Kako saznajemo, majka nestale Danke Ilić, Ivana Ilić, vratila se u Bor, nakon napuštanja bolnice u Beogradu u kojoj je zbog zdravstvenih problema boravila sa najmlađim sinom.
-Dugo je bila u Beogradu sa sinom. Uskršnje praznike bi trebalo da provede u Boru sa porodicom i decom, nakon čega će se ponovo vatiti u bolnicu na dalja ispitivanja sa sinom koji ima zdravstvenih problema. Mislim da dečak ima srčane probleme i još neke kako se priča slične Dankinim, što je jako strašno i tužno da je pored svega, još i to moralo da zadesi ovu porodicu. Nadamo se da će sve biti kako treba sa malim dečakom- kaže Boranka koja je upoznata sa slučajem koji je zadesio porodicu Ilić.
Foto: Društvene mreže
Danka Ilić
Da li je ovaj period ključan za dalji nastavak i rekonstrukciju slučaja?
Da li će se možda ovaj period boravka majke u Boru iskoristiti da Više Javno Tužilaštvo u Zaječaru naloži da se po nalogu Apelacinog suda u Nišu, obavi rekonstrukcija slučaja nestanka male Danke Ilić ili će se sa tim još sačekati, ostaje da se vidi.
Ono što još uvek ne jenjava ne samo u Boru već i u čitavoj javosti koju je ovaj slučaj podigao na noge, jeste interesovanje da li će konačno ova priča doboti svoj epilog. Hoće li se konačno saznati šta se tog kobnog dana u Banjskom Polju dogodilo sa malenom devojčicom, Dankom Ilić.
Da li će se doći do bilo kakvog novog traga, dokaza i da li će krivci biti privedeni pravdi, ostaje nam da saznamo.
Slučaj ubistva Danke Ilić (2) prebačen je iz zaječarskog suda u Viši sud u Negotinu, a okrivljenima za taj zločin, Dejanu Dragijeviću (51) i Srđanu Jankoviću (51) produžen je pritvor.
Dalibor Dragijević (40), mlađi brat Dejana Dragijevića koji je osumnjičen za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić, preminuo je od infarkta, a pretpostavlja se od posledice stresa prilikom ispitivanja i saslušanja u policijskoj stanici. On je bio ključni svedok istrage kada je reč o ubistvu male Danke Ilić.
Dalibor Dragijević, brat Dejana Dragijevića, jednog od dvojice optuženih za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić 26. marta u Banjskom Polju, nakon hapšenja je dao iskaz u Policijskoj upravi u Boru, a u tužilaštvu nije saslušan jer je preminuo 07. aprila 2024. godine tokom policijskog zadržavanja.
Dejan Dragijević (50) iz sela Zlot kod Bora, i njegov kolega Srđan Janković (50) koji su osumnjičeni da su 26. marta ubili malu Danku Ilić (2) učestvovali su u potrazi za devojčicom iako su prethodno počinili zločin.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slučaj ubistva Danke Ilić (2) prebačen je iz zaječarskog suda u Viši sud u Negotinu, a okrivljenima za taj zločin, Dejanu Dragijeviću (51) i Srđanu Jankoviću (51) produžen je pritvor.
Ostrašćeni Albanci iz Prištine pokrenuli su neviđeni, monstruozan udar na ukrajinskog lidera Volodimira Zelenskog, ali i na njegovu zemlju i narod, otvoreno pozvavši na njihovu smrt i spaljivanje, i to zato što je on došao u Srbiju i sastao se sa predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Izrael se sprema za mogućnost da samostalno započne vazdušne udare na Iran ukoliko SAD postignu sporazum sa Teheranom i preduzmu korake ka okončanju rata.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić žestoko je odgovorio okorelom mrzitelju Srđanu Milivojeviću i blokaderima, podsećajući ih na vreme njihove vlasti i poručujući da danas, za razliku od tada, Srbija vodi samostalnu politiku i čuva svoje nacionalne interese.
Blokaderi ne propuštajući ni jednu krizu da prikupe jeftine političke poene. Oni sada koriste velike požare u Deliblatskoj peščari kako bi kritikovali državu Srbiju, pazite sad, jer nema kanadere za gašenje požara.
Gradonačelniku Novog Sada Žarku Mićinu upućena je ozbiljna pretnja smrću, nakon njegovog gostovanja na televiziji, gde je govorio o aktuelnim projektima i razvoju grada.
Kada se politika svede na nivo ulice, a legitimni problemi poljoprivrednika postanu paravan za lične ispade i cirkuske performanse, u centru pažnje se obavezno nađe profil poput Predraga Večerinca, poznatijeg kao Peđa iz Starih Banovaca.
Vodoinstalater u Srbiji naplatio je 1.000 evra dva dana rada u kupatilu, kuhinji i toaletu. Kada se sve sabere, satnica ovog majstora jača je nego programerima u Silicijumskoj dolini!
Selo Supovac kod Niša, danas je bilo mesto devete akcije preventivnih kardioloških pregleda, ali i snažna potvrda koliko je važno da zdravstvena zaštita bude dostupna svakom građaninu, bez obzira na to gde živi.
Na terenu su vatrogasci-spasioci koji se ne povlače pred vatrom, dok Helikopterska jedinica MUP-a iz vazduha neprekidno dejstvuje na najugroženijim delovima požarišta, poručio je ministar Ivica Dačić.
Ukrajina je obezbedila arsenal oružja američkog porekla od Turske, uključujući 70 taktičkih balističkih raketa M39 ATACMS i 12 lansera višestrukih raketnih sistema (MLRS) M270, koji će biti isporučeni Kijevu nakon konačnog odobrenja Vašingtona.
Blok 2 rumunske nuklearne elektrane Černavoda nastaviće da radi pod normalnim parametrima i moći će da obezbedi energiju potrebnu za najmanje devet narednih dana, nakon što je nivo vode Dunava, koji se koristi za hlađenje nuklearke, porastao za četiri centimetara, saopštio je danas direktor te nuklearne elektrane Romeo Urjan.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu i ministar odbrane Izrael Kac prećutno su dali zeleno svetlo za početak radova na obnovi južnog dela Pojasa Gaze, uprkos obećanju da će obnova te teritorije početi tek kada se palestinska militantna grupa Hamas razoruža, javio je danas izraelski vojni radio.
Objekat koji pripada rafineriji kompanije Saudi Aramko u gradu Džizanu jutros je bilo meta napada, nakon kojeg je na naftnom postrojenju izbio požar, koji su nadležne službe ugasile, saopštilo je danas saudijsko Ministarstvo energetike.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić veoma je aktivan na društvenim mrežama, a sada je objavio sve uplate novca na njegov račun i tako potvrdio "da ima pare".
Rijaliti zvezda Maja Marinković nije štedela na uvredama upućenim Staniji Dobrojević, a ovoga puta je optužila bivšu drugaricu da se "prdaje" na sajtu za odrasle za 20 dolara.
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović sinoć je napravila pravi spektakl u Budvi, gde je kao apsolutna rekorderka po 24. put ponovo pomerila granice, a njen izgled izazvao je gomilu komentara.
Bivši voditelj i rijaliti učesnik s titulom najvećeg provokatora Dejan Stanković Kralj juče je oženio lepu doktorku Branku, a do nas su sada stigle i prve fotografije sa njihovog crkvenog venčanja.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.