"Osećam se kao slina": Jodžir se psihički slomio u EXATLONU (VIDEO)
Podeli vest
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Pred duel u petoj epizodi najvećeg sportskog rijalitija Exatlona, u kampu Crvenog tima zavladala je teška i tiha atmosfera.
Učesnik najvećeg sportskog rijaliti programa na svetu Exatlona Jovan Radulović Jodžir stekao je brojne fanove na ovom takmičenju, a mnogi ne znaju da njegov mlađi brat Luka (27) mami uzdahe svojim izgledom.
Učesnica Exatlona Milica Balać, iako dolazi iz sveta timskih sportova, ulazi u najveći sportski rijaliti na svetu kao individualac odlučan da pokaže maksimum i izbori pobedu.
11.01.2026
16:41
Članovi ekipe seli su zajedno, svesni da će jedan od muških takmičara morati da napusti takmičenje, a potištenost i neizvesnost osećali su se u svakom trenutku.
Učesnica Exatlona Milica Ohman, poznata pod nadimkom "Smajli", upozorava da se iza njenog osmeha krije preki karakter, na koji bi ostali takmičari najvećeg sportskog rijalitija na svetu trebalo da obrate pažnju.
Učesnik Exatlona Marko Nikolić prijavio se za takmičenje u najvećem sportskom rijaliti programu na svetu iz dva razloga - želja za novim iskustvima i ambicija da stekne veću prepoznatljivost u Srbiji.
11.01.2026
15:31
Crveni tim
U tim trenucima, Jovan Radulović Jodžir se potpuno emotivno otvorio i bez zadrške priznao kako se zaista oseća pred odlučujući poligon.
- Ne znamo šta nas očekuje na zadnjem, današnjem poligonu. Sada ko će otići kući, to ne zna niko od nas. Mene to ni ne interesuje, šta god da se desi probaću da pređem te prepreke i dam sve od sebe, ali nisam više na nivou - rekao je Jodžir vidno potresen.
Foto: Informer TV/Exatlon
Jovan Radulović Jodžir
Njegove reči dodatno su pogodile saigrače, jer je otvoreno govorio o psihičkom padu i unutrašnjoj borbi koju vodi.
- Psihički sam se slomio, ali ovde sa ovim ljudima bih mogao da živim pet meseci, a da nikoga ne okrenem kod kuće. Naravno, fale mi žena i deca, ali rastrojen sam jer nisam više to ja, psihički jak, i osećam se kao slina - zaključio je Jodžir.
Kako je izgledalo njegovo obraćanje, pogledajte na video-snimku u nastavku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Učesnik Exatlona Srbija i član Crvenog tima, influenser Jovan Radulović Jodžir, ušao je spreman da bude vođa i da ne napravi nikakve skandale u najvećem sportskom rijalitiju.
Učesnik najvećeg sportskog rijaliti programa na svetu Exatlona Jovan Radulović Jodžir stekao je brojne fanove na ovom takmičenju, a mnogi ne znaju da njegov mlađi brat Luka (27) mami uzdahe svojim izgledom.
Ruski mediji preneli su udarnu poruku predsednika Srbije Aleksandra Vučića, iznetu u programu televizije Pink, u kojoj je upozorio da bi Sjedinjene Američke Države mogle da izvedu napad na Iran u veoma kratkom roku.
Blokaderski medij "Vreme" i novinarka Jovana Gligorijević 2021. godine su negativno pisali o rektoru Vladanu Đokiću, koga danas, pet godina kasnije, dižu u zvezde.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra u Beogradu prezentaciji robota kompanije AGIBOT Innovation i sastanku sa predstavnicima kompanija Minth group i AGIBOT innovation.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu gde je poručio da donosi odluke u skladu sa ustavnim ovlašćenjima i potrebama građana Srbije.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević postavio je Dinka Gruhonjića na mesto reagujući na njegove izjave date islamističkoj "Slobodnoj Bosni", da će država zube slomiti u Novom Sadu, gde će se kako je Gruhonjić rekao "obračunati sa srpskim kleronacionalizmom".
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Bez vode će sutra između 9 i 18 časova biti potrošači u beogradskoj opštini Zemun u ulicama Ugrinovačkom, Svetotrojičinom, Dobanovačkom i Novogradskom, a vodosnabdevanje se prekida zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda, saopštilo je JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija".
Advokat porodica oštećenih u slučaju "Ribnikar" Zora Dobričanin navela je da ceo postupak kreće ispočetka, i da je ponovno suočavanje sa dečakom ubicom "nepotrebna ponovna viktimizacija" roditelja žrtava.
Prilikom rutinske kontrole na graničnom prelazu prema Srbiji, crnogorska policija je zaplenila vozilo marke "BMW" srpskog državljanina po Interpolovoj poternici.
U nedavno objavljenim dokumentima Ministarstva pravde SAD pojavila se do sada neviđen snimak na kojoj Džefri Epstin odgovara na niz pitanja o svom bogatstvu i činjenici da je registrovani seksualni prestupnik.
U više stotina mejlova i dokumenata koje je Ministarstvo pravde SAD objavilo u vezi sa osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom, pominje se norveška prestolonaslednica, princeza Mete-Marit.
Publika koja očekuje premijeru "Odiseje" zaustavila je dah kada je Kristofer Nolan otkrio će Lupita Njong'o igrati Jelenu Trojansku. Ilon Mask poručio da je reditelj zbog toga "izgubio integritet
Uoči nove epizode kviza "Superpotera", koji se emituje subotom od 21 čas na Prvom programu Radio-televizije Srbije, produkcija je rešila da proveri koliko su Tragači zaista potkovani znanjem.
Kada se govori o namirnicama bogatim gvožđem, svi pomisle na crveno meso. Ipak, malo ko zna da se jedan od najmoćnijih prirodnih izvora ovog minerala nalazi svuda oko nas u koprivi.
Ove večeri održava se prvi BFC - Baka Fighting Championship, borilački spektakl u organizaciji jutjubera Bake Praseta, koji trenutno gleda skoro 600.000 ljudi.
Učesnica rijalitija "Elita" Maja Marinković je priznala da je ostala zatečena poslednjim verbalnim napadom Asmina Durdžića i da je odlučila da potpuno promeni pristup.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar