• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

08.05.2022

10:28

JEZIV ZLOČIN! Zadavio brata, pa se branio "SAMO SAM HTEO DA GA PROBUDIM"

Novak Đurović/Informer

Vesti

JEZIV ZLOČIN! Zadavio brata, pa se branio "SAMO SAM HTEO DA GA PROBUDIM"

Podeli vest

Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo je zadržavanje M. G.(45) iz Niša zbog sumnje da je u noći između 5. i 6. maja u porodičnoj kući u Nišu lišio života svog brata G. S (52).

M.G. se sumnjiči da je, iz za sada nepoznatog razloga, ugušio brata stežući ga rukama u predelu vrata.

Osumnjičeni je smrt brata prijavio 6. maja Hitnoj medicinskoj pomoći u Nišu, a u policiji je izjavio da je te večeri oko 22 časa čuo da je, sada pokojni, pao najerovatnije pri odlasku u toalet, da je otišao do njega, podigao ga i odneo u krevet gde ga je oko 3 časa posle ponoći zatekao bez znakova života. Zbog toga ga je, navodno, u panici uhvatio za vrat i drmao kako bi ga probudio.

S obzirom da je na pokojnikovom licu bilo i drugih povreda, Više javno tužilaštvo u Nišu naložilo je obdukciju, kojom je utvrđeno da je smrt nastupila nasilnim putem, nakon čega je osumnjičeni uhapšen.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
zemlja prokletih

pre 3 godine

Ako je ovo zlatno doba našeg vođe i njegovih partijskih takojevića, kakvo li je tek mračno doba?

sledeća vest

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set