Zadrugarka Ana Ćurčić je nakon dužeg vremena potvrdila sumnje jednog dela javnosti koji je bio ubeđen da je sa bivšim robijašem Zvezdanom Slavnićem proživljavala fizičko i psihičko nasilje.
Ana je odlučila da potpuno raskrinka njenog bivšeg nevenčanog supruga Zvezdana, a nakon emotivnog sloma koji je doživela nije mogla da se zaustavi. Jedan od razloga zbog čega je prelomila da sve iznese je i taj što je rekao da, u slučaju da Ana nije ušla, ne bi joj se javio.
Foto: Printscreen
- Pogotovo što mi je rekao da mi se ne bi javio nikada... Znači ti bi mene ostavio us**nu i pos**nu. Sad će verovatno da bude "što si trpela". Sve ću ja da objasnim, ja sam njega volela i nadala se. Išla sam sa njim na kocku, vodila računa da ne potroši.... Uzeo mi je pare ispod jastuka od mog stana, potrošio, pa me probudio ujutru i plakao zbog toga. Da ti ne pričam o ljubomori na moju decu i psihofizičkom maltretiranju - rekla je Ana i dodala:
- Onda ja sedim kod kuće i gledam kako on viče da je zaštitnik žena. Mene zove deset drugarica i kaže: "Je l' ovaj čovek normalan?". Gledaš i pitaš se je l' ovaj čovek normalan. Ja sam 2017. godine, pre nego što će da ode i da uradi posao, htela sam da ostavim zbog batina i zbog svega i on opet priča "idem da zaradim"... I ja se opet nadam, primirio se... Žene koje su maltretirane, znaju vrlo dobro šta je život sa manipulatorom. Sve te pare koje je doneo, misliš da je kupio nešto? Na kocku je potrošio.
Foto: Printscreen
Šarmen ju je pitala kakav je njegov odnos sa detetom i da li je nju materijalno obezbedio.
- Šta njegovo dete? Video je 20 puta u životu, koje njegovo dete? Treba spomenik da digne bivšoj ženi. Spasila se bede, a i ona se moli Bogu da se ja spasem, to mi veruj. Ti mi pričaš o velikoj ljubavi, meriš temperaturu, kao, divan si... On moju decu nije gajio, samo živeo. Nije školovao, hranio, to nije ni svom detetu radio, a kamoli mojoj. To smo sve radili moj bivši suprug i ja. On priča da je alfa mužjak tako što ide u izolaciju i j**e. Zato sam 300 puta rekla, da se ja pomirim sa njim, plus da mi bude prijatelj? Ma vidi...Pošto je bilo "bezuslovno mi veruj", bilo je i "bezuslovno mi veruj što ulazim". Bilo je ti si ljubav mog života, sve ću ti vratiti - rekla je Ana.
Podsećamo, Ana je otkrila da ju je Zvezdan i fizički zlostavljao, o čemu više možete pročitati na OVOM linku, a kako je izgledao njen razgovor sa rijaliti cimerkama možete pogledati u videu ispod.
Zadrugarka Ana Ćurčić je sinoć tokom emisije "Pitanja gledalaca" otkrila da je u braku sa Zvezdanom Slavnićem dobijala batine kad god bi mu se usprotivila, a otkrila je i da je njen bivši nevenčani suprug prokockao pare od njenog stana!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Zadrugarka Ana Ćurčić je sinoć tokom emisije "Pitanja gledalaca" otkrila da je u braku sa Zvezdanom Slavnićem dobijala batine kad god bi mu se usprotivila, a otkrila je i da je njen bivši nevenčani suprug prokockao pare od njenog stana!
Smenjeni predsednik Venecuele Nikolas Maduro oglasio se iz pritvora u Njujorku posle razornih zemljotresa koji su pogodili zemlju i poručio Venecuelancima da sada moraju da pokažu „maksimalno jedinstvo, maksimalnu solidarnost i maksimalnu akciju“.
Volstrit džornal piše da Rusija pojačava politički, vojni i ekonomski pritisak na Belorusiju kako bi Minsk imao aktivniju ulogu u ratu protiv Ukrajine, uključujući moguće korišćenje beloruske teritorije kao platforme za napade i otvaranje novog pravca pritiska na Kijev.
Bakljada koja se prostirala od zgrade RTS-a i Trga Nikole Pašića pa sve do Vukovog spomenika bila je najmoćniji poziv na skup "Srbija, jedna porodica" koji će biti održan 27. juna u Beogradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se ponovo na svom Instagram profilu i u kratkom snimku pozvao građane da dođu 27. juna u Beograd na skup "Srbija, jedna porodica".
Policija je u Raški uhapsila Veljka Rakovića., koji je pretio predsedniku i njegovoj porodici, a glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je detalje o njemu.
Nakon dve i po godine korektne saradnje, zakupac je pobegao iz stana na Novom Beogradu, koji je ostavio u ekstremno lošem stanju, a stanodavka je prizorom bila šokirana.
Povodom lažnih navoda pojedinih medija o navodnom iseljavanju studenata iz Studentskog grada na Novom Beogradu, oglasili su se iz Studentskog centra i demantovali tvrdnje.
U poslednje vreme deca stradaju, a traktorske nesreće su sve češće. U Begaljici kod Grocke, juče oko 18 časova dogodila se stravična nesreća u kojoj je teško povređen jednoipogodišnji dečak, kada ga je pregazio traktor.
U sarajevskom naselju Stari Grad policija je sprovela uspešnu akciju pod kodnim nazivom "Runner" i uhapsila A.M. (36) iz Sarajeva zbog sumnje da se bavio prodajom droge.
Na beogradskom kupalištu Ada Ciganlija večeras oko 19 časova dogodila se tragedija u kojoj je život izgubio mladić 1999. godište. Iako se prvobitno sumnjalo na utapanje, najnovije informacije ukazuju na drugačiji sled događaja.
Sabahudin Velić (41) iz Bosanske Krupe, koji je mučki ubio svoju majku Nasihe (60) i na kraju skuvao delove njenog tela i pojeo ih, i dalje je na lečenju, saznaje Dnevni avaz.
Društvenim mrežama kruže snimci prvih trenutaka razornih zemljotresa koji su pogodili Venecuelu i izazvali paniku, rušenje zgrada i velika oštećenja u Karakasu i okolini.
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da Rusija ubrzano radi na potpunom osamostaljivanju svoje avio-industrije, sa ciljem da domaće letelice ne samo zamene zapadne, već i da postanu konkurentnije na globalnom tržištu.
Prema zvaničnoj proceni Sjedinjenih Američkih Država, situacija na ratištu se preokrenula i Ukrajina se trenutno nalazi u fazi u kojoj ostvaruje velike pobede.
Ministar kulture Nikola Selaković potpisao je danas sa zamenikom igumana manastira Studenica tri ugovora vrednosti 11.700.000 dinara, koliko je ove godine kroz Sektor za zaštitu kulturnog nasleđa i digitalizaciju obezbeđeno za ovaj spomenik kulture.
Svingersko krstarenje od Barselone do Monte Karla izazvalo je veliko interesovanje javnosti zbog svojih neobičnih pravila. Na ovo luksuzno putovanje nisu dozvoljeni solo muškarci, a od svih putnika se očekuje strogo poštovanje privatnosti i diskrecije.
Prema rečima Baba Vange, sudbina naročito favorizuje Bika, Lava, Škorpiju i Ribe, kojima predstoji period velikog napretka, uspeha i finansijske stabilnosti.
Ako vam golubovi svakodnevno prave nered na terasi, isprobajte jednostavne trikove sa aluminijumskom folijom, čili papričicom i mirisnim biljkama koje mnogi već imaju kod kuće.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.