• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

21.07.2025

09:32

Dve osobe poginule, treća teško povređena: Automobilom sleteli sa puta

Printscreen 192.rs

Vesti

Dve osobe poginule, treća teško povređena: Automobilom sleteli sa puta

Podeli vest

Dve osobe F. E. (57) i F. E. (81) poginule su, dok je treća F. H. (52) teško povređena, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kod Prnjavora u Bosni i Hercegovini.

Kako navode lokalni mediji, saobraćajna nesreća se dogodila u nedelju oko 12. 25 sati u mestu Vijaka, kada je vozač automobila marke "fabia" sleteo sa puta.

- Sumnja se da je vozač u trenutku izgubio kontrolu nad vozilom i sleteo sa puta. Na licu mesta poginula je jedna osoba dok je druga preminula u bolnici. Treća osoba, inače najmlađa među njima,  zadobila je teške telesne povrede i nalazi se u bolnici - piše "Avaz". 

Policija je na mestu nesreće obavila uviđaj, ali se u međuvremenu i oglasila za javnost. 

"U saobraćajnoj nesreći poginule su dve osobe," potvrđeno je za Kliks iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set