"Moja Mia ima problem": Luna Đogani progovorila o mukama koje ima s ćerkom
Podeli vest
Luna Đogani uvek otvoreno govori o svim situacijama u kojima se nađe kao majka, te ne krije da njena starija ćerkica Mia ima manji problem za koji je nekadašnja rijaliti učesnica našla rešenje.
Pobednica "Zadruge 1", jutjuberka Luna Đogani, u braku sa Markom Miljkovićem ima dve ćerke, Miju i Lanu, a sad je na društvenim mrežama otkrila sa čim se susreće njena starija naslednica.
U toku emisije "Gledanje snimaka" bio je video u kome Anđela priča kako je tražila Aniti da je posavetuje
08.12.2023
23:00
Ona je preporučila crni luk u borbi protiv šlajma i kašlja, koji, kako je podelila, stavlja pored detetovog kreveta, tačnije pola glavice.
Priznala je da se soba "oseća na luk", ali je i te kako zahvalna zbog tog saveta koji je jednom prilikom dobila.
Foto: printskrin/instagram
- Drage mame, moja Mia generalno ima dosta problem sa kašljanjem konstantnim. Za ovaj prirodni recept sam čula više puta i sinoć sam se napokon usudila da ga isprobam i moram reći da je pomogao. Sinoć nije kašljala, a večeras ćemo videti! - napisala je Luna na Instagramu.
Luna je, inače, nedavno otkrila da ćerki Lani i dalje kriju lice.
- Napunila sam dva meseca! Još uvek krijem moje lepo lice, ali da vidite kakav sam stajling imala za moj fotošuting! Malo sam pozirala, malo sam dremala! - napisala je Luna tad u opisu objave.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedan od najvećih američkih medija Njujork tajms, u svom izveštaju iz Davosa, objavio je fotografiju predsednika Srbije Aleksandra Vučića kako iz prvog reda sluša govor predsednika SAD Donalda Trampa.
Delegacija Evropskog parlamenta predvođena Toninom Piculom, želi po svaku cenu da izbegne izložbu o žrtvama logora smrti "Jasenovac", koja je postavljena u glavnom holu Skupštine Srbije.
Blokaderi sa univerziteta u Novom Sadu održali su danas plenum na Poljoprivrednom fakultetu u tom gradu, iako je prvobitno bilo planirano da se on održi na Filozofskom. Tokom plenuma doneto je nekoliko odluka, a sve su vezane za ideju nove blokade fakulteta u Srbiji.
Milica Perić, član komisije za lečenje retkih bolesti RFZO otkrila je detalje monstruoznog poteza blokadera koji su odbili majku jednog bolesnog deteta, jer podržava Aleksandra Vučića.
Lider SNS i savetnik predsednika za regionalna pitanja Miloš Vučević reagovao je na zahtev Tonina Picule koji odbija da prođe kroz centralni hol tokom sutrašnje posete jer je postavljena postavka o Jasenovcu, povodom Međunarodnog dana sećanja na žrtve Holokausta, koji se obeležava 27. januara.
U trinaestoj epizodi najvećeg sportskog rijalitija na svetu, takmičarka Crvenih Tijana Jović, otkrila je da u pozivu želi da čuje jedan poseban muški glas.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
O izgradnji gasne elektrane u Nišu u saradnji sa Azerbejdžanom se ranije pričalo, a sada se očekuje finalizacija zaključenja tog sporazuma, poručio je predsednik Srbije Aleksndar Vučić sa ekonomskog foruma u Davosu.
Iz ponude trgovinskog lanca "Pepko" povlače se šolje sa mermernim dezenom zbog potencijalnog hemijskog rizika po zdravlje potrošača, navodi se na sajtu Ministarstva unutrašnje i spoljne trgovine Republike Srbije NEPRO.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da će sve što je u većinskom vlasništvu ''Gaspromnjefta", uključujući i ''Petrohemiju", biti dogovoreno odredbama budućeg kupoprodajnog ugovora za NIS.
Poreska uprava objavila je kalendar poreskih obaveza firmi za februar mesec 2026. godine, prema kome rok za izmirenje prvih obaveza ističe 2. februara.
Pripadnici policije su danas u Beogradu sproveli veliku akciju u kojoj je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu (VJT), uhapšen D.Č. (51) zbog sumnje da je nezakonito držao oružje za koje nema dozvolu.
U Palati pravde u toku je razgovor oštećenih i postupajućih tužilaca u postupku protiv roditelja dečaka ubice Koste K. koji je, 3. maja 2023. godine, ubio devet učenika i radnika obezbeđenja u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru.
U Briselu se večeras održava vanredni sastanak lidera Evropske unije posvećen odnosima sa američkim predsednikom Donaldom Trampom. Sastanak je zakazan nakon Trampove izjave da je sa generalnim sekretarom NATO Markom Ruteom postigao "okvir budućeg sporazuma“ o Grenlandu.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da će se u petak, 23. januara u Ujedinjenim Arapskim Emiratima održati prvi trilateralni sastanak Ukrajine, Rusije i Sjedinjenih Američkih Država.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski upravo se obraća javnosti nakon što je održao sastanak sa američkim predsednikom Donaldom Trampom iza zatvorenih vrata.
Američki milijarder Ilon Mask u nedelju će se prvi put pojaviti na Svetski ekonomski forum u Davosu, u Švajcarskoj, što predstavlja značajan zaokret za jednog od najglasnijih kritičara ovog godišnjeg okupljanja političke i poslovne elite.
Ljubavni trougao koji pre mnogo decenija šokirao je domaću javnost, posebno glumački svet, i danas je intrigantan, a njegovi akteri su naši legendarni glumci Ljuba Tadić, Vlastimir Đuza Stojiljković i glumica Olgica Stanisavljević.
Film "Nema problema" iz 1984. godine u kojem su glavne uloge tumačili Lepa Brena i Nikola Simić koštao je neverovatnih milijardu i po tadašnjih dinara.
Glumac Nikola Rakočević kaže da su u prošlosti neke porodice morale da se odreknu svojih članova koji su bili u četnicima i dodaje da je to zastrašujuće.
Histerija oko skandala između Bruklina Bekama i njegove porodice ne jenjava, a ljudi u Velikoj Britaniji su se sada ujedinili kako bi pomogli njegovoj majci Viktoriji.
Hajdi Klum (52) se nedavno pojavila u Los Anđelesu na jednom crvenom tepihu, gde je ponovo privukla poglede svojom odevnom kombinacijom koja je bila potpuno providna.
Dugotrajan kašalj, naročito onaj suv i nadražujući, čest je problem tokom hladnih dana i pogađa i decu i odrasle, a znatno vam može pomoći sirup od lovora.
Stručnjaci navode da je sasvim normalno dnevno izgubiti određeni broj vlasi, ali kada taj broj znatno premaši uobičajene granice, uzrok može biti stres, hormonski disbalans, sezonske promene ili loša nega.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar