• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Kurir

06.01.2025

10:08

"Krao je prasiće i prevozio ih mrtvačkim kolima": Kristijan Golubović se hvalio da je vođa svinjske mafije

Aleksandar Jovanović Cile/shutterstock

Rijaliti

"Krao je prasiće i prevozio ih mrtvačkim kolima": Kristijan Golubović se hvalio da je vođa svinjske mafije

Podeli vest

Kristijan Golubović je žestok momak koji iza sebe ima burnu prošlost. On je u rijalitiju pričao o nekim svojim akcijama, dok je druge krio kao zmija noge. Jedna od tih je i krađa prasića iz obora u Kraljevu, a tu "akciju" je izveo 2015. godine.

Kristijan Golubović sa nekoliko saučesnika je pre tačno 10 godina opljačkao jednu farmu u selu Obrva i odneo nekoliko životinja.

Za ovu akciju, aktuelni učesnik rijalitija "Farma" i njegov kum koristili su kombi i automobil pogrebnih usluga, tvrdi izvor navodno upućen u ovaj slučaj.

- Kristijanov kum je radio na toj farmi, ali je pobegao glavom bez obzira kada je gazda otkrio šta radi. U akciju su uglavnom išli noću i to kada su prasići nahranjeni. Kristijan i još jedan momak ulazili su u svinjac i u džakovima odnosili životinje. Za to vreme druga dvojica su čuvala stražu kod vozila koja su ih čekala parkirana u blizini farme - priča sagovornik i nastavlja:

Foto: Shutterstock

 

- Jedno veče malo je falilo da budu uhvaćeni na delu. Čuvar je primetio da su se svinje uznemirile i krenuo da proveri o čemu je reč. U daljini je uočio čoveka koji je u rukama držao prasiće i potrčao je za njim, ali nije uspeo da ga stigne. Odmah je pozvao policiju. Gazda farme je posumnjao na Kristijana i njegovog kuma, ali nije smeo da ih prijavi, pošto su u pitanju kriminalci - rekao je izvor.

Upravnik farme, Goran Dikić, tada je potvrdio da su mu prasići ukradeni.

- Istina je da su nam krali prasiće. Noćni čuvar je primetio lopove i odmah su otišli do obora. Nažalost, oni su pobegli, a mi smo pozvali policiju, koja je obavila uviđaj i sačinila zapisnik. Do dan-danas nas nisu obavestili o slučaju - rekao je Dikić, nakon čega se oglasio i vlasnik farme, Milomir.

Foto: Printscreen/Youtube/TV Pink

 

- To veče nisam bio ja na farmi nego moj brat. Posumnjali smo na Kristijana i slučaj smo prijavili policiji. Njegov kum je radio kod nas, ali posle toga nije dolazio na posao - rekao je 2015. godine Milomir.

Inače, Kristijan je sam sebe odao tako što se kod prijatelja hvalio da je postao vođa svinjske mafije.

- Golubović mi je rekao: "Brate, na šta sam ja spao kada sam počeo i prasiće da kradem. Celog su me izgrebali. Pogledaj mi ruke. Ožiljak do ožiljka. Ovo je krvav posao. Bežali smo da nas ne uhvate" - ispričao je Golubovićev drug.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

Umro legendarni glumac
Showbiz

Umro legendarni glumac

Glumac japanskog porekla Kari-Hirojuki Tagava, poznat po ulogama u "Mortal Kombatu, umro je u 75. godini.

05.12.2025

08:24

JOŠ Zabava VESTI

Magazin