Drogiran i pijan lažno prijavio da je ubio očuha: Tvrdio da ga je izbo nožem
Podeli vest
Policija je uhapsila P. V. (21) iz Zete koji je lažno prijavio ubistvo člana porodice, a potom napao policijske službenike. Iz Uprave policije su saopštili da je mladić bio pod uticajem kokaina, marihuane, alkohola.
Dežurna služba Odeljenja bezbednosti Podgorice je 30. juna 2025. godine, oko 23 sata, primila poziv P. V. (21), koji je tom prilikom saopštio da je ubio očuha D. M. sa više uboda nožem.
Kako Informer nezvanično saznaje, u Kaluđerici je došlo do jezivog ubistva u kom je muškarac S.P. (59) supruzi M.P. zadao nekoliko uboda nožem u vrat, nakon čega je ona preminula.
U Makedoniji su juče četvorica optuženih za ubistva Vanje Đorčevske (14) i Panceta Žežovskog (74), osuđena za doživotnu robiju, a Informer je istraživao da li istu sudbinu mogu da dožive i okrivljeni za smrt male Danke Ilić.
26.06.2025
19:30
''Na lice mesta je hitno upućena patrola policije koja je tom prilikom zatekla D. M. bez povreda. Policijski službenici su potom locirali P. V. koji je pronađen u blizini mesta stanovanja. On se oglušio o izdato naređenje policije da se preda, nakon čega je prišao policijskom službeniku i zadao mu udarac pesnicom u glavu, a onda počeo da beži,'' saopšteno je iz policije.
On je ubrzo lociran, sakriven u jednom objektu, gde je ponovo pokušao da napadne policajce.
''Testiranjem je utvrđeno da je P. V. bio pod uticajem opojnih droga kokain, marihuana, benzodiazepin kao i alkohola. Uhapsili su ga službenici Stanice policije za javni red i mir, po nalogu tužioca. P. V. se sumnjiči za lažno prijavljivanje i napad na policajca na dužnosti,'' piše u saopštenju.
Velibor Mane, Vlatko Kešišev, Bora Videvski i Ljupče Palevski Palča sud u Skoplju osudio je na doživotnu kaznu zatvora zbog otmice i ubistva Vanje Gorčevske i Panča Žežovskog. Za oca male Vanje Aleksandra Gorčevskog tužilaštvo je prvobitno tražilo zatvorsku kaznu, ali ga je sud oslobodio svih optužbi.
Ignac H. (45) brutalno je ubijen u kući u Bečej. Komšije sumnjaju da ga je ubio L. F.(32), sin iz prvog braka žene K. F. (50) sa kojom je bio u emotivnoj vezi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako Informer nezvanično saznaje, u Kaluđerici je došlo do jezivog ubistva u kom je muškarac S.P. (59) supruzi M.P. zadao nekoliko uboda nožem u vrat, nakon čega je ona preminula.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Iz Ministarstva odbrane saopštili su da je u toku realizacija borbene obuke na helikopterima Mil Mi-35, u 714. protivoklopnoj helikopterskoj eskadrili "Senke" Vojske Srbije, stacioniranoj na aerodromu "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Američka vojska prolazi kroz jednu od najdubljih transformacija u svojoj savremenoj istoriji, napuštajući doktrinu koja je decenijama bila temelj njene dominacije.
Američki strateški bombarder B-52 primećen je sa prototipovima nove krstareće rakete AGM-181A tokom leta iznad pustinje Mohave u Kaliforniji, objavio je avijacijski fotograf Džarod Hamilton, a prenosi portal Vor zon.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar