Ćerka političara optužena da je ubila penzionerku iz Zemuna, bacila je u kontejner i zapalila, a sada je njen BIVŠI MUŽ OTKRIO NEVEROVATNU SCENU KOJA SE ODIGRALA KOBNOG DANA
Podeli vest
Na suđenju Jeleni Špagović (27), optuženoj za ubistvo Majde Garović (81) u Zemunu, u utorak su u Višem sudu u Beogradu svedočili njen bivši muž Marko Špagović i dever Darko.
Bivši suprug je ispričao da je u tom periodu bio rastavljen od Jelene i da se tog 15. juna 2019. godine, kada je ubijena njihova komšinica Majda, po podne sreo sa Jelenom.
Jelena Špagović (26), ćerka Saše Dujovića, bivšeg poslanika i funkcionera Srpske desnice, optužena je da je u junu prošle godine zverski ubila komšinicu Majdu Garović (80), da joj ne bi vratila dug
04.06.2020
07:30
- Dete je tog dana bilo kod mene i išli smo svi zajedno da mu kupimo pantofle. Posle smo seli u kafić, popili limunadu, a dete je pojelo sladoled. Nisam primetio nikakve promene u Jeleninom ponašanju. Prema detetu se normalno odnosila, a pričali smo i o tome da ga vodi na more - ispričao je u utorak Marko Špagović.
On je kazao da Jelena, ćerka Saše Dujovića, bivšeg poslanika i funkcionera Srpske desnice, dok su bili u braku nikada nije bila nasilna i da je sa svima imala dobre odnose.
Jelena je samo koji sat ranije, kako je i sama priznala sudu na prvom ročištu, ubila Majdu Garović u njenoj kući. Tad je navela da je starici dugovala 2.500 evra, da je imala da joj vrati samo polovinu tog iznosa, ali je ova insistirala da joj vrati sve. Rasprava i svađa su, kako je tad rekla, izmakle kontroli, pa je Majdu udarila nekom činijom, a onda i drugom posudom. Potom je spakovala u kofer, odvezla u Krčedin, bacila u kontejner i zapalila.
Porodica je prijavila staričin nestanak, a nekoliko dana kasnije telo je pronađeno u krčedinskom kontejneru, nakon čega je utvrđeno da se radi o nestaloj Majdi Garović.
Foto: Informer DN
Jelena Špagović
Tužilaštvo je Jelenu Špagović optužilo za teško ubistvo, jer smatraju da imaju dokaze da je ono počinjeno na svirep način i zbog koristoljublja. Jelena, ipak, nije vratila sav uzeti novac, a iz kuće je tad pokupila Majdin zlatni nakit i prodala ga u jednoj zlatari.
Bivši dever Darko Špagović je u utorak svedočeći kazao da su sa Majdom koja je živela u kući pored njihove svi bili u dobrim odnosima.
- Ponekad nam je davala novčane pozajmice i ja sam ih uredno vraćao. Nije naplaćivala nikakvu kamatu - rekao je svedok. - Kad je otkriveno da je ubijena, shvatio sam da sam je tog dana tri puta video, a poslednji put oko podneva. Majda je bila dobra osoba, ponekad je dolazila na kafu i sa Jelenom je bila u dobrim odnosima dok je ona živela kod nas.
Darko Špagović je u sudnici ispričao da je Jelena pred razvod od muža pokušala da se ubije popivši tablete. NJen bivši suprug je kazao da je tad primljena i zadržana dva dana na VMA, a da se posle, koliko on zna, više nije lečila niti tražila pomoć psihijatra. Marko je naveo da nije znao da se Jelena posle razvoda viđala i čula sa komšinicom Majdom i da mu nijedna to nikada nije pomenula.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jelena Špagović (26), ćerka Saše Dujovića, bivšeg poslanika i funkcionera Srpske desnice, optužena je da je u junu prošle godine zverski ubila komšinicu Majdu Garović (80), da joj ne bi vratila dug
Međunarodne rezerve Rusije dostigle su istorijski maksimum od 826,8 milijardi dolara zaključno sa 30. januarom, saopštila je Centralna banka Rusije, navodeći da je reč o najvišem nivou zabeleženom do sada.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da se država na čelu sa predsednikom Aleksandrom Vučićem danonoćno bori za naš narod na KiM i dodao da najveću cenu Srbi na KiM plaćaju zbog pogubne politike bivše vlasti.
Član Visokog saveta tužilaštva Miroslav Đorđević apelovao je na članove Izborne komisije tog Saveta da u najskorije vreme preduzmu sve što je moguće da se sprovede odluka Ustavnog suda i da se ponove izbori za nove članove Saveta iz reda javnih tužilaca na određenim biračkim mestima.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Ustavni sud Crne Gore prosledio je Službenom listu odluku o ukidanju odredbe Zakona o unutrašnjoj trgovini kojom je bila zabranjena trgovina nedeljom i praznicima.
Danas se u Omanu održavaju pregovori Irana i SAD o teheranskom nuklearnom programu. Tok dođagaja koji bi mogao da odredi dalju sudbinu Bliskog istoka pratite uživo na Informer.rs.
Ruske snage napreduju duž cele linije fronta različitim intenzitetom, a aktivna zona borbenih dejstava se proteže 1.200 kilometara, izjavio je danas vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski.
Smršao čitavih 90 kilograma, obrijao glavu i pustio sedu bradu, pa mnogi iz prve nisu shvatili da se radi o Džoni Hilu, holivudskom glumcu kog publika poznaje kao debeljuškastog komičara.
Ljiljana Lašić, legendarna Tina iz serije "Pozorište u kući", napustila je arhitekturu zbog braka, a kasnije i samu slavu kada ju je popularnost počela gušiti.
Narodnooslobodilačka borba (NOB) i građanski rat unutar Drugog svetskog rata, komunistička revolucija i obračuni posle 1945. nisu samo istorijske teme - one su duboko urezane u srpsku književnost 20. veka.
Ako ste do sada koristili Jutjub u pozadini na Android uređaju bez pretplate, stižu loše vesti od Gugla. Kompanija je zvanično potvrdila da će uskoro ukloniti metod koji je godinama omogućavao besplatno puštanje videa u pozadini.
Ukoliko vam treba ideja za brz, zasitan i ukusan ručak ili večeru, predstavljamo vam fenomenalnu domaću pitu koja je uz hladan jogurt ili kiselo mleko obrok iz snova.
Marko Janjušević Janjuš učesnik "Elite 9" oborio je sve rekorde kada su u pitanju intimni odnosi ispred kamera. Za sada je,kako kaže, spavao sa 28 rijaliti učesnica.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar