• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

25.07.2023

19:15

"Progoniteljka se javljala mojim prijateljima!" Fran Pujas objavio intimnu prepisku sa Anđelom Đuričić (FOTO)

ATAIMAGES

Rijaliti

"Progoniteljka se javljala mojim prijateljima!" Fran Pujas objavio intimnu prepisku sa Anđelom Đuričić (FOTO)

Podeli vest

Fran je otkrio kakve mu je sve poruke Anđela slala, a istakao je da će ostatak objaviti sutra na svom Instagramu.

Za vreme rijalitija, kao i nakon završetka istog se mnogo spekulisalo o tome u kakvom su odnosu Anđela Đuričić i Fran Pujas, jer su njihovo fanovi, kao i ukućani mislili da su oni mnogo više od prijatelja.

Fran se sada oglasio na svom Instagram profilu, gde je objavio prepisku sa Anđelom i sve otkrio. Diskvalifikovana takmičarka je u jednom momentu čak napisala Franu da ga ljubi i da brzo dolazi, a nisu izostali ni emotikoni srca. 

Foto: Instagram printscreen/nfra666

 

- Ovde ću da stanem zasad jer sam dobar nakon svih vaših pljuvačina, a vi pažljivo birajte sa kim se zabavljate - poručio je Fran.

Fran je zatim otkrio da se Anđela javljala njegovim drugovima jer je htela da je oni povežu sa Pujasom. 

Foto: Instagram printscreen/nfra666

 

- Nakon što je odj**ana, znamo svi progoniteljku, koja se javljala mojim prijateljima i htela da je smuvaju sa mnom - bio je brutalan Pujas, a u sledećem je napisao da li pratioci žele još dokaza sada ili da sačekaju do sutra.

Podsetimo, Anđela je, kao i Fran, u više navrata demantovala da je između njih bilo nešto, osim činjenice da su samo prijatelji.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin