Starleta Maja Marinković objavila je fotografiju iz doktorske ordinacije i obavestila fanove da je još jednom otišla na ulepšavanje.
Naime, iako je uradila brojne estetske zahvate, s vremena na vreme mora da ide na "održavanje". Zbog toga je odlučila da ode na još jedan remont, a na društvenoj mreži Instagram je pokazala kako izgleda neposredno pre intervencije.
Na licu je imala anestetičku kremu koja treba da bolove od uboda iglom svede na minimum, ali starleta nije izgledala uplašeno. S osmehom i nestrpljenjem je čekala da se uradi zahvat, a u opisu objave je napisala:
Foto: Printscreen/Instagram
- Ja sam danas došla da se ulepšam kod moje najlepše doktorke - napisala je Maja.
Podsetimo, Maja je krajem leta išla na povećanje zadnjice, a kako je izvor blizak starleti otkrio, ona nije zadovoljna rezultatom.
Foto: Printscreen/Instagram
- Maja je očajna. Zadnjica joj se uopšte ne dopada. Neće ona u javnosti o tome da priča, ali oblik je problem. Na slikama ona isfotošopira, ali uživo je nervira kako to izgleda. Ona je želela lepu trćastu guzu, ali je ispalo drugačije. Ne znam kako se to dogodilo. U prvom trenutku se nije žalila, ali kako je vreme odmicalo bila je sve nesrećnija zbog oblina. Pozvala je hirurga i sada ide ponovo pod nož. Znate kakva je Maja sve mora da bude pod konac - priča izvor za "Kurir".
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović je koleginicu Zlatu Petrović svojevremeno posavetovala da ode na vantelesnu oplodnju, putem koje je zatrudnela i dobila sina Jovana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Na društvenim mrežama isplivao je zastrašujući snimak, na kom blokaderke u vidno alkoholisanom stanju govore o "vrhunskoj atmosferi" na blokadi čiji je povod tragedija...
Predsednik Azerbejdžana Ilham Alijev saopštio je danas da je na sastanku sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem konstatovano da između dve zemlje postoje politički odnosi na visokom nivou, kao i dobre mogućnosti za produbljivanje saradnje u ekonomskoj, energetskoj, investicionoj, realizaciji zajedničkih projekata i drugim oblastima.
Vojnici Regionalne komande Istok (RC-E), u sastavu misije KFOR pod vođstvom NATO-a, sproveli su obuku za transport tereta pomoću helikoptera zajedno sa pripadnicima Oružanih snaga Danske u kampu Novo Selo, sa ciljem unapređenja sposobnosti za bezbedan vazdušni transport opreme i održavanje operacija širom regiona.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, od 18. do 31. maja ove godine, sprovodiće VI centralnu akciju pojačane kontrole saobraćaja na putevima u Srbiji.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Puštanjem u rad brze pruge Beograd-Subotica Srbija je dobila jednu od najsavremenijih železničkih linija u regionu, zahvaljujući kojoj putnici za samo 79 minuta i po ceni od 1.220 dinara stižu do svog odredišta vozom "Soko", koji saobraća brzinom do 200 kilometara na čas.
Policija je u popodnevnim časovima obaveštena o neobičnom i alarmantnom prizoru na jezeru Bečmenska bara, gde je oko 17.20 časova primećen automobil koji pluta prevrnut na krovu.
Jake policijske snage, uključujući i pripadnike specijalne policije, intenzivno tragaju za Kristijanom Aleksićem (50) iz Drniša, osumnjičenim za ubistvo dostavljača pice (19).
Pomoćnik ministra i načelnik Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Luka Čaušić posetio je sa saradnicima sedište Uprave za civilnu zaštitu Republike Italije u Rimu koja je pod nadležnošću Predsedništva saveta ministara, odnosno Kancelarije premijera.
Predsednik SAD Donald Tramp upozorio je Iran da "sat otkucava i da bi trebalo da požure, brzo, ili od njih neće ostati ništa", u objavi na platformi Truth Social.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je cilj američko-izraelskih napada na Iran da u toj zemlji “rašire nesigurnost davanjem podrške terorističkim grupama”, dodajući da u tome nisu uspeli.
Predsednik Kine Si Đinping i predsednik Rusije Vladimir Putin razmenili su danas čestitke povodom 10. Kinesko-ruskog ekspa, koji je otvoren u Harbinu, glavnom gradu provincije Heilongđiang na severoistoku Kine.
Supruzi ukrajinskog predsednika, Oleni Zelenskoj, sprema se hapšenje, prenela je ruska novinska agencija RIA Novosti, pozivajući se na neimenovane izvore iz ruskih bezbednosnih i pravosudnih organa.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar