Izbo sina na groblju, doneo ga majci, pa i nju brutalno izmasakrirao: Monstruozno ubistvo ispred Centra za socijalni rad
Podeli vest
Medicinska sestra Maja Đorđević (39) i njen sin Mihajlo (4), brutalno su ubijeni pre osam godina ispred Centra za socijalni rad u Rakovici. Okrivljeni za nezapamćeni zločin bio je Majin bivši partner, odnosno otac dečaka Marko Nikolić (43), koji je u decembru te godine izvršio samoubistvo u zatvoru.
Marko Nikolić je tog 12. jula 2017. godine, ispred Centra za socijalni rad u Rakovici doveo sina Mihaila, koji je taj dan proveo sa njim, da ga vrati majci Maji Đorđević.On je odveo sina Mihajla na Banjičko groblje i tu ga je zadavio rukama.
Bivši komandant Crvenih beretki i pripadnik Srpske garde, Milorad Ulemek Legija je oduvek intrigirao srpsku javnost, što po surovom načinu postupanja, tako i po upletenosti u najveća krivična dela, međutim, malo se zna o njegovom privatnom životu.
09.10.2023
06:59
Dečaka je doveo u maltene besvesnom stanju i sa penom u ustima. Dete je udario o beton i udavio ga, a zatim je na parkingu ispred Centra za socijalni rad u Rakovici izbo nožem i majku svog deteta.
Maja i Marko upoznali su se na kapiji njenog porodičnog doma, kada je Marko slučajno prolazio tom ulicom. Zaustavio je Maju, a nakon sat vremena se vratio do njihove kuće i tražio joj broj telefona. Veza je bila idilična, ali prvih mesec dana.
Mihailo bi ove godine napunio 10 godina i spremali bismo ga za školu. Maja bi bila ponosna majka, ali ništa od toga neće biti, jer su oni sada na groblju. Laž je da vreme leči sve. Ovi bol i tuga nikada neće proći. Kako da se pomirim s tim da je neko odsekao deo mene i uzeo mi najmilije? Krivo mi je što se Marko ubio, trebalo je da istrune u zatvoru!
Dve divne žene, medicinske sestre, babice iz Narodnog fronta ubijene su iz ljubomore! Ove dve smrti vezuju jezive podudarnosti! Osim što su i Blaženka J. i Maja Đorđević radile na istom mestu, obe su ubijene na dan velikih hrišćanskih praznika. Još strašnih poveznica otkriva sestra pokojne majke, Branislava Katanić. Njenu Maju i sestrića Mihaila ubio je Majin bivši partner Marko Nikolić ispred Centra za socijalni rad u Rakovici.
01.08.2022
13:54
Foto: Foto: J.R.
Ubijena Maja Đorđević
- Kada sam ga prvi put upoznala, nije mi se svideo. Bila mi je jako čudna ta prenaglašena finoća, to otvaranje i zatvaranje vrata automobila. Postojale su i neke njegove vulgarne opaske, koje mi je uputio kada smo sve troje otišli na piće. Moje sumnje ispostaviće se kao tačne bukvalno za nepuna dva meseca veze - ispričala je ranije Branislava, Majina sestra.
Pakao, kako ga ova hrabra žena opisuje, trajao je godinama, ali za sve to vreme, Maja nikada nije rekla da ga se plaši.
Foto: Foto: J.R.
Ubijena Maja Đorđević
- Nikada, nikada nisam pomislila da će imati hrabrosti da ubije - dodala je Branislava.
Nizali su se problemi u Majinoj i Markovoj vezi, kako kaže Branislava - nasilje, šišanje na stepeništu zgrade i prvi pokušaj ubistva. Htela je da odbrani tada sestru od monstruma, a u svađi, Marko joj je stavio flašu pod vrat.
- Samo sam rekla "seci". Znala sam da je on slabić i da sam mentalno jača od njega, jer je bio prepun kompleksa. Ta misao me je negde i vodila da pomislim da je u stanju da nas maltretira, dokle god mu to zakon ove zemlje omogućava, ali nikada... nikada nisam pomislila da će imati hrabrosti da ubije i nju i Mihajla - ispričala je Branislava.
Surovi ubica sebi presudio u zatvorskoj ćeliji
Marko Nikolić se ubio 30. decembra 2021. godine. Prerezao je sebi karotidu u zatvorskoj ćeliji.
Preminuo je nekoliko dana kasnije.
Nikolić je u zatvoru staklom prvo napao drugog zatvorenika, a potom je presekao sebi vrat. Nikolića je ekipa Hitne pomoći prevezla u Urgentni centar gde je operisan. On je u mesecima koji su prethodili samoubistvu počeo da žali što je ubio sina (4), šetao je po ćeliji i nije mogao da spava.
U tim izjavama je, međutim, isticao da mu nije žao što je ubio ženu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineska ambasada u Srbiji hitno se oglasila zbog laži iznetih u emisiji "Utisak nedelje" Olje Bećković, koja se emituje na tajkunskoj televiziji Nova S.
Inicijativa Londona da sa saveznicima iz severne Evrope formira novu vojno-pomorsku grupaciju protiv Rusije mogla bi da izazove oštar odgovor Moskve, piše kineski portal Sohu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izneo je informacije o planovima za izazivanje nereda, navodeći da su nadležni organi imali informacije unapred i da su uspeli da spreče takve scenarije.
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, govoreći na Informer TV, najavio je posetu Kini, koja će, prema njegovim rečima, biti od izuzetnog značaja za građane Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, prilikom velikog intervjua na Informer TV, podsetio se vremena kada je bio član Srpske radikalne stranke (SRS) i kada je ostajao do kasno u stranci da radi.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost Informera i govori o svim najaktuelnijim temama, koje su između ostalog i inflacija, kao i cene lekova.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Informer TV u Kolegijumu, istakao je da Srbija treba da radi na unapređenju digitalizacije, kao i da ima prednost u odnosu na region.
Ruska vojska je uspešno forsirala reku Severni Donjeck, probila odbrambene linije kod mesta Prišib i Tatjanovka, čime je započela operativno okruživanje strateški važnog grada Limana u Ukrajini.
Ministri Evropske unije dali su zeleno svetlo da se formalno pridruže specijalnom sudu Saveta Evrope, koji će se baviti krivičnim gonjenjem ruskih lidera za rat protiv Ukrajine.
Predsedniik Sjedinjenih Država, Donald Tramp, ocenio je da iranska vojska više nije sposobna da vodi rat i rekao da Teheran "treba da podigne belu zastavu predaje", ali je previše ponosan da to učini.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na programu Informer TV ponovo je u fokus javnosti vratilo jedno od ključnih poglavlja ruske istorije - pripajanje Krima Rusiji 1783. godine.
Svetislav Bule Goncić je detinjstvo proveo veoma skromno živeći u podrumu Osnovne škole "Prva proleterska brigada" na Dorćolu gde je njegov otac radio kao domar.
Incident u liftu između Bijonsine sestre Solanž Nouls i repera Džej-Zija nakon Met Gale 2014. godine ostao je jedan od najskandaloznijih trenutaka u pop kulturi.
Met Gala, koji važi za najprestižniji i najiščekivaniji modni spektakl svake godine, i ovoga puta okupio je brojne slavne ličnosti u Njujorku, a crveni tepih bio je obeležen upečatljivim trendom poznatim kao „gola haljina“.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar