U tragediji koja je sinoć zadesila Budvu, brat je upucao rođenog brata i njegovog sina, a drugi sin je pobegao. Sve se desilo na Slovenskoj plaži gde su imali porodični posao - brodom su prevozili turiste. Pravi razlog tragedije, osim da je prethodila svađa nije poznat, a komšije otkrivaju da porodični odnosi ove porodice nisu bili stabilni.
U Budvi se sinoć dogodilo dvostruko ubistvo kada je Svetislav V.S. (65) ubio svog brata i sinovca, a tragediji su navodno prethodile verbalne razmirice.
26.07.2025
15:25
Braća se posvađala pre nekoliko dana
Porodica Stanišić je ugledna i poznata na crnogorskom primorju i decenijama se bave plovidbom i poseduju firme koje prevoze turiste iz Budve na atraktivne plaže u blizini. Javna tajna je bila da su godinama u zavađenim odnosima, ali niko nije očekivao da će ovako nešto da se desi - kaže sagovornik Kurira i objašnjava kako je došlo do krvoprolića.
- Braća su se svađala nekoliko dana ranije i to navodno, zbog jednog radnika. Ispao je neki problem i ubica je rekao da će mu brat platiti za sve... Noć pre zločina mu je takođe pretio ali nije delovalo kao da je ozbiljan i da će ga ubiti. Delovao je ljuto i bezobrazno kao i uvek , a brat nije pridavao pažnju tome.
U Budvi se sinoć dogodilo dvostruko ubistvo za koje je osumnjičen, kao i uhapšen, Svetislav V.S. (65), a tragediji je navodno prethodila svađa oko prevoza putnika brodom, kažu očevici.
26.07.2025
11:12
Kako kaže sagovornik iz Budve, osumnjičeni je jutros došao na posao, ali se navodno vratio kući i nakon toga je došlo do dvostrukog ubistva.
- Posvađali su se, a potom i počeli da se hvataju za gušu. Gurali su se i to naočigled više od 100 turista koji su bili na plaži i šetalištu. Kažu da je izvadio pištolj i kod pulta gde se prodaju karte ubio prvo brata, a potom i sinovca koji je navodno, pokušao da pomogne ocu. Nakon zločina usledila je panika i histerija.
- Svi su počeli da beže na sve strane. Niko nije znao da li će on biti sledeća meta pomahnitalog čoveka, koji je u jednom trenutku sa pištoljem u ruci otišao do kafića i mirno sačekao policiju - kaže sagovornik i dodaje:
- Lekari su pokušali da pomognu žrtvama, ali nisu mogli.
Policija je sa lisicama na rukama odvela osumnjičenog, dok je potom usledio uviđaj koji je trajao satima.
Istražitelji će u toku istrage pogledati i nadzorne kamere od objekata i lokala kako bi se uradila rekonstrukcija dvostrukog zločina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U tragediji koja je sinoć zadesila Budvu, brat je upucao rođenog brata i njegovog sina, a drugi sin je pobegao. Sve se desilo na Slovenskoj plaži gde su imali porodični posao - brodom su prevozili turiste. Pravi razlog tragedije, osim da je prethodila svađa nije poznat, a komšije otkrivaju da porodični odnosi ove porodice nisu bili stabilni.
Nemanja Starović, ministar za evropske integracije u Vladi Republike Srbije, oglasio se povodom odluke predsednika Aleksandra Vučića da ne učestvuje na današnjem samitu Evropske unije i Zapadnog Balkana.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp naredio je "totalnu i potpunu blokadu" svih sankcionisanih naftnih tankera koji ulaze ili izlaze iz Venecuele.
Hrvati su po ko zna koji put pokazali da su opsednuti predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, ali su svojim najnovijim potezom dostigli vrhunac bizarnosti.
Pomahnitala profesorka hrvatskog jezika i književnosti iz Vukovara, Ljiljana Radobuljac, ostrvila se na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ali i na učenike iz svog grada jer su u Beogradu pozirali sa njim, a ne sa blokaderima.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić priznala je da joj se plače zbog činjenice da je Srbija zbog blokadera ostala bez investicije vredne 750 miliona evra.
Odluka predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ne učestvuje na Samitu Evropska unija - Zapadni Balkan je racionalna, državnička i posve razumljiva, saopštio je sinoć predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata Republike Srpske (SNSD) Milorad Dodik.
Debata u kongresu Meksiko Sitija pretvorila se u haos i fizičke sukobe nakon što su poslanice počele da čupaju jedna drugu za kosu, udaraju se i guraju.
Prema garancijama koje bi nakon prekida vatre u Ukrajini SAD i Evropa pružile Ukrajini, mirovne snage mogle bi u određenim okolnostima da odbiju ruske snage, izjavio je sinoć nemački kancelar Fridrih Merc.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp naredio je "totalnu i potpunu blokadu" svih sankcionisanih naftnih tankera koji ulaze ili izlaze iz Venecuele.
Policija u Australiji saopštila je da je optužila muškarca koji je otvorio vatru tokom proslave jevrejskog praznika Hanuke na plaži Bondaj u Sidneju za 59 prestupa, uključujući i optužbu za terorizam.
Zarobljeni ukrajinski vojnik Ivan Fedino izjavio je da je ukrajinska komanda prepustila svoje vojnike, uključujući i njega, sudbini umesto da ih izvuku sa položaja.
Slavni glumac Bili Kristal video je unakažena tela ubijenih reditelja Roba Rajnera i njegove supruge Mišel Singrer Rajner kada u nedelju je stigao u dom svog dugogodišnjeg prijatelja.
Posna salata spada u ona jela koja se pamte po ukusu, kremasta i blago pikantna, sa savršenim spojem slatkastog praziluka, sočnih pečuraka i aromatičnog senfa.
Posna Švarcvald torta dokazuje da i bez jaja, mleka i putera možete dobiti bogatu, sočnu i čokoladnu poslasticu sa višnjama koja ne zaostaje za originalom.
Nikola Grba, bivši telohranitelj Ane Nikolić otkrio je da je do jednog incidenta između pevačice i Gorana Ratkovića Raleta došlo zbog poruke Jeleni Karleuši.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar