MILENA RADULOVIĆ STIGLA U PALATU PRAVDE Glumica daje izjavu o zlostavljanju u školi Mike Aleksića
Podeli vest
Glumica Milena Radulović stigla je u Palatu pravde gde će dati izjavu, nakon hapšenja poznatog profesora glume Miroslava Mike Aleksića, kog je više devojaka optužilo za seksualno zlostavljanje.
Od trenutka kada je saopšteno da je on uhapšen zbog sumnje da je silovao i seksualno napastvovao svojih šest učenica, još 20 devojaka je podnelo prijavu policiji, tvrdeći da su i one bile njegove žrtve. Od njih se uzimaju izjave, koje će biti prosleđene Višem javnom tužilaštvu, koje će zatim doneti odluku hoće li protiv Aleksića proširiti istragu.
Radmila Živković, Slobodan Ćustić, Eva Ras i Jana Maričić tvrde da su Aleksić i Mašićeva bili toliko dobro uigran tim da su na FDU upisivali skoro sve učenike zloglasne škole "Stvar srca"
20.01.2021
08:08
Podsećamo, advokat Nemanja Jolović otkazao je punomoćje Aleksiću, iz razloga lične prirode.
Foto: Aleksandar Jovanović
Milena sa advokatima
- Otkazao sam punomoćje zbog sukoba interesa. Saznao sam da sam u ličnim i poslovnim odnosima sa jednim od roditelja oštećenih u ovom predmetu i zbog toga ne mogu da zastupam Aleksića - rekao je Jolović.
Milena Radulović je prva istupila i govorila o tome šta je preživela, i optužila je Aleksića da ju je silovao kada je imala 17 godina.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Teodora Lektora
pre 5 godina
Mika Aleksić nije profesor glume nego je instruktor, i to samozvani jer mu ni to kao ni profesorsko zvanje niko nije dao, a sem toga ne vodi Školu glume nego Agenciju, a unutar agencije kurs. Zar vam je teško da to razjasnite narodu.
Radmila Živković, Slobodan Ćustić, Eva Ras i Jana Maričić tvrde da su Aleksić i Mašićeva bili toliko dobro uigran tim da su na FDU upisivali skoro sve učenike zloglasne škole "Stvar srca"
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Šačica blokadera danas je u Novom Sadu još jednom pokazala svoje pravo lice lažne elite, a među njima su, verovali ili ne, bili i pojedini profesori koji su u kameru pokazivali srednji prst.
Jovanka Žitea, kraljica vlaške magije, otkriva tajne Jabukovca! Od udara groma i vila, do tri braka i zabrane ulaska u crkvu - ovo je njena neverovatna priča.
Vlada italijanske premijerke Đorđe Meloni u subotu će postati druga najdugovečnija u Italiji od završetka Drugog svetskog rata, nakon što je stupila na dužnost 22. oktobra 2022. godine.
Budući mađarski premijer Peter Mađar potpisaće krajem maja sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen sporazum prema kojem će se odmrznuti sredstva Evropske unije za Mađarsku u vrednosti od oko 17 milijardi evra, saopštio je danas Mađar nakon sastanka sa fon der Lajen u Briselu.
Kina je optužila Japan da, pod izgovorom koncepta slobodnog i otvorenog Indo-Pacifika, pokušava da podstakne blokovsku konfrontaciju i formiranje zatvorenih grupa u regionu.
Rusija je već mnogo puta do sada bila svedok toga da kijevski režim koristi terorizam kao instrument državne politike, istakla je Marija Zaharova, portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova tokom današnjeg brifinga za novinare.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Pevačica i ćerka harmonikaša Dragana Stojkovića Bosanca Aleksandra Stojković Džidža prisetila se mladosti i priznala da je nekoliko puta dobila batine od roditelja.
Kraljica narodne muzike Zorica Brunclik nakon pauze zbog zdravstvenog stanja vratila se poslu, a sada je o njenom stanju govorio njihov kum i kolega Hasan Dudić.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar