Kako saznaje Telegraf, on se sa maloletnicom upoznao na ulici, tako što joj je prišao i ubedio je da počnu da se viđaju.
- Primetio je u šetnji pored Nišave i obratio joj se rečima da je lepa i da bi voleo da se druže. Naivna devojčica nasela je na slatkorečive izjave, laskala joj je njegova pažnja i pristala je da se ponovo sastanu. Tokom poslednja dva meseca oni su se u više navrata krišom sastajali. U početku je N.S. prema njoj bio fin, a onda je počeo da je zlostavlja. Dodirivao je po telu i polnom organu, prikazivao joj je po*no filmove i nagovarao na se*sualni odnos. Međutim, devojčica se povukla tako da do obljube nije došlo – objašnjavaju sagovornici Telegrafa koji su navodno upoznati sa ovim slučajem.
Na svu sreću, da se nešto neuobičajeno dešava primetili su roditelji deteta koji su pedofila prijavili policiji. Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će sa krivičnom prijavom biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Za krivično delo nedozvoljenih polnih radnji propisana je stroža kazna zatvora ako je žrtva dete pa N. S. preti robija od šest meseci do pet godina.
Policijska uprava u Jagodini saopštila je danas da je uhapšen M.T (57) iz sela u okolini Svilajnca, pod sumnjm da je iz lovačke puške nehatno ubio muškarca (46) iz istog sela
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Samosvesna građanka
pre 5 godina
Ima samo dvanaest godina i bez roditelja ili bez bake ili bez punoletne krvno bliske ženske rođake šeta sama gradom i vše puta se krišom sastaje sa od nje četiri puta starijim muškarcem. Oštro kazniti one koji treba da brinu o njoj a to nisu činili a pedofila osuditi na najmanje deset godina zatvora bez prava na pomilovanje i doživotno ga držati na listu pedofila-predatora.
Policijska uprava u Jagodini saopštila je danas da je uhapšen M.T (57) iz sela u okolini Svilajnca, pod sumnjm da je iz lovačke puške nehatno ubio muškarca (46) iz istog sela
U Tivtu se danas održava samit lidera Evropske unije i Zapadnog Balkana pod sloganom "Zajednički prosperitet i stabilnost EU i Zapadnog Balkana", čija će glavna tema biti proširenje EU, a Srbiju će na skupu predstavljati predsednik Aleksandar Vučić.
Izjava francuskog predsednika Emanuela Makrona, koji je uputio snažnu podršku Srbiji i predsedniku Aleksandru Vučiću, izazvala je potpuni haos među blokaderima.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
U Hramu Svetog Savet upravo se podiže postolje na kome će staviti Pojas Presvete Bogorodice kako bi poklonici mogli da, prolazeći ispod ove svetinje, dobiju blagoslov prinoseći molitve za sebe i za svoje bližnje.
Ministarka zaštite životne sredine Sara Pavkov čestitala je danas Svetski dan zaštite životne sredine ističući da se srpska delegacija vraća iz Azerbejdžana sa prestižnom titulom.
Rusija nije dobila nikakvo pismo od Volodimira Zelenskog diplomatskim putem, rekao je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov na marginama Peterburškog međunarodnog ekonomskog foruma.
Ruski predsednik Vladimir Putin pročitao je pismo Volodimira Zelenskog, saopštio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov na marginama Sanktpeterburškog međunarodnog ekonomskog foruma (SPIEF).
Među slikama požara, poplava i sukoba, jedna fotografija podseća da su ljubav, bliskost i nada i dalje najjače sile na svetu. Pogledajte galeriju koja oslikava Kadar nedelje!
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Spor internet, prekidi tokom video-poziva ili sporo učitavanje stranica često se mogu rešiti jednostavnim restartovanjem Wi-Fi rutera, koji može pomoći da mreža ponovo radi stabilno i bez problema.
Sa početkom letnje sezone i učestalijim putovanjima, na društvenim mrežama pokrenula se zanimljiva rasprava o detalju koji gotovo svaki kofer ima, a malo ko zna njegovu pravu svrhu.
Jednostavan napitak od limuna, jabukovog sirćeta i đumbira postao je popularan jer pomaže da se osećate lakše, smanjite nadutost i podstaknete varenje.
Emotivna balada "Prodane duše", nova pesma folk zvezde Dragana Kojića Kebe, za kratko vreme osvojila je srca publike i potvrdila da istinske emocije i dalje pronalaze put do slušalaca.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar