FINO SI GA JAHALA, POSMATRAO SAM VAS! MAJA IMALA ODNOSE NA DVOSEDU SA OVIM ZADRUGAROM, Miki ih sve vreme posmatrao!
Podeli vest
Miki Đuričić je potkačio Maju Marinković na račun Marka Janjuševića Janjuša, te pomenuo njihov odnos u "Zadruzi"
Rijaliti učesnici Maja Marinković i Miki Đuričić prisetili su se uspomena iz prethodnih sezona "Zadruge", pa su komentarisali jedno drugo, njihovo ponašanje i događaje po kojima su ostali upamćeni u rijlitiju.
Iako su u početku "Zadruge 6" bili u dobrim odnosima, Maja Marinković je shvatila da Uroš Ćertić nije preterano prijateljski nastrojen prema njoj, pa je i ona promenila ponašanje prema njemu. A da je znala šta je na društvenim mrežama objavljivao o njoj, verovatno bi od samog starta bila neprijateljski nastrojena
05.10.2022
14:50
Foto: printscreen
- Ti i Jaško kad ste radili one stvari, bio je dvosed! Posmatrao sam vas. Fino si ga jahala - rekao je Miki, na šta mu je Marinkovićeva odgovorila:
- Sram te bilo, Miki - rekla je Maja.
- Mene da bude sramota. Jesam li ga ja jahao ili ti, pi*ka ti materina, mene treba da bude sramota u 'Zadruzi 2', tad sam sa Nadeždom bio u nekom krevetu što škripi, nisu bili jaki kao ovi sad - rekao je Đuričić.
- Ostaćemo upamćeni po raznim ludorijama. Svašta smo ovde doživeli. Ovo je život! - rekla je Marinkovićeva.
Foto: printscreen
- Obeleženi ćemo biti za ceo život našim glupostima. Sve je to normalno, ako je neko sa nekim u vezi, pa šta treba, da ne vode ljubav? Meni se ne sviđa samo kad se neko j*be sa nekim, koga ne poznaje i menja često partnere. Tebi to ne zameram, mada se to tebi često dešava - rekao je Đuričić i dodao:
- I Kurta i Murta se naplatila u "Zadruzi", samo ja budaletina nisam, mislim jesam, ali ne u tolikoj meri koliko sam mogao i trebao - zaključio je Miki.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Iako su u početku "Zadruge 6" bili u dobrim odnosima, Maja Marinković je shvatila da Uroš Ćertić nije preterano prijateljski nastrojen prema njoj, pa je i ona promenila ponašanje prema njemu. A da je znala šta je na društvenim mrežama objavljivao o njoj, verovatno bi od samog starta bila neprijateljski nastrojena
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
U četvrtak, 9. aprila, dekan Danijel Sinan, koji je sve više aktivan u političkim redovima, zakazao je redovnu sednicu Nastavno-naučnog veća (NNV) Filozofskog fakulteta u Beogradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stastao se sa specijalnom izaslanicom Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i Severne Irske za Zapadni Balkan Karen Pirs.
Poslanici Skupštine Crne Gore nisu podržali inicijativu Demokratske narodne partije (DNP) Milana Kneževića da se u dnevni red današnje sednice uvrsti predlog o uvođenju stare srpske trobojke kao narodne i državne zastave.
Prema definiciji Evropske asocijacije univerziteta, koju čini preko 800 najuglednijih visokoškolskih ustanova Evropske unije, autonomija je „institucionalno pravo univerziteta da sami upravljaju nezavisno od mešanja države, obuhvatajući akademsku slobodu, unutrašnju organizaciju, finansijsko upravljanje i zapošljavanje”.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture upozorava da je na delu pruge Zemun polje - Aerodrom "Nikola Tesla" - Nacionalni stadion pod visoki napon od 25.000 volti, uključena kontaktna mreža iznad pruge.
Voćari u Srbiji zbog nestabilnog vremena najviše strahuju upravo u ovom periodu. Kratkotrajni mraz može potpuno da uništi rod, kao što je bilo u većini regiona prošle godine sa kajsijom i trešnjom.
Više od trideset najuspešnijih učenika uzrasta od 10 do 13 godina iz osnovnih škola sa Kosova i Metohije boravi na Kopaoniku od 3. do 8. aprila, u okviru tradicionalnog programa zimovanja koji MK Group realizuje u saradnji sa Kancelarijom za Kosovo i Metohiju.
Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja izdvojiće sredstva za izgradnju spomen-obeležja u obliku krsta, visine 13,86 metara, na Pločniku, mestu jedne od najznačajnijih pobeda srpske srednjovekovne vojske, poručila je ministarka Milica Đurđević Stamenkovski.
Nemanja R. (30) poginuo je u Surčinu noćas oko 2 sata posle ponoći kada je, kako se sumnja, izleteo sa puta i udario u betonski krst, a policija upravo njega sumnjiči za ubistvo meštanina Uglješe T. (58).
Maloletni B.P. (16) napao je i izbo svog dedu Milana P. (77) i njegovu partnerku Mirelu M. (51) u porodičnom lokalu u centru Obrenovca, a na mestu zločina se i danas mogu videti lokve krvi i tragovi nasilja.
Zorica R. (35) i Miroslava R. (24) osuđeni su danas na po pet i po gdina zatvora zbog trgovine ljudima u saizvršilaštvu jer su u toku 2023. godine i u toku 2024. godine oštećenog eksploatisali za prosjačenje, zloupotrebom njegovog poverenja, teških prilika, silom i pretnjama.
Ivan Jovanović (60) iz leskovačkog sela Rudare, pravnosnažno je osuđen zbog razbojništva u saizvršilaštvu na sedam godina zatvora, dok su njegovi saučesnici Dragan Stojković (31) iz sela Navalina i braća Vladica (46) i Ivica Jović (50) iz Leskovca dobili po šest godina robije.
Cenu rata na Bliskom istoku platiće i građani Bosne i Hercegovine, kroz drastična poskupljenja osnovnih prehrambenih proizvoda koja bi do žetve mogla da iznose i do 70 odsto, upozoravaju poljoprivrednici.
Američki dolar je danas oslabio prema svim glavnim svetskim valutama nakon što su Sjedinjene Američke Države i Iran postigli dvonedeljno primirje, što je smanjilo potražnju za ovom valutom kao sigurnim utočištem i oborilo cene nafte.
Lider opozicije u Izraelu Jair Lapid, kritikovao je danas premijera Benjamina Netanjahua zbog dvonedeljnog primirja SAD i Irana, opisujući Netanjahuove postupke kao "diplomatsku katastrofu".
Evropska unija započela je tajni rad na stvaranju sopstvenog kapaciteta za proizvodnju nuklearnog oružja, saopštila je ruska Spoljna obaveštajna služba (SVR).
Glumica Brankica Sebastijanović pojavila se sinoć na premijeri filma "Gospodari oluje" u Beogradu, a publika je konačno mogla da je vidi na nekom javnom događaju posle mnogo godina.
Sinoć je u beogradskoj MTS dvorani održana dugo iščekivana premijera filma "Gospodari oluje", a svu pažnju prisutnih ukrao je najintrigantniji par domaće javne scene, Lazar Ristovski (73) i njegova partnerka Anica Lazić (34).
U jednoj veterinarskoj ambulanti u američkom Kentakiju zatvaranje ordinacije godinama prati neobična rutina potraga za mačkom koja uvek nestane baš kad je vreme za kraj smene.
Samsung je najavio da će aplikacija Samsung Messages prestati da funkcioniše u julu 2026. godine, pa korisnicima preporučuje prelazak na Google Messages.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar