• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

27.06.2024

22:46

Janjuš se slomio u emisiji uživo, pa počeo da jeca, a onda ga je Aneli raskrinkala i rekla zbog kog roni suze

Printscreen You Tube pink

Rijaliti

Janjuš se slomio u emisiji uživo, pa počeo da jeca, a onda ga je Aneli raskrinkala i rekla zbog kog roni suze

Marko Janjušević se totalno slomio u emisiji uživo.

Janjuša kao da je sve stiglo. On se u emisiji "Pitanja gledalaca" potpuno slomio, a onda je krenuo da jeca. Niko nije mogao da ga umiri.

Marko je upitan za razlog svojih suza, a onda ga je Aneli totalno razbucala.

- Pitanje za Janjuša: Da li si plakao tokom radija zato što si shvatio da si izgubio ženu svog života? - glasilo je pitanje koje je pročitala voditeljka.

Foto: Printscreen You Tube pink

 

- Ne, nisam izgubio ženu svog života - rekao je kratko Janjušević.

Tada se oglasila i Aneli Ahmić koja je tvrdila da je Janjuš plakao zbog bivše žene Ene. 

- Nema on razlog da plače zbog mene, ja sam mu bila strastveno zadovoljstvo. On je plakao zarad svoje žene - otkrila je Aneli za crnim stolom.

Foto: Printscreen You Tube pink

 

Podsetimo, dok se polako rijaliti "Elita" bliži kraju, napolju se dve više zahuhtava. Prvi put se oglasila devojka Marka Janjuševića za koju javnost nije znala. Jelena Topić, iz Zagreba je otkrila da je Marko od nje tražio novac i da je ona bila žrtva njegove manipulacije pre samog ulaska u rijaliti.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Miki Alekić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)
Politika

Miki Alekić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)

Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Miki Aleksić izjavio je, govoreći o potencijalnoj koaliciji proevropskih stranaka za predstojeće parlamentarne izbore, da će njegova stranka uzeti aktivno učešće na tim izborima, ali da će odluka o formatu izbornih koalicija biti doneta "na vreme, u najboljem interesu antirežimskog bloka".

09.06.2026

13:53

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Spremite spiskove: Noć knjige od 12. do 14. juna
Kultura

Spremite spiskove: Noć knjige od 12. do 14. juna

Od 12. do 14. juna 2026. godine održaće se 34. Noć knjige pod pokroviteljstvom Banca Intesa u svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca na 74 lokacije u 38 gradova u Srbiji i regionu, kao i na sajtovima laguna.rs, delfi.rs i dicearena.rs.

09.06.2026

11:19

Magazin