• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: D. K.

27.01.2021

07:17

Aleksandar i Marija sa decom šetali psa: Ispred komšijinog dvorišta usledio je HAOS KOJI SE ZAVRŠIO KRVOPROLIĆEM

Vesti

Aleksandar i Marija sa decom šetali psa: Ispred komšijinog dvorišta usledio je HAOS KOJI SE ZAVRŠIO KRVOPROLIĆEM

Podeli vest

Psihički oboleli Saša Dodić (50) iz niškog sela Popovac uhapšen je u nedelju nakon što je nožem teško ranio troje komšija, i to bez ikakvog povoda! Pomahnitali Dodić je najpre izbo po grudima Aleksandra Mičića (38) i njegovu suprugu Mariju (34), a zatim i Sašu Ilića (45), koji je pokušao da ga obuzda!

Do krvavog napada došlo je u nedelju oko 15 sati, kada su Aleksandar i Marija sa ćerkom (4) i sinom (11), šetajući psa, prošli pored Dodićeve kuće. On se iznenada, sa nožem u ruci, zaleteo na Mičiće, koji su u panici pobegli u dvorište Saše Ilića. Dodić je utrčao u dvorište za njima i počeo je da ih ubada.


Irena Ilić, supruga Saše Ilića, kazala nam je da ih je Dodić umalo sve pobio.
- Mičići su utrčali u naše dvorište da se spasu... Njihov sin je, srećom, uspeo da pobegne u svoju kuću, a ćerka je utrčala u našu kuću. Dok je Dodić u dvorištu ubadao nožem Mariju i Aleksandra, moj muž Saša je krenuo da ih zaštiti... Aleksandar je pao, u lokvi krvi, a teško ranjena Marija je uspela da pobegne u kuću. Za njom sam pošla i ja, zajedno smo sa unutrašnje strane pokušavale da zatvorimo vrata dok se moj muž sa spoljašnje strane borio sa Dodićem i sprečavao ga da uđe u kuću jer bi nas ovaj sve pobio, i Mariju i njenu ćerku, i mene i moje troje dece - ispričala je Irena.

Međutim, iako teško ranjen, Saša Ilić je uspeo da zaustavi Dodića i da ga otera.


- Spasao nam je svima živote, ali šta ćemo sada... On je teško ranjen po stomaku, a ne radi, nemamo od čega ni bolničke troškove da platimo... Ne znam kako ću prehraniti decu - priča Irena kroz suze.
Ona dodaje da dobro poznaje Dodića jer živi preko puta.


- Živeo je sam nakon smrti roditelja, pa sam mu ja povremeno nosila hranu, tada mi ga je bilo žao, a evo šta mi uradi... Bio je samotnjak, nije se družio sa ljudima. Svi znamo da je psihički bolestan, a imao je neki poseban pik na Mariju i njenu decu, u više navrata joj je pretio, i to bez ikakvog razloga... Trebalo ga je zatvoriti pre nego što se latio noža - kazala je Irena.


Kako smo saznali u policiji, Dodić je uhapšen ubrzo nakon napada na komšije, a tereti se za pokušaj teškog ubistva. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tramp stigao u Republiku Srpsku: Posetio Dodikovo imanje (VIDEO)
Politika

Tramp stigao u Republiku Srpsku: Posetio Dodikovo imanje (VIDEO)

Sin američkog predsednika Donalda Trampa, Donald Tramp Mlađi, doputovao je u Banjaluku. Tramp Mlađi se sastao sa domaćim privrednicima kako bi razgovarao o potencijalnim ulaganjima u Republiku Srpsku. Tramp Mlađi je takođe posetio Palatu Republike, kao i porodično imanje Milorada Dodika u Bakincima.

07.04.2026

20:48

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Aleksandra Kovač pozvana u Kan: Veliki uspeh za našu kompozitoriku
Kultura

Aleksandra Kovač pozvana u Kan: Veliki uspeh za našu kompozitoriku

Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.

07.04.2026

13:44

Magazin

Džet set