UDALA SE MINA VRBAŠKI, NAPUSTILA SRBIJU! Bivša zadrugarka objavila srećne vesti!
Podeli vest
Bivša učesnica "Zadruge" Mina Vrbaški udala se u tajnosti za svog dečka Dina zbog njega se preselila u Norvešku, a sada je na TikToku sve fanove objavestila da su sklopili brak.
Starleta je imala uživo uključenje tokom kojeg je razgovarala sa svojim pratiocima, a jednog fana je zanimalo da li se udala.
Vest da je bivša učesnica rijalitija i voditeljka "Parova" Slađana Slađa Petrušić iznenada preminula sve je iznenadila, a sada se spekuliše da je pre par dana lažirala da je polomila noge, pa mnogi tvrde i da je vest o njenoj smrti lažna.
14.04.2023
12:26
- Tačno je, udala sam se - potvrdila je Mina Vrbaški.
Ona je i istakla da ne želi da javno priča o njenim privatnim stvarima i da će se potruditi da svoj život sakrije od očiju javnosti.
- Više volim da uživam u svojoj intimi, a ne da javno govorim o svom životu - rekla je Mina.
Mina je rešila da promeni život iz korena, rijaliti je za nju prošlost, a sada želi da živi u Norveškoj mirnim životom.
Foto: printscreen
Ona je tokom rijalitija bila s Filipom Carem, Mensurom Ajdarpašićem, Matijom Matijevićem, Đeksonom, Tomom Panićem.
Inače u "Zadrugu" ušla kada je imala 17 godina i tada je priznala da se bavila prostitucijom, a u rijalitiju se javno pokajala.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vest da je bivša učesnica rijalitija i voditeljka "Parova" Slađana Slađa Petrušić iznenada preminula sve je iznenadila, a sada se spekuliše da je pre par dana lažirala da je polomila noge, pa mnogi tvrde i da je vest o njenoj smrti lažna.
Pravi haos u režiji najostrašćenijih blokadera dogodio se sinoć na Medicinskom fakultetu u srcu Beograda, kada je razularena grupica zgubidana upala u prostorije ove visokoobrazovne institucije besna zbog rezultata izbora za studentski parlament.
Lider partije Tisa Peter Mađar, koji je pobedio na mađarskim parlamentarnim izborima, prodao se liberalima, ali je prvobitno bio nacionalista što sada prikriva, tvrdi ruski politikolog Nikolaj Sorokin.
Na društvenim mrežama osvanuo je dokaz koji pokazuje da su sinoćnji haos na Medicinskom fakultetu u Beogradu izazvali blokaderi koji su došli sa strane kako bi provocirali policiju i pokrenuli još jedan talas nasilja.
Šef poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov matirao je blokadere u Skupštini i poručio da je teško da im datum za izbore bude odgovarajući, jer su uvek na holideju.
Redakcija Informera danas je obeležila svoju krsnu slavu - Istočni petak, a slavski kolač je sa sveštenikom lomio glavni urednik redakcije Dragan J. Vučićević sa kolegama, suprugom i decom.
Kompanija "Ford" povlači oko 1,4 miliona vozila u Sjedinjenim Američkim Državama zbog problema sa softverom koji može izazvati neočekivano prebacivanje menjača u niži stepen prenosa, saopštila je u petak američka Nacionalna uprava za bezbednost saobraćaja na putevima (NHTSA).
Vlasnik pogrebne radnje u beogradskom naselju Ripanj, na koju je tokom noći bačen Molotovljev koktel, oglasio se i ispričao kako je saznao za incident, ali i šta je prethodilo ovom događaju.
Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je odredio zadržavanje Z.S.(32) zbog sumnje da je izvršio krivično delo ometanje pravde.
U Višem sudu u Beogradu Ognjen Dabetić danas je prvi put izneo odbranu povodom optužbi da je na podmukao način i iz niskih pobuda ubio transrodnu osobu Nou Milivojev (18), sa kojom je ranije bio u emotivnoj vezi.
Veće Specijalnog suda u Beogradu danas je odlučilo da Nikoli Kačareviću, suprugu starlete Tamare Đurić, u ponovljenom postupku, pritvor bude zamenjen kućnim pritvorom sa nanogicom, i jemstvom od preko pola miliona evra.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je američki predsednik Donald Tramp, tokom rata u Iranu, pokazao svetu prave mogućnosti Sjedinjenih Američkih Država, a to je da nisu svemoćne.
Gradonačelnik Njujorka Zohran Mamdani izjavio je da rat u Iranu povećava krizu sa troškovima života i izneo kritiku na račun administracije američkog predsednika Donalda Trampa rekavši da "uvek imamo novac za rat, a nikada za ishranu siromašnih".
U selu Dobroselica na Zlatiborskom okrugu snimljeni su mnogobrojni filmovi, a meštani bi voleli da njihov kraj ponovo postane centar filmadžija kao nekada.
Radio-televizija Srbije odlučila je da se sa programa skinu tri popularna formata: kulinarski šou "Na večeri kod", kao i kvizovi "Ja volim Srbiju" i "Stigni me ako znaš".
Ako ste mislili da su baletanke izašle iz mode, vreme je da promenite mišljenje, jer se u proleće 2026. vraćaju jače nego ikad i ponovo zauzimaju mesto među najtraženijom ženskom obućom.
Gugl sve više ugrađuje Gemini funkcije u svoje servise poput Gmaila i Gugl Workspace alata kako bi poboljšao produktivnost i automatizaciju. Ove opcije su deo šire strategije unapređenja digitalnih alata i često dolaze kao sastavni deo korisničkog iskustva, bez posebnog uključivanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar