DRUGARICA ANĐELE ĐURIČIĆ PROGOVORILA! Svi smo, blago je rečeno, šokirani!
Podeli vest
Mlada frizerka Anđela Đuričić, koju okrivljuju da je rasturila brak Zvezdanu Slavniću i Ani Đuričić, glavna je tema u rodnom Herceg Novom, gde su svi redom iznenađeni i šokirani njenom vezom sa bivšim robijašem sa kojem čak želi i da dobije dete.
Prijatelji sa kojima je išla u školu ne mogu da veruju da je to ona devojka sa kojom su delili klupu u Srednjoškolskom centru "Ivan Goran Kovačić" na Savini.
Rijaliti učesnici Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić žestoko su se sukobili u toku sinoćne emisije, pa je mlada frizerka nasrnula na svog partnera.
26.01.2023
10:40
- Ovo nije Anđela koju sam ja poznavala. U šoku sam ne samo ja, već svi koji smo je poznavali. Ona je bila povučena. Smerna devojka. Tiha, mirna i čedna. Bila sam iznenađena kada se prvi put pojavila u "Zadruzi". Ne znam ni kako je stigla do rijalitija. A ovo što je uradila sa starijim muškarcem, još pri tome robijašem, nikako ne mogu da shvatim - rekla je za Kurir drugarica sa kojom je išla u školu.
Nije ona jedina koja ima isto mišljenje o Anđeli.
Foto: Printscreen
- Anđela je godinu starija od mene, ali sam je poznavala. Ona je bila skroz mirna, čak i stidljiva. Nije pravila nikakve skandale ili probleme. Svi smo, blago je rečeno, šokirani šta je uradila. Ne bih bila u njenoj koži kad se sretne s roditeljima - rekla nam je još jedna devojka iz Herceg Novog koja nije htela da joj spominjemo ime.
Anđelini roditelji, kako smo i ranije pisali, otkako je njihova ćerka imala seks pred kamerama sa 22 godine starijim Zvezdanom, od bruke ne mogu da izađu na ulicu. U prodavnici gde njen otac inače često dolazi u kupovinu kažu da od tog skandala više nijednom nije ušao u nju.
- Čoveka više jednostavno ne viđam otkako je mala napravila skandal. Ranije je dolazio često, fin čovek, prijatan i kulturan, plati i ode. Čujem od pojedinih da su ljudi u šoku šta mala radi. Pričaju da je bruka, da se blamira. Narod priča svašta sad. Bogami, da su normalni, ne bi je pustili tamo, kakve jade je napravila - rekao je prodavac za Kurir.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik SAD Donald Tramp povukao se usred pretnji Teherana, nije bilo direktne ili indirektne komunikacije sa SAD, objavila je iranska novinska agencija Fars.
Propali košarkaš Vladimir Štimac, kom je u poslednjih godinu i po dana zanimanje postalo da bude ostrašćeni blokader i zgubidan, ponovo se oglasio na društvenoj mreži Iks, ovog puta povodom mitinga Srpske napredne stranke (SNS) u "Beogradskoj areni", održanog u subotu 21. marta.
Višečasovna i iznenadna poseta Aleksandra Vučića Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) pokazala je veliku ličnu hrabrost predsednika Srbije koji u svetu diplomatije i visoke svetske politike sigurno neće biti zaboravljen dugi niz godina i decenija.
Marko Kutijevac, student koji je voleo tuđe pare, podneo je ostavku na mestu "glavnog koordinatora" za Srem, dok je ujedno bio i vođa izbornog štaba u Kuli.
Povodom netačnih i neosnovanih tvrdnji odbornika pokreta Kreni–Promeni Željka Latasa o navodnoj nebrizi za osobe sa invaliditetom, Opštinski odbor Srpske napredne stranke Novi Beograd poručuje da građani zaslužuju istinu, a ne političke konstrukcije.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se sa delegacijom Monitoring komiteta Parlamentarne skupštine Saveta Evrope (PS SE), koja boravi u dvodnevnoj poseti Beogradu.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Evdokija Anđel prva je princeza stranog porekla na dvoru Nemanjića, kao i princeza proterana iz Srbije. Nazivali su je grešnom, neposlušnom, šugavom, a njen brak imao je sraman kraj.
Radoje Zvicer je odabrao Veljka Belivuka za saradnika ili podanika, ali se i Velja Nevolja "namestio" navodnom šefu "kavčana". A kako je i zašto sve počelo za Informer.rs objašnjava nekadašnji zamenik načelnika Uprave kriminalističke policije Dejan Radenković.
Teška saobraćajna nesreća desila se kod Sava centra kada je automobil udario u motor, a devojčica koja je bila na motoru je zadobila prelom kičme i rebara.
Američki predsednik Donald Tramp odustao je od planiranih udara na iransku energetsku infrastrukturu nakon, kako je naveo, "veoma dobrih i produktivnih razgovora" o okončanju sukoba na Bliskom istoku.
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i njegov egipatski kolega Badr Abdel Ati razgovarali su danas telefonom o naporima za deeskalaciju na Bliskom istoku, saopštilo je egipatsko Ministarstvo spoljnih poslova, prenose RIA Novosti.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da Ukrajina poseduje „neoborive dokaze“ da Rusija nastavlja da dostavlja informacije Iranu u kontekstu sukoba sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom.
Ana Šeremetjeva koju u seriji "Katarina Velika" glumi Marina Mitrofanova preminula je u teškim mukama od velikih boginja i to neposredno pred svoje venčanje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar