Marko Janjušević Janjuš doživeo je veliku tragediju kada mu se pre nekoliko dana ubio mlađi brat Mihailo, zbog čega je rijaliti učesnik napustio "Elitu 7". Ovo je slomilo i njegovu ljubavnicu u rijalitiju Aneli Ahmić koja sada govori ostalim učesnicima da njeno učećšće bez njega više nema smisila.
Milan Milošević tokom emisije "Pretres nedelje" pitao je Aneli koliko joj nedostaje Janjuš:
Foto: YouTube prntscreen
- Aneli, koliko je prazno sada kada Janjuš nije tu i koliko ti nedostaje, ako postoji skala za to - glasilo je pitanje.
- Ne postoji. Ne znam šta da mislim gde je i šta je on, pokušavam na sve načine da uhvatim bilo koga, da pitam očima da li mi sme neko nešto reći šta se dešava, sto misli mi je u glavi. Svakog momenta mislim da će ući u kući. Ja sam juče otišla na žurku, ne znam šta da radim ovde, ne funkcionišem. Ne vidim ovde sebe bez njega, ne znam kako da dokažem. Možda nisam ubedljiva, ali ne vidim sebe bez Janjuša ovde - rekla je Aneli.
- Hipotetički da stigne pismo Velikog šefa - krenula je Miljana, ali ju je Aneli prekinula:
- Malo pre pričam Žani o tome da mi je bolje da shvaim da se neće vratiti, jer sam strepela od svakog pisma koje je stiglo. Ne znam šta bih radila - rekla je Aneli, a u raspravu se uključio Ivan Marinković:
Foto: YouTube prntscreen
- Ja sam kao gledalac do skoro isto ovako vrdao kada je Aneli u pitanju, najlakše je da osudiš nekoga i kažeš da je folirant. Tvoje ponašanje pokazuje da se ti foliraš i da koristiš Janjuša. Nervirao sam se kada se on iznervira, ti se smeješ. Zamisli Miljana koja se sinoć pomirila sa Zolom, sad ona kao komentariše jer je zadovoljna u svojoj vezi koja je katastrofalna. Meni su gotivan spoj, ali teško je da bilo šta od Janjuša očekuješ posle svih ljubavnih brodoloma - rekao je Ivan, a potom se uključio i Nenad Macanović:
- Niko Janjuša ne osporava, nego njeni postupci nas navode da sumnjamo u nju - rekao je Bebica.
Ovo je iznerviralo Ahmićevu:
- Mene više ne zanima uopšte, meni nisu ni za Staniju verovali, pa... - rekla je Aneli.
- On je govorio da voli bivšu ženu kao čoveka, a ne kao ženu - rekla je Jelena, a 'ulje na vatru' dodao je Marinković:
- Svaki put kada je u priči s tobom spomenuo svoju ženu, on je svoju ženu zgazio. Ako ja imam osobu kod kuće koju zovem ženom, a muvam se s tobom, zgazio je - rekao je Ivan.
Pre dva meseca ozbiljan skandal potresao je Aleksandru Prijović i porodicu Živojinović kada su se na društvenim mrežama pojavile spekulacije da su se njen suprug Filip i menadžer Danijel Blažić Blaško potukli na jednom slavlju. A sada se pojavio najnoviji snimak na kojem su Filip, Blaško i Aleksandra.
Pevačica Zorica Erić se kaje jer je u javnosti pričala o porocima, pa mnoge kolege samo nju i pevača Darka Lazića osuđuju zbog korišćenja opojnih supstanci.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pre dva meseca ozbiljan skandal potresao je Aleksandru Prijović i porodicu Živojinović kada su se na društvenim mrežama pojavile spekulacije da su se njen suprug Filip i menadžer Danijel Blažić Blaško potukli na jednom slavlju. A sada se pojavio najnoviji snimak na kojem su Filip, Blaško i Aleksandra.
Bivši pukovnik Oružanih snaga Ukrajine Valerij Drogajcev, koji je 2022. godine izdao naređenje za raketni napad sistemom „Točka-U“ na Belgorod, navodno je otrovan falsifikovanim alkoholom koji su mu dali ljudi iz njegovog ranijeg okruženja.
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
Nakon istorijskih scena koje su obišle svet, kada su ispred Hrama Svetog Save brojni vernici iz Srbije, regiona i drugih delova sveta čekali da se poklone i pomole pred Bogorodičinim pojasom, pokrenut je bogohulni trend kojem su se ovoga puta pridružile i hrvatske "Novosti".
Pozitivni trendovi u odnosima Srbije i Sjedinjenih Američkih Država postali su trn u oku moćnicima iz senke u Evropskoj uniji i zbog toga je lansirana operacija "Udar" čiji je jedini cilj da se sruši strateški dijalog Beograda i Vašingona, saznaje Informer.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj žestoko je udario na crnogorskog predsednika Jakova Milatovića, poručivši da šef naše države Aleksandar Vučić nema nijedan razlog da ga poziva u Beograd!
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović istakla je da su danas uspešno zatvorena sva pitanja sa madjarskim MOL-om, te da je postignut kompromis kada je u pitanju ugovor akcionara izmedju Republike Srbije i MOL-a.
Na vojnoj vežbi koja će se održati na Vidovdan, 28. juna, biće prikazano mnogo toga novog, uključujući i napadačke rojeve dronova i borbene sisteme koje građani do sada nisu mogli da vide, rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Nevreme praćeno lokalnom pojavom pljuskova sa grmljavinom do kraja dana stiže na zapad i jug Srbije, rekli su iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.
Ulcinjska policija isključila je iz saobraćaja četiri četvorocikla - kvad vozila i podnela prijave protiv više osoba zbog prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.
Po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, policijski službenici Policijske stanice Novi Beograd uhapsili su državljanina Turske M. C. (44), zbog sumnje da je izvršio krivično delo polno uznemiravanje.
Policija u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsila je M. J. (22), zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu priveden E. M. (33), koji je uhapšen po nalogu javnog tužioca zbog sumnje da je izvršio krivično delo krađa.
Razbuktava se sukob na Bliskom istoku nakon napada SAD na Iran. Teheran je raketirao američke baze u regionu, Amerika uzvraća novim napadima. Sve događaje pratite uživo na Informer. rs.
Severna Koreja beleži najjači ekonomski zamah u poslednjih nekoliko godina, a američki Volstrit džornal ocenjuje da je reč o jednoj od najneočekivanijih ekonomskih priča današnjice.
Ruski državni mesindžer MAX nestao je iz Huawei prodavnice aplikacija, što je u Moskvi dočekano kao posebno neprijatan udarac, jer nije stigao sa Zapada, već iz kineskog digitalnog ekosistema.
U svetu se beleži nezapamćen skok u potrošnji na nuklearno naoružanje, vođen pre svega masovnim ulaganjima SAD, pokazuju najnoviji podaci Međunarodne kampanje za ukidanje nuklearnog oružja (ICAN).
Porodica popularnog grčkog pevača Konstantinosa Argirosa postala je bogatija za još jednog člana. Njegova supruga Aleksandra Nika porodila se 8. juna i na svet donela zdravu devojčicu, njihovo drugo dete.
Tokom leta nije važno samo koliko često zalivate biljke, već i u koje vreme to radite. Pogrešan termin zalivanja može dovesti do venuća, opadanja cvetova i oštećenja listova, čak i uz redovnu negu.
Iako ne postoji jedinstvena formula za srećnu i stabilnu vezu, određeni obrasci ponašanja mogu ozbiljno da naruše bliskost, sigurnost i poverenje između partnera.
Brz, ukusan i posan obrok dolazi iz jednostavne kombinacije pirinča, sočiva i spanaća. Gotov je za samo 15 minuta i savršen je za dane posta ili lagani biljni ručak bez komplikacija.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.