Vesti
TROJICA KRVNIČKI PRETUKLA ČOVEKA U KAFANI U VALJEVU! Jedan napadač uhapšen, potraga za dvojicom
Policija u Valjevu uhapsila je N. T. (35) iz tog grada zbog sumnje da je sinoć pretukao i teško povredio muškarca (39) iz Valjeva.
N.T. se sumnjiči da je izvršio krivično delo teška telesna povreda, saopštio je MUP.
Sumnja se da je on sinoć, oko 20 časova, u jednom ugostiteljskom objektu, sa još dve osobe za kojima policija intenzivno traga, zadao više udaraca po glavi i telu muškarcu iz Valjeva.
Povređeni muškarac je sa teškim telesnim povredama zbrinut u Opštoj bolnici u Valjevu.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Valjevu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
UMALO BEZ GLAVE ZBOG TRI PRSTA U ZAGREBU! Potresna ispovest Veljka Račića: U hrvatskom zatvoru sam proveo 80 dana, tukao sam se da preživim
120. 07. 2026. u 11:35
220. 07. 2026. u 11:35
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.