Od detinjstva je volela garderobu, poziranje i fotografisanje, a danas je voditeljka najgledanijeg programa u Srbiji.
Pink televizija nedavno je postala bogatija za još jednog člana, a u pitanju je voditeljka Ana Radulović.
Foto: printscreen pink tv
Ana je pre "Elite", bila voditeljka emisije "Pitam za druga", koja se emituje na RED Televiziji. Zahvaljujući elokventnosti ali i fizičkog izgleda koji nikoga ne ostavlja ravnodušnim, Radulovićevu često porede sa svetskim top modelima.
Foto: printscreen pink tv
Voditeljka je na svom Instagram profilu podelila fotografiju iz detinjstva, na kojoj pozira u bundici, te istakla da je uvek imala osmeh na licu i želju za fotografisanjem.
Foto: printscreen instagram
- Oduvek osmeh, beli zubići, bundica i slikanje. Mala Ana.. - napisala je Ana.
Podsetimo, voditeljka "Elite 7", nedavno je doživela paralizu lica, kada je kosu oprala hladnom vodom, te istakla da je zbog tog problema dobijala ružne komentare:
- Hvala bogu, sada je bolje. Prošlo je mesec dana. Na samom početku je ljudima bilo čudno i videla sam po komentarima da su se pitali što se ne snimam u krupnom kadru. Međutim, nisam nikom ništa htela da odgovaram, jer sam se psihički teže nosila sa tim. I bilo mi je još teže da pričam o tome, jer bi bilo zapitkivanja i svega. Sada kada mi je bolje, odlučila sam da dam izjavu.
Aleksandra Prijović posle spektakularne godine i nastupa za doček Nove 2024, sinoć je pevala i na reprizi. Međutim, sinoćnji nastup razlikovao se od prethodnih jer joj ju je tokom izvođenje jedne pesme prekinuo suprug.
Rada Manojlović poznata je po tome da napravi atmosferu za pamćenje i kako kaže, kod nje samo što svi ne vise s lustera. Rada je sada priznala da joj je sve to predvidela pokojna Marina Tucaković.
Severina Vučković odlučila je da se svrsta u grupu srbomrzaca, te nakon izjava o tome da je u Srebrenici počinjen genocid, pre nekoliko večeri provocirala je u Crnoj Gori.
Folk zvezda Ceca Ražnatović rezimirala je 2023. godinu i radno ušla u Novu 2024. Iako je protekli period provodila uglavnom radno, kako kaže, sada je tek očekuje posao jer je odlučila da ove godine održi koncert na "Ušću".
Marija Šerifović u decembru prošle godine postala je majka, a sada je analizirala 2023. godinu i opisala svog sina Maria koji joj je postao centar sveta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aleksandra Prijović posle spektakularne godine i nastupa za doček Nove 2024, sinoć je pevala i na reprizi. Međutim, sinoćnji nastup razlikovao se od prethodnih jer joj ju je tokom izvođenje jedne pesme prekinuo suprug.
Predsednik SAD Donald Tramp ocenio je na samitu NATO u Ankari da ukrajinski udari na ruske naftne rafinerije predstavljaju eskalaciju, ali i pritisak koji bi mogao da dovede do kraja sukoba.
Ostrašćeni blokaderi objavili su novu monstruoznu pretnju "Oni ili mi" i istovremeno pokrenuli hajku na voditeljku Informera Andreu Veskov nakon što je ona prešla na valjevsku TV V5, što je izazvalo paniku među zgubidanima u tom gradu, ali i šire.
Tokom obraćanja novinarima na samitu NATO-a u Ankari, predsednik Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je spekulacije o mogućem učešću na budućim parlamentarnim izborima, rekavši da to ne razmatra i da namerava da završi svoj predsednički mandat.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić obišao je danas selo Prilipac kod Požege, gde je sa meštanima razgovarao o problemima koje, kako su naveli, godinama imaju zbog bujičnih voda i oštećenih lokalnih puteva, a najavljeno je da će prioritet biti rešavanje odvodnje i sanacija saobraćajnica oštećenih tokom izgradnje auto-puta "Miloš Veliki".
Tokom devedesetih u Beogradu su ubijena šestorica aktivnih i bivših inspektora policije. Godinama su o motivima za njihovu likvidaciju objavljivane svakojake verzije, ali su svi slučajevi ostali nerešeni.
Predsednik Rusije Vladimir Putin podržao je predlog za stvaranje mreže manjih rafinerija kao odgovor na probleme u sektoru goriva i napade na velike energetske objekte.
Ukrajinske vlasti dobile su upozorenje od Sjedinjenih Američkih Država o mogućnosti velikog ruskog vazdušnog napada u naredna 72 sata, prenose izvori bliski ukrajinskim bezbednosnim strukturama.
Generalni sekretar NATO Mark Rute izjavio je na samitu Alijanse u Ankari da NATO ostaje ujedinjen i spreman da brani "svaki pedalj svoje teritorije" i poslao poruku ruskom predsedniku Vladimiru Putinu.
Glumica Kejt Blanšet iznova potvrđuje status jedne od najbolje obučenih žena, a na događaju u Parizu je smelom odevnom kombinacijom zapalila crveni tepih.
Posle letovanja koža je često isušena, osetljiva i bez sjaja. Zato joj je potrebna intenzivna hidratacija i regeneracija kako bi povratila mekoću, elastičnost i zdrav izgled.
Vlasnici mačaka često se susreću sa situacijom u kojoj njihov ljubimac iznenada menja ponašanje nakon što se u domu pojavi nova osoba ili životinja. Takve reakcije se često tumače kao ljubomora, ali stručnjaci ističu da je razlog dublji.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.