić, koji je progovorio o životu sina
20.09.2022
19:55
Foto: Vikipedija
Ksenija Pajčin
A ona je, očigledno, bila slaba na žestoke momke. Naime, Zvezdan je robijao zbog ubistva, dok je Kristijan više od 18 godina proveo po zatvorima.
- Ksenija mi je bila najveća momačka ljubav. Bili smo zajedno godinu i po dana, a zatim smo se razvlačili još šest meseci. Ona je tada imala 16, a ja 17 godina - započinje priču Slavnić i dodaje da pokojnu muzičku zvezdu nikad nije preboleo:
- Bila je posebna žena, puna energije. Nije mi bila samo ljubav, već i drug. Zajedno smo se šalili, zezali... Ma, o njoj mogu da kažem sve najlepše.
Kada je Mokin sin 1998. pištoljem usmrtio Olivera Jovanovića ispred kluba "Četiri sobe", osuđen je na deset godina robije.
- Mnogi su pričali da je do incidenta došlo zbog Ksenije, ali nije. Tada već nisam bio s njom u kontaktu deset meseci. Kad sam otišao u zatvor u Valjevo, izlazio sam na vikende i video je nekoliko puta. Našli smo se, pričali... Mada, više smo ćutali nego što smo pričali - rekao je Zvezdan.
Pevačica je potom bila u vezi i s njegovim cimerom iz "Zadruge" Kristijanom Golubovićem.
Foto: Insider / Miloš Rafailović, Marko Đoković
Kristijan Golubović
- Poznavao sam je i pre Zvezdana, ali i dok je bila s njim. Bila je fatalna žena i mnogo zaljubljena u mene! Kao da ju je Bog nacrtao, toliko je bila lepa. Ma, najlepša koju sam ikada video. Jedno vreme smo živeli zajedno - ispričao je bivši robijaš i dodao da niko, pa ni on, nije mogao da obuzda njenu energiju:
- Dešavalo se da sednemo u kafanu, a ona poruči duplo pivo. Pitam je: "Zašto duplo? Ma ne bi trebalo ni da piješ pivo. To ne rade dame", a ona mi odgovori: "Dame ne postoje, već samo devojke koje su šašave kao ja". Onda prospe pivo i kaže: "Sad mi donesi tri dupla!".
Golubović se potom sa knedlom u grlu i suzama u očima prisetio njenog tragičnog kraja:
- Poslednji put sam se čuo sa Ksenijom kad je imala saobraćajku s Kapisodom u Lipovici, jer ju je taj smrad maltretirao dok su se vozili. Nekoliko puta me je zvala i rekla da je Filip psiho. Da sam tada reagovao, mogao sam da sprečim tragediju! Ceo život će mi biti u glavi mali psić Milisav koji liže mrtvu Kseniju i pokušava da je probudi!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zvezdan Slavnić u emisiji "Pretres nedelje" otkrio je detalje o najvećoj ljubavi sa pokojnom pevačicom Ksenijom Pajčin, a potom se osvrnuo i na glasine o odnosu sa glumicom Katarinom Radivojević. Ovim povodom se oglasio njegov otac, Zoran Moka Slavinić, koji je progovorio o životu sina
Vanpretresno veće Višeg suda u Novom Sadu donelo je odluku da se postupci protiv Gorana Vesića, Jelene Tanacković i Anite Dimoski u slučaju pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu obustavljaju.
Svedoci smo svakodnevnih pokušaja omanjivanja javnosti od strane blokadera i antisrpske opozicije, koji pokušavaju lažima da prikažu kako je država u lošem stanju, ali uprkos tome rezultati i brojke govore i pokazuju sasvim suprotno.
Nakon jučerašnje sednice Skupštine Grada tokom koje su iznete brojne poluinformacije a sve vezano za rad javnih preduzeća u Nišu i njihovo buduće fukcionisanje, oglasio se i prvi čovek Pokreta za narod i državu u Nišu, doc. dr Milan Lazarević koji je dao bezrezervnu podršku gradonačelniku Niša Dragoslavu Pavloviću.
Dok opozicija i blokaderi svojim akcijama rade na tome da osujete rad aktuelne vlasti, predsednik Aleksandar Vučić obilazi novootvorene objekte i projekte, koji će život u Srbiji podići na viši nivo.
Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.
Planina Crni Vrh, smeštena u istočnoj Srbiji, tridesetak kilometara od Bora, predstavlja jednu od retkih zimskih destinacija koja je ostala van glavnih turističkih tokova, a u kojoj je cena noćenja već od 2.900 dinara.
Arheolozi su, istražujući mumificirana tela u Sudanu, otkrili da su deca stara samo 18 meseci u regionu doline Nila pre 1.400 godina, imala tetovaže na licu.
U decembru 2016. godine u javnosti je odjeknula izjava Jovana Vukotića, koji je u bezbednosnim krugovima i medijima često označavan kao jedan od ključnih ljudi "škaljarskog klana", da "ima spisak crnogorskih policajaca koje plaća mafija".
Šef beloruske kontraobaveštajne agencije odbacio je tvrdnje Volodimira Zelenskog da Kijev zna lokaciju ruskih raketa "orešnik" raspoređenih u Belorusiji.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je uočena veza između snimaka teritorije Ukrajine koje prave kineski sateliti i ruskih napada na objekte energetske infrastrukture.
Film "Bitka na Neretvi" koji je premijerno prikazan 1969. godine koštao je između sedam i 12 miliona tadašnjih dolara. To je najskuplji film ikada snimljen na prostorima bivše Jugoslavije.
Kao da je izašla iz ruske bajke, manekenka Gia Skova provezla se Njujorkom u kočiji, pretvarajući gradske ulice u modnu pozornicu praznične elegancije.
Ako želite glamuroznu pozadinu koja na fotografijama izgleda kao profesionalni studio, postoji jedan jednostavan trik, za koji vam je potrebna ukrasna folija i malo vremena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar