Pevaču Darku Laziću nedavno je preminuo otac Milan Lazić nakon komplikacija koje su usledile posle operacije smanjenja želuca.
Lazić se nakon ovog nemilog događaja prvi put uključio uživo u emisiju "Premijera - Vikend specijal" te je otkrio kako se oseća i kako se porodica Lazić nosi sa najtežim trenucima.
- Težak period iza mene. Niti slušam niti čitam šta se piše. Opterećen sam drugim stvarima. Teško je, nisam ni prihvatio da se to desilo. Tek će da me stigne. Borim se, sve je palo na mene, najstariji sam sin i sve je na meni. Mama je sad dobro, malo se smirila. Tek će da nedostaje otac, muž, deda, tek će da nas stigne - rekao je Darko.
Foto: Dejan Živančević
On je objasnio da neće tužiti lekare koji su operisali njegovog oca, kako se pisalo.
- On je otišao na operaciju zdrav. Operacija je prošla uspešno, bez komplikacija, probudio se iz anestestezije, ali mu je posle 20 minuta pozlilo. Stalo mu je srce, reanimirali su ga. Pao je u komu i više se nije probudio, nažalost. Nemam šta da podnosim krivičnu prijavu protiv lekara, ne mogu oca vratiti. Niko nije kriv. On je sam potpisao da ide na operaciju na svoju odgovornost. Ne daj Bože nikome, ali tako je moralo da bude - rekao je Lazić i dodao:
Foto: printscreen instagram/darkolazicofficial
- Hvala mojim kolegama koji su bili uz mene i koji su i dalje uz mene. Marina je tu uz mene. Moj rođeni brat mi je najveća podrška iako je i njemu bilo teško. Sad ja njega moram da tešim. Loreni nismo još saopštili, sve je stresno, reći ću joj, ona to mora saznati, ali kad prođe neko vreme - rekao je Darko.
Kao bomba je odjeknula vest da je pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, po svom istoimenom hitu, pretrpela nasilje od svog partnera.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kao bomba je odjeknula vest da je pevačica Tijana Milentijević, poznatija kao Žena od sultana, po svom istoimenom hitu, pretrpela nasilje od svog partnera.
Kazahstan i Kina potpisali su više od 70 komercijalnih dokumenata vrednih preko 15 milijardi dolara, čime Peking dodatno učvršćuje položaj u zemlji koju je Rusija vekovima smatrala prostorom svojih posebnih ekonomskih i političkih interesa.
Odmetnuti socijalista Branko Ružić, drugi čovek Socijalističke partije Srbije koja je deo vladajuće koalicije, nastavlja da vodi i sprovodi blokadersku politiku.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da očekuje da izbori budu raspisani u septembru ili početkom oktobra, dok će predsednički izbori uslediti kasnije.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić gostovala je na Informer TV, gde je govorila o nastavku najprljavije kampanje dehumanizacije predsednika Aleksandra Vučića.
Iako su u prethodnim mesecima blokaderi nastojali da široj javnosti predstave kandidate sa liste kao „nestranačke ličnosti“, istina je dijametralno suprotna.
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević obišao je selo Mramorac kod Smederevske Palanke, gde je istakao značaj izgradnje novog asfaltnog puta koji će, kako je naveo, olakšati svakodnevni život meštana i doprineti daljem razvoju ovog kraja.
Društvenim mrežama se proširila vest o hapšenju Srđana Seleša u Liberiji, ali su dežurni blokaderi koji plasirjau lažnr veste jedva su dočekali da celu priču zloupotrebe za jeftine napade.
Naftne kompanije, koje su podnele zahtev za korišćenje operativnih rezervi evro dizela u cilju obezbeđivanja sigurnog snabdevanja domaćeg tržišta, dobile su dozvolu Ministarstvo rudarstva i energetike.
U Srbiji će u četvrtak, 23. jula, ujutro i pre podne biti pretežno sunčano, a posle podne promenljivo oblačno, sa najnižom temperaturom od 10 do 17, a najvišom od 25 do 29 stepeni, saopštio je danas Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).
Na inicijativu predsednika Republike Srbije da se javnosti omogući veća transparentnost sprovođenja projekta "Svoj na svome", Republički geodetski zavod je na svom zvaničnom sajtu započeo objavljivanje dnevne statistike ovog projekta.
Sara Pavkov, ministarka zaštite životne sredine, poručila je da će novi Zakon o integrisanom sprečavanju i kontroli zagađivanja životne sredine doneti strožu kontrolu industrijskih postrojenja, veću odgovornost operatera i aktivnije učešće lokalnih zajednica u zaštiti životne sredine.
Poznati biznismen iz Gizena osuđen je na 15 godina zatvora zbog učestvovanja u ubistvu dvojice visokopozicioniranih pripadnika "škaljarskog klana", Alana Kožara i Damira Hadžića, koji su 23. jula 2020. godine likvidirani na grčkom ostrvu Krf.
U slovenačkim medijima pojavio se snimak privođenja Amira Uzunovića (39), državljanina Bosne i Hercegovine koji je u slovenačkom mestu Vuhred nožem zverski usmrtio suprugu Zijadu, pa danima bežao od policije preplivavajući hladnu Dravu.
Suđenje Ognjenu Dabetiću, optuženom za svirepo ubistvo Noe Milivojev u svom stanu u centru Beograda, odloženo je danas u Višem sudu u Beogradu zbog izostanka veštaka psihologa.
Protiv A. S. (22) iz Jagodine podneta je krivična prijava zbog sumnje da je u kotorskom naselju Sveta Vrača napao policajca, a odgovaraće i zbog nasilja nad svojom emotivnom partnerkom.
Visoka predstavnica Evropske unije (EU) za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas saopštila je danas da je EU usvojila 21. paket sankcija protiv Rusije.
Spasilačka operacija u Čileu završena je srećnim ishodom nakon što su tri osobe, nestale u planinskim uslovima, pronađene žive u oblasti Cajon del Maipo.
Slavna nemacka manekenka i jedna od najpoželjnijih žena sveta, Hajdi Klum (53), ponovo je uspela da zapali društvene mreže i dovede atmosferu do usijanja.
Novi filmski spektakl Kristofera Nolana, epska drama "Odiseja", za samo nedelju dana prikazivanja u bioskopima širom sveta uspeo je da otplati impresivni budžet uložen u produkciju.
Nutricionisti tvrde da izbacivanje belog hleba može brzo smanjiti težinu, ublažiti glad i popraviti varenje. Uz vidljivo smanjenje težine, poboljšaće se i metabolizam, a primetićete i promenu u raspoloženju.
Lenja pita sa tikvicama i sirom je savršen izbor kada želite brz, domaći i neodoljiv obrok bez mnogo truda. Tikvice su zvezda letnje sezone, a ovo je definitivno jedan od najlepših načina da ih iskoristite dok su sveže i punog ukusa.
Američka kompanija Amazon je danas otpustila deo zaposlenih u svom odeljenju za razvoj opšte veštačke inteligencije (AGI), nastavljajući seriju manjih reorganizacija koje su usledile nakon velikog talasa otpuštanja početkom godine.
Američka tehnološka kompanija Meta počela je da testira novu aplikaciju Stori kit, koja uz pomoć veštačke inteligencije generiše personalizovane priče za decu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.